0 oy
258 göst.
Aile kategorisinde (233 puan) tarafından
Kaynatamin başına birsey gelmis ayağına dikiş atılmış bahçede vs uğraşırken birsey olmuş kısacası, bende bugün aricaktim dün duydum aklıma gelmedi iş güç hastane derken unutmusum daha sonra eşim konuşuyor kaynanam arkadan diyor ki neden geçmiş olsuna aramadı her seferinde insanları hep mutlu etmek zorunda ben miyim diye sinirleniyorum ben hastaneyken kürtaj vs kotu şeyler yaşarken kimsenin umurunda değildi herkes kendi hayatında ben kimseden geçmiş olsun beklemiyorum kimseye de bunun için laf söylemem yani yarın ya da başka zaman ararsa konuşursak bunu söylerse neden aramadın diye ne diyim sizce bıktım gerçekten içimde ki bütün lafı dök rahatla diyor şeytan 

9 Cevaplar

+1 oy
(2,253 puan) tarafından
Yoğundum unuttum. Sadece böyle de. Açıklama yaptıkça insanın başına kalkarlar böyleleri:/
(233 puan) tarafından
Aynen öyle açıklamaya gerek yok ama her seferinde yüzüme yapmasalarda eşime kuucuk küçük laf sokuyorlar neden bizi hiç aramiyor diyor mesela , her gün onları aramamı bekler ama bende şu telefonda konuşma olayını hiç sevmem ararım kac saat telefonu da kapatmaz bu yüzden arayayım bile içimden gelmiyor
-Reklam-
0 oy
(469 puan) tarafından
Sen gecmis olsun deyince geçecek mi sanki 
(233 puan) tarafından
Bende bunu anlamıyorum herkesten ilgi bekleyen bir tip
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Senin yuzune neden aramadin diyeceğini zannetmiyorum canım sonuçta oğluna zehrini sokmuş neden aramadi diyerek ama ararsada sende içindekini şöyle bende çok bekledim anne üstelik benim durumum daha kötüydü de 
(233 puan) tarafından
Der belli olmaz agizi çok gevşek biri aklına geleni direk ağzına vuruyor desem  de dediğin gibi  anlicagini zannetmiyorum
0 oy
(417 puan) tarafından
Abisi demiş işte banada sıra gelmedi derdim yoksa daha bismillah zaten de   Ne garip ınsanlar var yaa
(233 puan) tarafından
Her seferinde eşime laf sokar gibi benimle ilgili şeyler diyen biri daha çok garip halleri var insanları anlamak çok zor
(417 puan) tarafından
Aranıyor sende cat cat cevap ver hakediyor
(233 puan) tarafından
Keske öyle yapım olsa insanları kırmıyim diye hep susan biriyim bu yüzden de unutmuşum laf kondurmayi bile
(417 puan) tarafından
Bende öyleyim ama bazen hak ediolar sakayla karısık sokuyorum :d
(233 puan) tarafından
Insallah Bende soylicem artık
0 oy
(95 puan) tarafından
Eğer eşinle aran bozulmayacaksa söyle canım de ben bebeğimi kaybettim neden bi geçmiş olsun diye aramadin da ayağına 2 3 dikiş atıldı diye benden geçmiş olsun bekliyorsun diye söyle 
(233 puan) tarafından
Eşime sinirlendim zaten ondan hemen sonra dedim ben herkesten birsey beklemiyorum ama millet benden herseyi bekliyor dedim birsey demiyor o ben sana birsey mi dedim diyor eşim sen birsey demiyorsun ama korumuyorsun da onlara karşı beni hiç bir zaman dedim hep böyle onlar birsey der benim ki cevap vermez
0 oy
tarafından

O annesi için eşiyle kavga eden erkeklerin hepsinin kafasi annellerinin **** k..yım

Benim eşim de dahil bıktım ya ben de az önce bir post açtım gerçekten yeter 
(233 puan) tarafından
Aynen malesef hiç biri ortayı bulamıyor
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Valla canim ben de kayinpederimi bi gun kalp icin tahlik vermeye giderken aradim sanki adami ben hasta etmisim gibi tersledi beni bende o gun bugundur aramiyorum gecen esime ulasamayinca beni aradi o zamanda sevgilisine trip atar gibi konusuyo bende veriverdim esime tribinin nedeni de ben aramiyorum diye farkindayim ama arayinca da tersledi yani demem o ki  en guzeli mesafe
(233 puan) tarafından
Yok bende mesafeliyim dediğin gibi korumazsan başına kakarlar her şeyi benim sinir olduğum nokta eşimin annesine cevap vermemesi unutmuştur vs diye laf söylemiyor bile enayi gibi suratıma bakıp telefonu uzatmaya çalışıyor umurumda değil ben aydan aya ararım isyanbulda oldukların da hafta da görmeye gidiyoruz hep zaten
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Aynı benim konum ya bu kuzum niye kaynanama geçmiş olsun demedim küsmüş ler benden 
(233 puan) tarafından
İnsan bir günle bir günü bir olmuyor aklıma gelmedi kosusturmadan ama gelde anlat sanki kötü niyetten yapiyor gibi laf söylemeler küsserse küssün bosver
(1,629 puan) tarafından
Seni iyi anlıyorum 3 gün önce yaşadım ben gidicek tim akşam oldu gidemedim eşimde akşam ise gidiyor ekmek bıraktı gitt bende ertesi gün giderim dedim yok efendim niye aramadım kirktane laf ettiler bende gitmedim niye kaynanama geçmiş olsun demedim
0 oy
(6,956 puan) tarafından
Bu eş aileleri neden her şeye bu kadar burnunu sokuyor anlamış değilim sinir oluyorum. 
(233 puan) tarafından
Ben diyince sanki başı göğe erecek kaynanam  arkadan bu lafı söylerken telefonda kaynatam susturdu bende eşime sinirleniyorum sen niye birsey diyip susturmuyorsun her seferinde hep beni kırmak zorundalar
(6,956 puan) tarafından
Biz el kızıyız canım ondan her lafları bize.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 266 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 382 göst.
0 oy
55 cevap 856 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde Brf.... (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Nuray0408 (90 puan) tarafından soruldu