0 oy
801 göst.
Diğer kategorisinde (2,573 puan) tarafından
Çok şükür sonunda mesele halloldu.Babam k.pederi aramış.Evi ayirmiyosan şimdi yola çıkıp kızımı Alicam demiş.K.peder tamam en geç yarına kadar işimi bitirip ayırıyorum demiş.Şu an o kadar çok mutluyum ki anlatamam. 

Tabi eşime sinirliyim biraz arkamda durmadigi için.Onun acısını ayrı cikarticam 

Ev yapılana kadar geçici olarak mahallede dedemin eski evi var oraya yerleşicez.Köy evi olduğu için akıtıyor.Mutfagi fln çökmüş.Biraz tadilat yapıp taşinicaz.Çeyiz parası fln vermediği için doğru düzgün esyamiz yok ama artık huzurdan başka hiç bişey istemiyorum.Yavas yavaş alırız elimize geçtikçe 

Rabbim isteyen herkese nasip etsin❤️

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ev mi yapilck canm sıfırdan para varsa 2_3 aya yapılır ama bu haftada siva tutmaz hakinda hayırlısı olsun bakalım ayrnca neler olck inşaallah eşin akılı olurda çalışır evine bakar 
(2,092 puan) tarafından
Akraba evliliği başka erkekmi kalmıyor yok sunlari anlamıyorum ilk başta burda diretseydi kim akrabasiyla evliyse onlara lafim
tarafından
Ht bence onlara normal geliyor baksana usttekı yoruma ablası da dayısının oglumla evlıymıs
(2,573 puan) tarafından
Ne kuzenimi ne amcami daha önce hiç görmedim.Babamin baskısıyla kabul ettim.
Bizde normal canım.Disariya kız vermiyolar herkes akrabayla evleniyor.Siizin orda öyle olmadığı için kötülemenize gerek yok çünkü dinimizde de helal kılınmıştır.
Yağmur çetin önceki postlarimi oku istersen kızım için kaldım burda.Durumlar farklı.Yani bilmeden yargilamanizi istemiyorum
tarafından
Babam cocugunu getırme dese yuzune bakmazdım bıdaha ama o evdede durmazdım kendımı bılıyorum
tarafından
Kaynna ile annesi babasi ile kayınpederi kards demi sizn
-Reklam-
0 oy
(119,343 puan) tarafından
hadi gozun aydin
(2,573 puan) tarafından
Sağol sevdos❤️
0 oy
tarafından
Çok sevindim senin adına aynı mutluluğu ben 3 4 ay önce yasadim 
(2,573 puan) tarafından
Çok sağol canım.Biliyorum hep görüyordum postlarini.Allah banada nasip etsin diye dua ediyodum.Kavga dövüş oldu ama oldu en azindan
tarafından
Tabi canım oldu ya çok şükür ona bak sen . Rabbim yuvanda huzuru mutluluğu eksik etmesin inşallah kendi evinde çok mutlu huzurlu olursun ❤️
(2,573 puan) tarafından
Aminn inşallah Allah razı olsun❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(673 puan) tarafından
Uamrim bundan sonraki günlerin hayatım bundan öncekinden çok daha güzel olur..Rabbim yuvana huzur bereket versin sevindim senin adina
(2,573 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Kayınbaban sana vurdu ve eşin bu olay karşısında sustu birşey demedi, değil ayrı eve kapıdan dışarı çıkmam ben öyle adamla ailende arkandaymış keşke arkana bakmadan çekip gitseydin çocuğuna sana ayrı evdede huzur vermez bu insanlar canım çok dikkatli ol bundan sonra kimseye ezdirme kendini 
(2,573 puan) tarafından
Bide böyle denemek istedim.İnaniyorum ayirirsak hiç bı sorunumuz kalmayacak
tarafından
İnşallah herşey gönlüne göre olur canım benim
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Allahım gönlüne göre versin inşallah canım benim Rabbim yardımcın olsun 
(2,573 puan) tarafından
Allah razı olsun canim❤️❤️❤️
0 oy
(3,019 puan) tarafından
Ayy çok şükür babana da helal olsun bir kızın arkasında baba olması şart destekleyen üzülmesine izin vermeyen rabbim evinde huzurlu sağlıklı oturmayı nasip etsin ben de bekarken eski evde oturdum canm yağmur yağardı dışarı değil de bizim eve yağardı neler çektim şimdi yine olsa yine çekerim çünkü kimseye minnet etmiyordum huzurluymuşum aslında şimdi farkediyorum sen de mutlu huzurlu ol canım ❤❤
(2,573 puan) tarafından
Allah razı olsun.Bende öyle canım.Bekarken Kartalda gecekonduda oturduk.Neler çektik o evde.Ama şimdi bile orda oturmak isterim.O kdr huzurluydukki.Ne zmn ki babamın parası oldu o evden çıktık mahfolduk Ailemiz dağıldı resmen
(3,019 puan) tarafından
Hep öyle oluyor evlendim ama o ev yapıldı ama benim geçmişim de gitti herşey gitti özlüyorum o günlerimi
0 oy
(966 puan) tarafından
İnşallah olur gönlüne göre.kursaginda kalmaz cnm.
(2,573 puan) tarafından
İnşallah canım sagolasin❤️
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Hadi gözün aydın her şey gönlünce olsun❤️
(2,573 puan) tarafından
Çok sağol canım benim❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Gözünüz aydn canm 
(2,573 puan) tarafından
Çok sağolun❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun canım dilerim Rabbimden eşin ile birlikte daha huzurlu dahaa mutlu olursun 
(2,573 puan) tarafından
Aminn inşallah ❤️Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Çok sevindim tanımıyorum ama inan çok sevindim mutlu huzurlu bir yuvan olsun inşallah 
(2,573 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun ❤️❤️❤️
0 oy
(123 puan) tarafından
Ayrı ev okadar önemli ki kendimi bildim bileli annemle babam dedem babaannem halamlar kalırdık annemlerin ne bi özeli oldu ne huzur dolu günleri... Halamlar evlenememisti dedem çok zalim bi insandı annem hamileyken az dayak yemedi... Babam 45 yaşında vefat etti annem şimdi ne gün yaşadı ne huzur dolu yuvası... Keşke ayrı evleri olsaydı mutlu huzurlu bu ailede büyüseydim öyle isterdim ki... Babam bi kere sevemedi bizi bisey alamadı... Ahhh ahhh bu aileler rabbim sorsun istiyorum.... 
(2,573 puan) tarafından
Ev ev üstüne olmuyor işte.Rabbim bundan sonra huzur versin inşallah ❤️
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Hadi bakalım kız diger gelinlere de öncü olmuş oldun 

