0 oy
160 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6,721 puan) tarafından

Kizlar hayırlı cumalar.:angel:<3

Doktor bana progestan yazdida kasilmalarim varmış. Fitil veriyorum dedi aşağıdan at dedi ☺️eczaneden alirken ilaca hic bakmadim. Uzerinde yutulur yazıyor da . Size sorayim dedim olmadi gidip eczaneye soracağım 

image

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ağızdan da alınıyor ama sersem gibi yapıyor yutunca alttan atınca daha çabuk etki ediyor. 

Ama alttan alınca wc ye gidip atacaksın ve bir süre kalkmaman lazım. Bana gece kullan dedi . Son zamanlar erken doğum riskim olduğu icin sabah akşam kullaniyodum sabah esim gidince atıp yatıyordum 
(6,721 puan) tarafından
Gece yapar yatarim artik canim cok teşekkür ederim. Allah razı olsun ❤️
tarafından
Cümlemizden canım . Sende sabah akşam kullanacaksın galiba sabah ise gidince wc ye git at bide akşam yatarken at . Atamıyorsan esinden yardım al kalkma bidaha ❤️sağlıcakla gelsin minik ☺️
(6,721 puan) tarafından
1 ay kullan dedi kuzum sanirim gunde 1 tane atacağım ☺️ sabah aksam demedi ama ilacta sabah aksam yaziyor. Gunde 1 tane atsam yeter herhalde. Gece atarım benim oglan durdurmaz sabah atarsam  ☺️amin canim inşallah Allah razı olsun ☺️❤️
tarafından
Hee o zaman akşam yatarken at canım. Doktor bir kez dediyse öyle kullan insallah sağ Salim gelir minik ☺️
(6,721 puan) tarafından
Evet canim. ☺️❤️insallah Allah razı olsun kuzum❤️
-Reklam-
+1 oy
(1,430 puan) tarafından
Hem ağızdan hem vajinadan alınıyor ama doktorun fitil denilse fitil olarak kullan çünkü öyle daha çabuk etki ediyor ben de hamileyken lekelerim olurdu doktor yazdı ve vajinadan fitil olarak daha iyi demişti 
(6,721 puan) tarafından
Ama canim oraya giriyor sonucta :/ almak gerekmez mi
(1,430 puan) tarafından
Ben alıyordum her gün de aldım şüpheye gireceğime zoru yoktu yani alıyordum canım
(6,721 puan) tarafından
Bende alirim mutlaka namaz kılıyorum çünkü yoksa kendimi yer bitiririm
(1,430 puan) tarafından
Yanii ööyle kuzum ♥️
tarafından
Şüpheye girecek bir şey yok guslü bozan durumlar belli bu onlardan biri değil İslami olarak Allah katında yani
+1 oy
(4,939 puan) tarafından
Hem oral hem alttan afedersin ama alttan at dediyse onu yap ağız yoluyla alırsan etkisi çok kötü duryma göre değişir bnde alttan kulln iki defa 
(6,721 puan) tarafından
Evet canim hep öyle dedi kizlar bulanti uyku yapıyormuş . En iyisi alttan almak 1 ay kullan dedi gunde 1 defa alirim
(4,939 puan) tarafından
Aynen hatta uyumadan öncede yada sabah erken kullanabilirsin öylede uyku yaparsa direk uyursun
(6,721 puan) tarafından
Gündüz benim oglan yatirmaz beni canim☺️ en iyi si gece yatarken almak
(4,939 puan) tarafından
Ah bu çocuklar ;)))
(6,721 puan) tarafından
Valla hic yatirmıyorlar sabah ne güzel uyku geliyor gelip uyandiriyor ☺️
+1 oy
(2,469 puan) tarafından
Canım ağızdan alınınca baş dönmesi bulantı sersemlik gibi yan etkileri oluyor kesin olarak fitil daha iyi 
(6,721 puan) tarafından
Evet canim cok yan etkisi varmış herkes öyle demiş. En doğrusu alttan almak ☺️ teşekkür ederim canim ❤️
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Hem ağzında hem vajinaldan sen vajinaldan kullan daha etkili canım geçmiş olsun 
(6,721 puan) tarafından
Tamam canim doktor da oyle dedi çünkü.tesekkur ederim ❤️
0 oy
tarafından
Bu ağızdan alınak canım bende kullandım 
(6,721 puan) tarafından
Tamam canim teşekkür ederim ☺️❤️
tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Iki türlü de kullanabilirsin. Ağizdan alinca aşiri uyku yapiyor haberin olsun. 
(6,721 puan) tarafından
O zaman aşağıdan alayim canim teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Hem yutuluyo hemde fitil olarak kullanışıyo canm
(6,721 puan) tarafından
Tamam canim teşekkür ederim ❤️
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bana da vermişti doktor ağızdan aldım ama ben.1 ay kullandım sadece ufak bi kanama varmış ama durmuş her ihtimale karşı verdi sanırım. 1 ay sonra bırakabilirsin demişti 
(6,721 puan) tarafından
Gecmis olsun canim. Benimde kasilmalarim çıkmis nedense. Zaten kasıklarım ağrıyordu ondanmis. İnşallah etki eder
0 oy
(537 puan) tarafından
Öyle yazıyor ama alttan kullan sen bende iki kere kullandım alttandi
(6,721 puan) tarafından
Kafami karıştırdı yutulur yazmasi☺️  evet canim alttan kullanacağım teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 59 göst.
0 oy
0 cevap 57 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde AyseBurak (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rabiae (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rabiae (192 puan) tarafından soruldu