0 oy
320 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşimin  babası  annesiyle yaşıyorum  bu gün evin islerini bitirdim akşam  yemeği yaptım eşimi aradim nerdesin disardayim  gel bizi al dedim tmm dedi geldi gidiyoruz amcasi  aradı nerdesin disarym bi az işlerim var dedi amcası size gelcem drdi tmm gel amca şimdi eve gitc zaten dedi.....  Gelde Deli olma bende dedim isimlerin mvar annem babam eve sen git deseydin diyorum yok efendim eve gidelim gene  çıkarız dedi bende  gelmiyecem dedim işlerimi bitirdim bu çaydır annen yapsın dedim neyse oğlumu aldım arabadan çıktım ... Şimdi ne olur kim haksız söylersiniz 

7 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Delirenler arasına hoşgeldin 
(153 puan) tarafından
Neyyyyy
(7,121 puan) tarafından
Çok haklısın zaten siz dışarı çıktınız ya amca gelmese anası hastalanır o hastalanmasa eve hırsız girer o olmazsa inek ölür o olmazsa bahçeye tavuk girer o olmazsa evi yakar anası sırf sen gel diye gezme diye  .... Ben köye tatile gidince kaynanadan abimlere yatıya gidince öyle oluyor genelde
tarafından
Hahhah allahtan kaynanam öyle değil
-Reklam-
0 oy
(153 puan) tarafından
Cfffffmfjfkfkkkf
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Biz sana burada ne kadar hakli olduğunu söylesekte boş canım 

Senin hakli olduğunu esin anlamali eşine anlatmalisin bunu 
(153 puan) tarafından
Ben şimdi benmi haksızlikmi yaptım diye için içimi yiyor
(1,437 puan) tarafından
Senin içini yicek bir durumun yok diyebilirdi bizim dışarda islerimiz var annem evde amca geleceksen diye ne alaka geri döndürmek
Valla benim kız spa ya gidecekti annemin haberi vardı ama unutmuş kalkmış gelmişler Bizde yoldayiz kusura bakma anne biz spa dayız gelemem dedim yani zaten zar zor randevu bulmuşum 1 saatlik yoli geri döndüler bazen hayır demeyi bilmek gerekiyor
0 oy
(650 puan) tarafından
Çok haklsıın bir çay yapamıcak mı annesi
(153 puan) tarafından
Yapar canım ama eşimin bu tepkisi beni deli etti
0 oy
(8,990 puan) tarafından
Sonuna kadar sen haklısın da işte biz ne diyelim canım. 
0 oy
(679 puan) tarafından
Sen haklısın ama tepkin yanlış bence
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Evde insan olmasa bile amca bi disaridayiz diyebilir bide evde insan varken böyle diyo tabiki haklisin

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 1,286 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Sv tht (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 544 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 246 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,179 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 425 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu

381,330 soru

11,415,818 cevap

34,967 kullanıcı

...