0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde tarafından
 Kizlar yarin kayinbabamlar çağırdı  . Yemekli esim de arkadaşı ve kardesi ile dugune gidecekmis arkadasinin dugunune ben de kaynanamlar da kalcam 1,2 saat kadar falan yemekten sonra . 

Ama ben hicc kalmak istemiyorum orda tek basima ya uzanmak istyrm uzanamiyorum baska odaya gidiyorum sanki arkamdan konusuyorlarmis gbi geliyor bir turlu rahat edemiyorum eşim varken yine zaman geciyor ama o yokken çok bunalıyorum  sklyorumm gitmicem desemm eşim bu sefer kizacak 

4 Cevaplar

0 oy
(1,437 puan) tarafından

1 2 saat duruver yatmadan canım ne olacak eşinde yalniz kalmak diye goturuyordur olsun dayan accik qiz <3

tarafından
Cnmm hamileyim bel agrilarim fazlalasti  uzanmama gerekiyor diger turlu rahat edemiyorum . Yemek yeniliyo bulasiklari yika onu yap bunu yapp belim kopuyoo bisey de diyemiyorum bu sefer suratlari asılıyor
(1,437 puan) tarafından
Onlarda bir cins hamile halinle bulaşık mi yikatoyir ne ayıp
(3,016 puan) tarafından
O zaman bugün hiç iyi değilim rahatsız gibiyim gelmesem mi anne de ,gel gel diyince git uygun  ir odada yat uzan dinlen
-Reklam-
0 oy
tarafından
O bel ağrısı yok mu anamm bende 2 dk duramazdım eşinle nazikçe konuş anlayış göstersin 
tarafından
Aynen bir de kendi evin gbi de olmuyor . Mutlaka iş yapma gereksinimi duyuyorum ben kendim dee sanki oturunca  kaynanam gozume bakıyormuş gibi hissediyorumm iş goruncede belim ağrıyor
tarafından
Aynen maalesef öyle oluyor 2. Gebeyim ben dünden beri yakınımın evindeyiz her dk iş yapıyorum ama seviyorum ben yapmadan duramam kendi evim gibi çünkü
tarafından
Ya canm kafa dengin olurr otura kalka yapilir ama ben kendimi mecbur hissediyorum sevdigim icin yapmıyorum kii sırf  bak bak gelin geldide oturuyor demesin die yapyrmm benn
tarafından
Nasıl alıştırır isen öyle gider hiç bir işe atılma yavaştan al az iş yap yeter sofra kalktı mutfak toplancak dimi birazdan toplarım az otirim o ara toplayam yoksa yarım saat sonra git topla. :)))
tarafından
Ozaman da kalkip kendi yapıyor  sankii insana kufur eder gibii :\
0 oy
(12,633 puan) tarafından
Hamilelikte çok etkiliyor canım şimdi hiç bi yer kendı evin gibi olmaz anlıyorum seni.  Eşin kırılmasın 1,2 saatmiş bence aranızı soğutma yine sen bilirsin 
tarafından
Sagoll canim birazcik dayanmaliyik artk npim:(
(12,633 puan) tarafından
Ne kadar kaldı doğuma
tarafından
1 ay bebegm
(12,633 puan) tarafından
Sağlıcakla kavuşun inşallah canım benim
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Eşim yokken hiç gitmedim gitmemde, eşim varken bile zor geçiyor zaman. 1 dakika 1 saat gibi sürekli saate bakıyorum hiç.ilerlemiyor

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 666 göst.
0 oy
26 cevap 599 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 129 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Lorkelorke (37 puan) tarafından soruldu