0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
Bebeğim iki aylık olucak kurbanın ikinci günü eşimin annesigile gitmeyi düşünüyorum normalde asla gitmem ama gitmezsem eşime laf ederler oda askerde bunaltsinlar istemiyorum Ankara da yaşıyorum bayramda otobüsler bedava o yüzden çok dolu oluyo dolmuşlar da bebek arabası almıyor nasıl goturcem nerde emzircem ne yapcam fikir verir misiniz iki vesayet kucağımda dolmuşla gitsem çok mu zor olur 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben olsam dolmusla 2 aylk bebeyle gitmem

Kaynvaldn gelip alsn seni.

(149 puan) tarafından
Ona da bir ton laf zaten anlaşamıyoruz öyle bişey isteyemem ki
-Reklam-
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Bence hiç gitme. 2 aylık bebeğinle gönül koyacak kişi hayatında hiç olmasın daha iyi. Ya biri alsın seni yada hiç çıkma. 
(149 puan) tarafından
Keşke hayatımda hiç olmasa ama eşimi rahat bırakmıyorlar ki ben onun başına kakmasinlar diye gidiyim diyorum bana bişey diyemiyorlar yoksa
(1,272 puan) tarafından
Eşinde gereken cevabı versin Bi zahmet canım. Allah korusun bebek hasta olsa sen hastalık kapsan, bu seferde 2 aylık bebeğinle niye geldin derler.
(149 puan) tarafından
Ay gerçekten kime ne yaparsan yap yaranamiyorsun bu dünyada gitsemde bı ton laf gitmesem de
(1,272 puan) tarafından
Aynen ben olsam gitmem. Özel araba olsa eyvallahta 2 aylık bebeği dolmuşa bindirmem
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Taksiyle git canım ztn virüs vr bebeği riske atma
(149 puan) tarafından
İki vesayet ya onu karşılayabilecek durumum yok ki  şuan  belkide gitmemek en iyisi
(7,768 puan) tarafından
O zaman gitme kuzu evladından ileri mi
(149 puan) tarafından
Yani eşimi sıkıstirsimlar istemiyorum yoksa gitmem bile
0 oy
tarafından

Durumun varsa taksiyle git ya dolmuş rezillik valla hele bide beleşse tıklım tıklım olur

(149 puan) tarafından
Ya otobüs beleş oluyor dolmuş o kadar değilde  bebek arabasını alsalar hiç olmazsa dolmuscularda gıcık almiyolar
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ee otobüs kullan bacım. Otobüse araba alınıyor. Üstelik daha rahat. Emzirme konus da da sağ biberona koy. Taş çatlasın nasılsın saat sürer. Bebekler araba yolculuğu sever. Uyurlar zaten.. Üstelik bayramda ücretsiz otobüsler. 
(149 puan) tarafından
Ücretsiz olduğu için çok kalabalık oluyo zaten ondan dolmuşla gideyim diyorum
0 oy
tarafından
Eşinle önce sen konuş canım deki bayramda sen yoksun en azından senin yerini doldurmak için hemde torunlarını sevsinler diye ailenin yanına gitmeyi çok istiyorum ama iki dolmuşla küçük bebeğe bir şey olacak diye çok korkuyorum de bana akıl ver de en azından ailesine seni almalarını söyler 
0 oy
(407 puan) tarafından
Taksiye bin git kayinbabanada odet yazik gunah iki cocukla ortalik virus 
(149 puan) tarafından
Onlarda fazla tutumlular çok laf yerim iki ucu b.. değnek valla gitmeyin en iyisi
(407 puan) tarafından
Bencede gitme çocuklar virüs olursa bide cocuklara bakamadi der  vijdan azabi cektirirler vallaja bosver
0 oy
tarafından
Kiz dolmusla gidilirmj bebeginde kucuk hem taksiye bin bari o bile tehlikeli bu virüs zamaninda ama 
0 oy
tarafından
Taksi tut git
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Ben İstanbul'da Anadolu dan diğer yakaya geçmiştim otobüs vapur Allah ne verdiyse kullandım bebeğim kırkı cikmamisti daha bebek arabası almaya gitmiştim. Hemde aralık ayıydı hiç bir sorun yaşamadım . Bence bebekli gezmelere alışman lazım istediğin zaman istediğin yere gidebilmelisin...
(149 puan) tarafından
Orasida var tabi valla kafam karıştı iyice
0 oy
tarafından
İmkanın varsa taksiyle gitsen
0 oy
tarafından
Kurbanda çok dolu olmaz canım erkenden gidersin sabah saatlerinde millet kurbanla uğraşır zaten sonraki günler gezerler genelde
0 oy
(51 puan) tarafından

Bebeğin çok küçük bebek arabasını kabul etseler gidilebilir ama kucağında gidemezsin mikrop kapabilir 

0 oy
(1,455 puan) tarafından
Ankaranın neresinden nereye gideceksin metro güzergahında mı 
(149 puan) tarafından
Baglumdan Hüseyingazi ye uzakta valla napcagimi sasirdim
(1,455 puan) tarafından
Baya uzakmış ya ben olsam gitmezdim canım zor olur
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sütünü sağ istersen öyle verirsin yada mama falan ver ALLAH yardımcın olsun merak etme herşey hallolur emzirme önlüğü al yanına onu takarsin 
(149 puan) tarafından
Sagabilirim belki sağol Allah razı olsun
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Sen nasıl gideceksin kafayimi ydin ayrıca taksiyle git illa gideceksen canm başka türlü mümkün değil bukadar millet için kendinizi yormayın yani
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Taksiyle git çocuk küçük Corona var bayram var kalabalık riske atma 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 255 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,289 göst.