0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Az önce çocuk uyurken bir kez bastı açmadım ikinci kez bastı ısrarla çocukta uyandı sinir oldum yazı asicam bundan sonra kapıya çocuk uyuyor diye ya neyse namaz kitabı satıyormuş bende dedim ne kadar oda dedi ne kadar verirsen neyse ayıp.olmaskn gittim 5 TL verdim aldım kitabı bu kadarmı en azo bundna başlıyor zaten diyor parayı beğenmiyor ya şuna bak Allah için bişey yapıyoruz diyosunda parayı niye beğenmiyorsun gıcık oldum 

18 Cevaplar

+2 oy
(7,768 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kapıyı bile açma kilitten aç yüzüne bişi sıkar güven olmaz delikten bak yarım demirle aç sonra çocuk uyuyo zile basmayın de kapat
tarafından
Sonradan aklıma geldi boşluğuma denk geldi bir daha acmicam canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
O zmn almiyorum diyceksin kapaticaksin kapiyi
tarafından
Kız sorma bend öyle kalakaldim
tarafından
Bende sinir olurum oylelerine
tarafından
Ay boşluğuma denk geldi dünyanın binbir türlü hali var acmican aslında
tarafından
Kapi deliginden bak acmadan
tarafından
Aynen kuzu öyle yapmak lazim
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Açmıyorum ben kapıyı şuan siteye geçtik zaten almıyorlar ama eski evimde basıyorlardı açmıyordum güvenmiyorum ben kimseye o an her seyi yapıyorlar valla bayıltıp ev soyan mı dersin Allah muhafaza korkuyorum ben esim de açma diyor zaten 
tarafından
Valla çok doğru boşluğuma denk geldi bidaha acmicam birde parayı beğenmiyor güya Alalh için satiyormus
0 oy
tarafından
Ben açmam kapıyı ısrarla basana balkondan bağırıyorum hırlı var hırsız var kimseye kapımı açmam bizim evde kamera var geçen kapıda kadının telefonunu çaldılar polis geldi bize kamera kaydı almaya polise bile açmadım kapıyı akşam gelin eşim evde yok dedim 
tarafından
Ay çok doğru ya boşluğa geldi valla bundan sonra acmicam birde Allah icin diyor parayı begenmiyr
tarafından
Allah için başka hayırlar yapıyorum valla dilenci tarzı kişilere para vermiyorum onların çoğu yalancı senden benden zengin
tarafından
Ay sorma biliyorum ama akillanmiyorum kiramiyorum hayır diyemiyorum en sevmediğim huyum
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Bende çok sinir olmaya başladım haftada bir gelmeye başladılar saattigi kitap 30 tl engelliler için nerden bileyim doğru söylediğini gecelerde eşimi üniforma ile gördüler almamak mümkün değil.neyse verdik 30 tl aldık kataloga gibi bisey 1 hafta geçmedi yine biri geldi aynı şeyi satıyor bende almadim yolladim 1 hafta sonra yine yine bıktık valla eve kadar gelip kapı dalmak nedir ya geçende bie kadın pratik satıyormuş ondan da aldım bi daha gelen olursa acmicam
tarafından
Aynen benimde boşluğuma denk geldi bir daha acmicam kapıyı dünyanın binbir türlü hali var
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Artik kimseye guven olmuyor, almiyorum da kapiyida açmıyorum kargo haricinde. Bayiltip soyarlar filan...neler var haberlerde
tarafından
Aynen ya sonradan aklıma geldi boşluğa geldi yawrum
0 oy
tarafından