Senden sonra evine çıkan çıkanaymis akım başlatirmissin Diyarbakırda haahhaha 
(2,573 puan) tarafından
İnşallah canım.Yazik hepsine.Bitanesinin 5 çocuğu var.Arti kaynana k.peder.Kayni görümce.Elti ve bir çocuğu
Ayriyeten 4 görünce ve 2 kayni var.Sürekli gelip kalirlrr.Ve evleri 3 oda sadece
(6,512 puan) tarafından
Mülteci kampı gibi.desene sjsjsj
(2,573 puan) tarafından
Aynn aynn ajsjsjjs
(2,573 puan) tarafından
O bi çocuklu olan eltiside kaynananın kızı.O yüzden Kudurup Kudurup bana saldırıyor :D
(6,512 puan) tarafından
Aman ne saldıracak bee kusura bakmasın herkes iç içe özel hayat denilen bişey var
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Gozun aydın semoşum. Hersey guzel olacak insallah ❤
(2,573 puan) tarafından
Çok sağol emosumm❤️En büyük destekcimm❤️❤️❤️
(7,254 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Çok şükür kizz darısı benim başıma senin adına çok çok sevindim hatırlarsın bi ara konuşmuştuk ♡
(2,573 puan) tarafından
Evet canım hatırlıyorum.Rabbim sanada nasip etsin inşallah.Bol bol dua et❤️
tarafından
Amin aminnn❤️❤️❤️
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım gözün aydın inşallah gecistirmek için demiyorlardir 
(2,573 puan) tarafından
Yok canım kesin ayırıyorlar.
Allah razı olsun❤️❤️❤️
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ay hadi gözün aydın kayinbaban nasıl insafa gelmiş 
(2,573 puan) tarafından
Babamla amcam ikna etmiş valla
Sagolasin canım ❤️
0 oy
(80 puan) tarafından
Cqnim darisi bana bana da dua et
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Canım senin adına çok sevindim senle çok konuşmuştuk hatırlıyorum seni. Rabbim huzur mutluluk versin eşyaları dert etme alirsn yavaş yavaş huzurun olsun evin ayrı olsn yeter .. ♡♡♡ darısı başıma 
(2,573 puan) tarafından
Allah razı olsun canim❤️
Rabbim sanada nasip etsin inşallah.Eşyayi önemsemiyorum.tek derdim su evden kurtulmak inan ki
(2,297 puan) tarafından
Senden de canm.inslaah com mutlu olursun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 497 göst.
0 oy
7 cevap 335 göst.
30 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,198 soru

11,382,656 cevap

34,882 kullanıcı

...