0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (809 puan) tarafından
Weenin tüm emzileri avent de aynı şekilde emmiyor. Hastane de vermişlerdi 1 hafta yoğun bakımda orada emiyordu. Sürekli meme de kalmak istiyor çok emiyor ve çok kusuyor. Kesin tutar dediğiniz bir emzik var mı iş yapamıyorum yemek desen çok zor kesintisiz 1 saat emiyor neredeyse çıkarsak ağlıyor. Meme de kalıp hem uyuyup hem emmek istiyor sütüm var bu arada doymuyor vs diye de düşünmüyorum. Biberon da denedik hem de lansinoh onu da emmedi hastane de nasıl emmiş bu çocuk hayret ediyoruz 

13 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bips dene canım herkes memnun
(809 puan) tarafından
En son çare o kaldı YouTubeden da bakıyorum Nuk var her bebek alır dedi. Önce nuk alayım diyorum yoksa bips alacağım vallahi hastane gibi lastik takacağım yordu beni
-Reklam-
0 oy
(7,349 puan) tarafından
Ben napsam aldıramadım emzık
(809 puan) tarafından
Benim d öyle olacak sanırım ama beni de emzik yerine koyması bitirdi daha 18 günlük 5.30 uyanıp 9a kadar resmen emzik yerine tutuyor cikartsam ağlıyor
(7,349 puan) tarafından
Hala aynı emzık yerine kulanıyo öyle uyo 9 aylık
(138 puan) tarafından
Sütünmü yetmiyor acaba
(7,349 puan) tarafından
Ek gıda yiyo  gece uyurken emek istiyo
0 oy
(417 puan) tarafından
Emer canım hastanede de 50 kere cıkartıyolar tutana kadar ama alıssın diye küvez hemsıreleri sureklı verıyor benım oğlum 2 ay yattı küvezde hemsireye tutuyormu emzık dedım tutmayan cocuk yok sadece denemeyı bırakmıcaksın dedi avent kullanıyoruz biz hastanede ona alısmıs 
(809 puan) tarafından
Hastane de benimkine lastikle emdirdiler vallahi bende öyle yapcam bu gidişle
(417 puan) tarafından
Tutar sabret
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Bibs dene     
(809 puan) tarafından
Son çare o kaldı bide nuk
0 oy
(2,503 puan) tarafından
Benim oğlum da emmedi bazı bebek emmiyor ne alırsan al bence çok zorlama 
(809 puan) tarafından
Gerçekten öyle ama beni de emzik yerine koyuyor cikartsam ağlıyor ne değişik bebeğe sahibim :)) eşim de hamileyken birine mi kınadın plastik emiyor vs diye bana soruyor :))
(2,503 puan) tarafından
İlk zamanlar öyle yapıyorlar canım senin kokunu da almak istiyor kendini güvende hissetmek için emzik kolaylık diyorlar da almayınca ne yapacaksın :)) şimdi kızım olucak Allah'ın izniyle bir tane emzik aldım artık tutarsa tutar çok zorlamıycam sonra bir de onu bıraktırması var :D
0 oy
(462 puan) tarafından
Benimkide tutmuyor zorlamadım bende her bebek almıyor emzik
(809 puan) tarafından
Beni de emzik yerine koyuyor iş yapamıyorum ya o yüzden vermek istiyorum
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Daha minicik, seni istemesi çok normal. İnsan kullanmak nedir en ufak fikri bile yok bebeğin, eziyet etme istediği kadar emsin. Bugünleri çok ararsın sonra. Benimki de öyleydi, bibs dahil 8 çeşit emzik denedim hiçbirini istemedi, eh zorlamadım. 
0 oy
tarafından
Tutmayan bebe tutmuyor boşuna çaba etme en güzeli tutmaması sonra biraktiramazsin
0 oy
tarafından
Canim bende emdiremedim 
0 oy
(3,179 puan) tarafından
Benimde tutmuyo 5 aylık tutmadığı için sürekli aglıyo delirtiyor sabrımınzorluyo
0 oy
(112 puan) tarafından
Avent aldım tutmadı Eczaneden 20 liraya aldım onu da tutmadı. Bende zorlamadim 
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Benim kızıma ilk doğduğunda verdim böyle çocuk kusacak gibi olurdu 3 aylıkken verdim çok güzel tuttu 
0 oy
(138 puan) tarafından
Hiç Bi.şekilde almaz almayan bebek o yüzden uğraşmayın 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 89 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 338 göst.
27 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 142 göst.