0 oy
313 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7,121 puan) tarafından

image

bilmeyen varsa burun pompası küçük olduğundan çok güzel çekiyor ... Ağızla çekilen den almıştık uçları çok iri tam çekmedi .... Tavsiye ederim ❤️

12 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Bende aldım bundan yavrum doğsun kullanayım bende :)
(7,121 puan) tarafından
Allah muhtaç etmesin kız ama gripken çok faydası oluyor
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende ağızla çekilen vardı memnundum yine onu kullanırım
(7,121 puan) tarafından
Ya bende var ondan ama iri geldi yerleştir çek diyene kadar çocuk durmuyor ve tam çekmedi bu resmen burnu tertemiz yapıyor sömürüyor:)
(6,441 puan) tarafından
Hahaha hiç kullanmadım o mavi şeye mi topluyor
(7,121 puan) tarafından
Yok oraya kadar inmiyor orayı sıkıyorsun çocuğun burnuna bırakıp hemen elini çekiyorsun hava yerine burnunu çekiyor
0 oy
(3,179 puan) tarafından
Ben fizyolojik serum kullanıyorum 
(7,121 puan) tarafından
Ya yok ya bende işe yaramıyor o
0 oy
tarafından
Benimde ağızdan çekilen memnunum canım 
(7,121 puan) tarafından
Yapamadım ben onu askom
tarafından
Hade yaa ben doğduğu günden beri kullanıyorum balım çok rahat aslında
0 oy
(11,151 puan) tarafından

Ben ağızdan cekilenden aldım hususi var gücümle çekiyorum iyi oluyor  :)

(7,121 puan) tarafından
Bsbehdhdh bu havayı dışarı veriyorsun hava yerine burnu alıyor çok güzel onu takana kadar benimki çıkarıyor büyüdü bide 6 aylık pompa güzel oluyor
(11,151 puan) tarafından
Havasına guvenemedim kız ben çeker çekmez diye
(7,121 puan) tarafından
Hava yok kız dene derim
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bnce ikiside şart bundan büyük sümük temizleniyor ağızdan çekmelide sıvı sümük çok güzel çekiliyor ikisinide yeri geliyor kullanıyorum ikisindense memnunum
(7,121 puan) tarafından
Hdbdhdh bu sıvıyı çok güzel çekiyor
(1,392 puan) tarafından
Yok kuzum bn sıvıyı bunda çok memnun değilim ağızla çekilen daha güzel çekiyor büyükleri bu küçük güzel cekiyor şırınga vs hepsini denedim :Dhsh
0 oy
(119,112 puan) tarafından
bu bi halta yaramiyo uzun hortumlu olan daha iyi
(7,121 puan) tarafından
Bu ne var ne yok sömürüyor:)
0 oy
(7,036 puan) tarafından
3 çocuğumda bunu kulaniyirum bide deniz suyu damlasiyla beraber süper oluyor vala tıkalı burunlarin tek kurtarıcısı 
(7,121 puan) tarafından
Evet ya diğeri var ama bu hemen pratik
(7,036 puan) tarafından
Kuzum bende denedim diğerini ama bizde de hiç bir işe yaramadı ya bu daha kulansilsi
0 oy
(974 puan) tarafından
Şırıngayla basınçli fizyolojik serumu sıkın sonra da bununla çekin böylesi çok daha etkili oluyor 
(1,392 puan) tarafından
Fizyolojik serumun arkasında şırıngayla sıkmayin diyor kız
(974 puan) tarafından
Doktor söyledi bacım hatta Osmanlı gönülal var YouTube de o doktorda gösteriyor hiç bir zararı da çocuklarıma kullanıyorum çok rahatkiyorlar burun aspiratör leri sadece ön taraftakileri alır ama serum fizyolojik tamamen temizler ve broslarin tıkanmasını engeller
(1,392 puan) tarafından
Bilyorum kuzum bnde kullanıyorum arkasında şırıngayla sıkmayin yazıyor o yüzden dedim bn hepsini kullanıyorum bizim oğlanın burnu çok fazla tıkanıyor hatta hirliuor bazen herkesin bebeğinde oluyor dedi ablam herkesde oluyor mu gercekten
(974 puan) tarafından
İki çocuğumda olmadı ama üçüncü de oldu sanırım üçüncü ayda geçti hatta doktora götürdük her bebekte olur dediler
(1,392 puan) tarafından
Normal dimi bnm ilk o yüzden soruyorum şuan uyuyor uyuyamıyorum bugün süt içerken boguluyordu öyle korktum ki reflü olabilirmiş araştırdım internetden kız öyle korkuyorum ki ya kucukcuk varya hep sağlıklı olsun istiyorum öksürünce bile içim acıyor  analık çok farklı bir şeymiş ya
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Ya bende fizyolojik sıkıp, hortumlu olanla çekiyorum. 6 aylık olduk. Nezle gibi oldu akmıyor ama nesef alamıyor. Ememiyor uyuyamıyor. Allah hepsine şifa versin. Birde bundan alayım bari. Markası varmı hepsi aynımı 
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Ağızla çekilen vardı güzel cekiyirdu 
(7,121 puan) tarafından
Zor o ya
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Allahimmm bunu kullanirken az kufur etmedim.yeminle.hic bi ise yaramiyo ben hic memnun olmadim bundan diger aspirator daha iyi onu kullaniyorum 
(7,121 puan) tarafından
Allah Allah bende bunu beğendim fıstık gibi içine çekiyor
(2,687 puan) tarafından
Yokk kizz bendekide aynisi bi halta yaramadi valla kulak copu bile ondan daha iyi temizler burnu benimkinde bi yamukluk vardiysa bilemem ama pisman oldum aldigima

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 145 göst.
1 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde &Feriha Sarrafoglu& (2,226 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 550 göst.
8 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Begonya (7,542 puan) tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 660 göst.
1 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 474 göst.

378,171 soru

11,318,454 cevap

34,765 kullanıcı

...