0 oy
131 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar biraz doldum ve içimi dökmek istiyorum. Kendinizi benim yerime koyup cevaplarınızı öneride bulunmanızı yanlışım varsa söylemenizi içtenlikle bekliyorum. Dört yıllık evliyim bir oğlum var esimm maşallah iyidir genel olarak bana yardım eder istediğim birşeyi gözümde bırakmaz felan fıstık. Ama gelgelim hiç aile olmayı bilmez iki gün tanıdığı biri için bile beni üzer ağlatır kavga ederiz çok fazla arkadaş canlısı çok fazla başkalarının derdinde hani vardır ya şöyle insanlar kendinin olanın kıymeti olmazsa başkası gözüne mükemmel gelir. Başkasını memnun eder de sizi üzer ve ben bundan çok yoruldum çok bunaldım. Sürekli onunla bu konularda kavga etmekten ve bugün bardak taştı... Bugün kayinvalidemlerin köyüne gittik patates toplamaya gidecektik eşimin amcasinin kızı da bizle geldi kızla sohbet muhabbet neyse kuzenidir bende kuzenimle öyleyim neyse giderken kızı yarım saat kapısının önünde bekledik birşey yok kayinvalidem bı yere gitti arabadan bağırıyor gel ne beklion seni mi beklivez kadın boynunu eğdi bı gelişi var içim sızladı. Gideceğimiz yere gelmek üzereydik diyorki eşim  kuzenine bak kadınlar patates topluyor Ayşe. İşte bende iplerin koptuğu yer tam olarak burasiydi. Ben oralı değilim ilk defa patates toplayacağım hevesle gittim kuzeni oralı hergun gittiği yer bana nie demiyor bak diye özellikle kıza söylüyor. Kimsiniz bunda ne var diyeceksiniz ama ben şunu diyorum insan heyecanlandigi mutlu olduğu birşey söylerken ilk aklına önemsediği kimse gelir. Heveslenip bana bak aşkım burası patates topladığımız yer demek yerine kuzenine diyor.. orda zaten bı yaygara koptu. Hayır bana değil hadi annesi iki kardeşi de vardı nie onlarada değilde Ayşe diyor özellikle. Yolda gelirken ben dayanamadım bı kavgada yolda ettim. Kendini deliliğe vurdu arabayı hızlı sürüyor çocuk korktu yeter bosanalim bu çocuğa bunu yaşatmaya hakkın yok bilmem ne. Çocuğunu düşünen boşanmak mi ister ? Nerede hata yaptım bu kadın neden böyle davranıyor mu der ? İşte böyle ayrıca birde mısır tarlasına gittik kayın babam felan hep beraber diyorki hadi hep beraber resim çekelim çektik. Hiç demiyor ki bı de oğlumla karımla çekineyim. Sürekli başkalarını memnun etme derdinde anlamista değilim benimde işimi görür çocuğumuzla ilgilenir ne desem alır ama aile olamıyor bir baskasinin yanında kim olursa olsun biz hep 2. Plandayiz. İşte böyle a dostlar yazdım rahatladım okuyanlar hakkınızı helal edin bazılarınız için incir çekirdeği olabilir ama benim için incirin ta kendisi lütfen buna göre yorum yapın ya da yapmayın. Duygularımın hepsini net olarak yazamam bunu da göz önüne alin

3 Cevaplar

0 oy
(14,990 puan) tarafından
Yani çok büyütülecek bişey değil bu olay. Ama birike birike bu hale gelmiş. Eminim yapmissindir ama sakın anında eşinle duygularini ve düşüncelerini paylasmani tavsiye ederim. Kavga anında insan ağzına geleni sayar ama insan asıl sakinken konuşmalı. Belki kafasına dank eder. Sandviç yöntemini dene. Konuşmaya önce iyi özelliklerini sayarak başla. Yağla.balla. sonra araya rahatsız oldugun şeyleri sıkıştır. Sonra yine yağla balla
(25 puan) tarafından
Çok güzel dedin canım birike bireke bu haldeyiz. Ben kendime çok değer veririm bu yüzden benim olan herşeye de değer veririm belkide ben çok fazla böyle olduğum için karşımdaki batıyor. Eşimde tam tersi benim
-Reklam-
0 oy
(423 puan) tarafından
Keşke tek dertlerim bu kadar olsa resim çekinmek olsa bana söylememesi olsa cokda kafaya takılacak bişey değil gibi bence ya boşver aman 
(25 puan) tarafından
Canım ya sorun resim çekip çekmemek değil sorun kızla sorup sorması değil sen beni anlamammissin benimde daha fazla anlatmaya dermanım yok teşekkür ederim yorumun için. Ama sorun anladığın degil
0 oy
(48,491 puan) tarafından
bencede birikmislik var büyük sebepler degil bunlar 
(25 puan) tarafından
Çok fazla birikmislik hemde sürekli 2.planda olmak iki saat tanıdığın biri için bile arka planda olmak... Sürekli bu duygu nasıl hissedersiniz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 137 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Azraselimm (29 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 140 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 608 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 254 göst.