0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Kızlar yarın bn izmire yolcuyum eşimde istanbula görümcem dün akşam çıktı geldi oğluyla bnm gideceğimden haberi yokmuş neye gidiyorsun niye gidiyorsun diye kać kez söylendi bnde ne demek niye gidiyorum sen niye gidiyorsun annene babana dedim neyse bunun gelmesindeki amaç kardeşini istanbula gitmesin diye ikna etmek eşim işten ayrıldı istanbulda çalışırım belki diyordu şurda kalmış bi gün bırakında ailecek geçirelim o bi günü değil mi bu sabah aldı gitti eşimi birlikte köye insan demez mi bir günleri kalmış evine gideyim diye yani sonuç olarak kardeşini ikna etsen bile bn bir ay olmuycam neymiş köye gidip tekrar buraya gelecekmiş sinirden kudurdum resmen ya insan bu kadar düşüncesiz olabilir dün gece saat 12 de aradı yoldayız geliyorum diye nasıl bi düşüncesizliktirki bu zaten bunlar yüzünden biz eşimle evlendiğimizden beri aile olamadık varsa yoksa onlar gezmeye gidecez ailesi de var içinde tatile gidicez yine ailesi de var içinde

1 cevap

0 oy
(2,613 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok halklisin

Ben giderdim gidecegim yere 

Laf yaparlarsa onuda eşim duşunsun umrumda olmaz
(1,465 puan) tarafından
Yani hem bnm gitmeme laf yapıyor hemde kalan o bigünü bize zehir ediyor eşimle birlikte geçirmeme izin vermiyor sanki her ay gidiyorum 3 sene gitmemiştim zaten geçen sene gittim bide bu sene gidiyorum senede bir kere gitmek çok mu bu durumda
(2,613 puan) tarafından
Izin vermemek onun haddine degilki
Bak sana bisey anlatiyim
Eşimin dogum gunuydu 2 tane kuçuk oglumiz var tabi 2 ve 1 yaşindalar
Yorgun argin gelmişim 1 saate 3 çeşit yemek yapmişim
Eşim aradi ailem çagirdi oraya gidiyorum dogum gunu için hazirlik yapmişlar dedi ailesiyle de konuşmuyorum 4 yildir beni de çagirmiyorlar
Tabi eşim geldi beni umursamiyor asla
Onun oyle bi burnundan getirdim ki
Kimse benim emeklerimi çope atamaz
Şimdi ilk onceligi biziz her zaman
Sende sessiz kalma birak anasini bacisini eşin duşunsun keyfinr bak
(1,465 puan) tarafından
Yani en çok zoruma giden onun bu düşüncesizliği ve bana sen niye gidiyorsun demesi bnden gerekn cevabı alması tatmin etmedi eşime söylûyor bu kez kübra niye gidiyor diye niye gidiyor demesinde ki maksat normal sorma değil hani sorar bi insan neden hidiyorsun hayırdır bişey mi var kötü bişey mi oldu diye ama  o maksatla sormadı hani hesap sorar gibi gitmeye hakkım yokmuş gibi bnde eşimin yanında da söyledim dedim tatile gidiyorum babamları görmeye niye gidicem başka dedim sen niye gidiyorsun anneni babanı görmeye dedim tam yerinden vurdum bişey diyemedi öylelikle
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,266 göst.
0 oy
7 cevap 505 göst.
0 oy
15 cevap 616 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 456 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anneolmak. (17 puan) tarafından soruldu

379,520 soru

11,361,282 cevap

34,839 kullanıcı

...