0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Kizceler bundan 1 ay önce eşimle tartistim ve aldım kızımı annemin ewine geldim eşim ve annesi etmediklerini bırakmadılar bana kaynanam bana iyi davranıyor ama oğlunu kışkırtıyor ben bunu ispat etmeme rağmen inkar ettiler. Eşimle ne yaşarsam gidip annesine anlatıyor bir huzurum kalmadı bende kalktım geldim. Şimdi pişmanım diyor ama ben biliyorum ki benim eşim deqismez böyle dewam edecek sizce ne yapmalıyım 

7 Cevaplar

+1 oy
(16,489 puan) tarafından

Eğer ki ilişkinizde şiddet vs yoksa git belki değişmiştir gerçekten

İlerde aklında keşke gitseydim belki gerçekten değişmişti şüphesi olmasın

Gidersen değişmemiş olsada en azından bileceksin ki değişmemiş 
(2 puan) tarafından
Daha önce de geldim 2 ay kaldım ben deqistim dedi sana iyi davranacam dedi seni seviyorum dedi gittim aynı şeyleri başıma getrdi hatta daha fazlasıni
(16,489 puan) tarafından
O zmn hiç gitme canım
(2 puan) tarafından
Bende onu dusunuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ailenle konuş canım ne diyorlar Allah korusun gittiğinde bir daha dönmek zorunda kalırsan arkanda olacaklar mı
(2 puan) tarafından
Ailem şuan arkamda gitme diyorlar 4 yıldır ewliyim her zaman bu sorunlar vardı. Ama 1.5 yaşında kızım var onun vebaline girmek istemiyoruz diyorlar
tarafından
4 senedir aynıysa bir insan değişirmi bilmem canım ama içinde de ukte kalacak gitmesen ailen git sana her zaman kapımız açık diyorlarsa git canım ama bir daha gelemezsin derlerse şahsen ben olsam gitmem 4 senedir çekiyorsam bu durumu bu sefer çocuk büyüyünce niye terk etmedin diyede sana kin besleyebilir şiddet içeren bir evde büyüyeceğini hafta sonları görsün yeter babasını onuda düşünmen lazım
(2 puan) tarafından
Babası onu görmek istemiyorum dedi başta sonra etrafındakiler sen nasıl babasin diyince kızımı görmek istiyorum dedi elbisleeini istedim göndermedi
tarafından
Sıçarım öyle adamın çarkına etrafa göremi karar veriyor dönme sakın o adam pişman falan değildir iletin lafına geri çağırıyor resme seni görmek isteyen gelir alır vakit geçirir geri getirir çocuğu
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bence biraz daha bekle iyice burnu sürtsün. İyice anlasın hatasını. Yoksa gene yapar. 
(2 puan) tarafından
Yapacağı konusunda emin çocuk bende beni bunla tehtit ediyor senden alırım başına birşey gelse kıyameti koparirim diye
(2,545 puan) tarafından
Allahın izni ile başınıza bir şey gelmez canım onun korkusuna göz dağı verme. Kafanı dinle. Ana oğul bıraktım sizi konuşup duramıyormusunuz. Bensiz de. Terbiyesiz ya.
(2 puan) tarafından
Annesi 1 kere olsun beni aramadı ne derdin var niye gittin demedi aksine etrafındakilere biz kovmamisiz gidip almıyoruz onu ailesi ona destek veriyor o yüzden ewini terk ediyor
(2,545 puan) tarafından
Desin hiç umursama ne güzel bir ailen var bak arkanda kapı gibi boyun eğme ona.
0 oy
(3,240 puan) tarafından
Çok kötü bir huy her şeyi annesine anlatması. Bi danışman falan gidin birlikte. O huyunu bıraksa huzurunuz yerine gelir. Biraz daha uzatın kalmayı. Güvenmiyorum daha önce de böyle yaptın vs deyin. 
0 oy
(87 puan) tarafından
Ne kadar ayıp hadi kaynanalari anlariz kıskançlıktan herseyi yaparlarda kocanın yaptığı cok ayıp ben o kadar şey konuşurum kocamla ölse gidip anlatmaz annesine olmazı gerekende bu evindeki özleli nasil gider anlatır allahim ben bu adamları artık anlamakta güçlük cekiyorum
(288 puan) tarafından
Sanırım önceden açılmış bı post kuzum
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşinizle konuşun aile danışmanı dan destek almayı önerin kabul ederse  tekrar hayatınızı birleşyiein şimdi biz buradan ne söylersek söyleyelim yaşadıkşarınızın eksi ve artılarını bilemeyiz ama bir danışman hem sizin hem eşinizin eksik yönleriyle  sonuca ulaştırır 
(288 puan) tarafından
Sanırım önceden açılmış bı post kuzum
(5,311 puan) tarafından
Olabilir dikkat etmedim hiç cnm
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Değişmez diyorsan bu evlilik hep 3 kişilikse gitme ama annesini devre dışı bırakırsa git bir dene 
(288 puan) tarafından
Kız tarihe bak:)
(4,698 puan) tarafından
Kız ben hortlatmadım melisayılmaz hortlatmış bizde yeni sanmışız :DD

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 214 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Awzem.123 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
0 oy
3 cevap 224 göst.
30 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syvldc (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 464 göst.
10 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...