Kız kapalı kadın mı biraz önce banada geldi hadi hadi dedim :D

tarafından
He vallaha kapalı yavaş kinusan bir kadın gri başörtü vardı kız ;)
tarafından
Valla ben camdan baktım görünce açmadım zaten :D
Ama elini uzatmış dileniyordu
tarafından
Kız kitap satıyor bizimki ya namaz kitabı felan len yoksa sen bizjm binadamisin itiraf et;)
tarafından
Haha kız sen hangi bina hangi Mahalle :D
0 oy
tarafından
Zaten hep de çocuk uyuyunca gelirler acmiyon iste ne zırt zırt caliyon 
tarafından
Ay sinir oldum çocuk ağlıyor bir yandan benimde boşluğuma geldi bidaha acmicam kapıyı ya birde Allah için diyor parayı beğenmiyor haspam
tarafından
Boylelerinden korkcan zaten
0 oy
tarafından
Söyle lerinden alışveriş yapmayacağım ne olursa olsun alma ver paramı değil Kapat kapıyı kapat kapıyı bile açma
tarafından
Ay keşke yapabilsem bir kere yapsam acilirim aslında hiç yapamıyorum kuzm
tarafından
Yapmak zorundasın çünkü şu anda dünya insanlar iyi değiller aralarında iyi olanlar da var konuşmasından davranışından ne verirsen kabul olan insanlar da var Onları zaten tenzih ediyorum burada seninle konuşurken bile ama art niyetli parayı beğenmeyen seninle konuşurken mesela kapının önünde içeri bakan birçok insan var erkek kadın çoluk çocuk var Geçenlerde 13 14 yaşında iki tane çocuk Dükkanı soydular Haberlerde gördüm
tarafından
Haklısın kuzm dünya çok kötü artık neler var hergun duyuyoruz inşallah hundan sonra dediğin gibi yapacam ay yoksa Allah korusun kadın ya beni bayıltıp oğluma bir zarar verseydi ay Rabbim korusun
tarafından
Allah korusun Öyle deme aklına getirme Rabbim korusun evlatlarımızla bizleri eşlerimizi tüm iyi niyetli bütün insanlarımızı korusun Rabb'im
tarafından
Amin kuzum amin ama dikkat etmek gerek gerçekten bu devirde kimseye güven olmaz
0 oy
(921 puan) tarafından
Onlara elini versen kolunu daha alamazsin aynısı gorumceme yaptilar her hafta geliyor alistirma bence dileniyor lar ama elindede sigarasi utanmadan
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Hiç açmam bile 
0 oy
tarafından
Kapıyı açmıyorum bile valla bu zamanda kimseye güvenemiyorum. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Ben actim aldim para oldukca veririm de cocuk yoktu o zmn tabi 

Ama sana gicigi denk gelmis bnde 10 verdim sanirim bi kere basti adam başka basmadi 
0 oy
tarafından
Açmam cnm..site içindeyiz sipariş bile versek arıyorlar doğru mu diye
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bana gelenler genelde bohcaci oluyor Bi de Bi inatçı oluyorlar param yok diyorum şu kadar olsun abla yok diyorum hadi şu kadar daha indirdim abla yok diyorum hadi düz yaptım gıcık oluyorum 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kapıya gelene açmam canım korkarim tekim evde gündüz eşim yok yolda gordugume veririm
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben de bir keresinde boş bulunup açtım yeni evliydim. Neyse  2 kitap aldım. Anneme söyledim çok kızdı biz daha sakin açma kapini bin türlu insan var dedi. Lojmanda da tektim diğer daireler boştu. Bir hafta sonra yine geldi o kadın korktum Açmadim kapıyı ama sesimi duymuş açsana diye nasıl bağırıyor. Müsait değilim açamam dedim.  bir hafta önce dualar eden kadın bana nasıl küfürler beddualar yağdırıyor... Acmayin vallahi kapınızı ne olur ne olmaz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben kapıyı açmam hiç kimseye beni tanıyan bilen gelen kişi arayarak gelir zaten onun dışında otomatiğe bile basmam dışardan su yemek yada kargo beklemiyorsam

İlgili sorular

0 oy
83 cevap 1,166 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 824 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Biskivili14 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 237 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 463 göst.