0 oy
829 göst.
Diğer kategorisinde (10,784 puan) tarafından
Ay bacılar bu nedir boyle. Yani bir bizim pazar mı bu kadar pahalı acaba diyorum. Eskiden 150 tl ye getiremezdik eve. Bir kilı patlıcan olmuş 15 lira. Ne yicez bu gisişle. Bir bizim burası mı yuksek acaba bu kadar. 

30 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Gecen hafta Pazardan 6 liraya aldım patlıcanın kilosunu. Bu hafta ne olur bilemem yarın pazar bakalım.
(10,784 puan) tarafından
Burda aha en ucuzu 12 liraydı. Vurklusu
(7,118 puan) tarafından
Yazık bu millete ya .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben pazara gitmiyom gidersem paraya acırım o yüzden eşimi gönderiyorum sjsjsjs 
(10,784 puan) tarafından
Adam gelince kıpkırmızı gelmiyor mu
tarafından
Hahahha ince ayrıntısına kadar fiyatları sayıyor kaynanamla yaşıyorum ben liste yapmıyorum o yüzden mecbur alıyor sjjsjsjs anasi aldırıyor
(10,784 puan) tarafından
Ah bacım birde ben cıkıyorum pazara 2 cocuk yanımda nevrim donuyor
tarafından
İşin baya zor ben bir bebeyle çıktım anam ağladı Allah kolaylık versin
0 oy
tarafından
Dün gittim pazara markete 1300 lira verdim içinde ne deterjan ne bez var sadece yeşillik meyve bide az kahvaltılık 3 günlük anca yaa simdi baktim pirinç lazim yoğurt lazım bende bıktım bu ara 25 yıldır hiç böyle sıkıntıya düşmedik di yemek yaparken ev borçu oderken bile böyle zorlamiyodum ben bee borc yok yetişemiyorum yaaa
(10,784 puan) tarafından
Aynen bacım aynen. Ustte de yazdım ya kıslık almam lazım oglanın bezi bitmeye durdu. Sukur  ki rabbime annem gelcem dedi. Simdi kıslık alacakmış cocuklara. Bezi de zaten o stoklayıp gidiyor. Gecen de kardesim gelince bez stoklamıştı bana o bitmeye durdu annem gelecek sükür
tarafından
Her ne kadar annen seni anlamasada bazen iyiki varlar dimi hfjfndndn
0 oy
tarafından

image

Bak istersen

(13,202 puan) tarafından
Tavuktan İskender olmaz. Kurallara aykırııı ☺️
tarafından
Hahhah oluyormuş demekki
0 oy
tarafından
Bizim pazar biraz uygundu bugün 
0 oy
(912 puan) tarafından
Dışarıdan dedikleri kampanyalar oluyor atıyorum yiyeceğin içeceği tatlısı 49 lira ama öbür türlü bir kilo patlıcan yağ salça vs vs  100 gscuyir 
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Bugün gittim markette 3 havuç 3 adet salatalık ,3 tane kapta biber,5 adet domates,biraz fasulye ,1kg kırmızı mercimek bi üçgen yufka,bide krem şanti,ve sıvı krema çocukların eline de 2 adet çikolata aldım 150 TL eskiden 150 lirayla neler gelmezdi
(10,784 puan) tarafından
Ya dünya sey alırdık eskiden 150 ye. Millete desen ne aldın kız o kadar derdi
0 oy
(2,086 puan) tarafından
Bime gittim haftalık alışveriş yaptım yeminle 800 ödedim dört dörtlük bir alışveriş değildi haftalık sadece Allah yardımic olsun 
(10,784 puan) tarafından
Amin amin. Hepimizin. Bende pazar gunu yapacagım kıza okulluk diye. Bakalım o ne kadar tututacak
0 oy
(496 puan) tarafından
Her yer aynı. Bir haftalık alışveriş yaptım meyve sebze bir de bebeğimin maması bezi 1500 TL gitmiş. İçinde ne kıyma ne tavuk ne et var 
(10,784 puan) tarafından
Onlar olsa 2000 zaten bacım. Saka gibi ya saka gibi.
(496 puan) tarafından
Çok üzücü gerçekten ve benim bunların düzeleceğine dair umudum kalmadı artık. Eskiden babannem 25 TL ile pazara çıkardı. Mahallede 50 TL ile pazara çıkan biri vardı herkes onu konuşurdu vayy işte 50 TL durumları çok iyi demekki falan diye. Aklıma geldikçe elim ayağım titriyo
(10,784 puan) tarafından
Kız 25 kurusa domates alıyorduk. 24 kr Ya

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 527 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 992 göst.
0 oy
27 cevap 779 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Susam (4,146 puan) tarafından soruldu
+5 oy