0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde (761 puan) tarafından

Ya doğum yaptım 1 sene oldu öyle çok yiyen biri değilim sürekli yürüyen sürekli şu içen biriyim ama göbeğim sanki 9 aylık hamile göbeği öyle şiş öyle kötü napam ya psikoljim

image bozuldu gelen hamile misin diyip duruyo  he diyorum hamileyim sizden sakliycm

23 Cevaplar

+1 oy
(3,419 puan) tarafından
Benimde göbeğim yanların vardı 10 gündür 30 dk Leslie yapıyorum inan çoğu gitti Tuğçe irtemin de alt karın egzersizlerini yapıyorum çok etkili bişey bence sende denemelisin ama bu süreçte ne yersen ye hamur işini bırak öncelikle 
(761 puan) tarafından
Hamur isi yemiyorum bildiğin paso ot yiyorum hol bol da şu içiyorum ama nafile
-Reklam-
0 oy
(76 puan) tarafından
Kuzu benimle öyle ya kafayı yiycem 
(761 puan) tarafından
Ya sorma korse takıyorum nefessiz kalıyorum çıkarınca doğuracak karılar gibi duruyorum
0 oy
(12,717 puan) tarafından
Resim ters çevirince anladım:) 

Göbek kolay kolay erimiyormuş canım başima gelince anladım 
(761 puan) tarafından
Valla artık bıktım
tarafından
Senin yorumunu okumasam göbeği kalça sandım:))
Cnm zayıfladıkça göbekte gidiyor
(12,717 puan) tarafından
:)
Bazen kilo gidıyo göbek kalıyo canım
0 oy
(6,233 puan) tarafından

Yavrum doğumdan sonra sarmadın mı göbeğini veya korse giymedin mi mesela Bunlar çok işe yarıyor Bak ben hemen belimi sardım korsem yoktu Daha sonrasında yine korse aldım taktım Hatta doğum yaptım Eve geldim ilk doğumumu Annem yanımdaydı onlara gittim eşim zaten çalıştığı için Babam dedi ki getir şu kızın göbeğini sar anlamamıştım o zaman ama annem anlatmıştı ki göbeğin falan hani sarkar diye:D:D ah babam ya vallahi Onun dışında hiç bilmiyorum ki Ne olur bir sene geçmiş aradan

(761 puan) tarafından
Gobegimi sardım ama yinede kaldı galiba genetik faktör diye de dusunmuyrm degil
(6,233 puan) tarafından
Bir beden incelten böyle taytlar var ya Onlardan alabilirsin Mesela ikinci doğumundan sonra onlardan almıştım Belki onu giyince böyle sıkı sıkı sarar ya hani veya korse de yine giyinebilirsin böyle Yarın tayt şeklinde olan
(761 puan) tarafından
Korsem var ama acaip sıkıyor.  Belli bir süreden sonra birşey yedirmiyo
0 oy
(583 puan) tarafından
Spordan başka çağre yok canım göbek çalışacaksın mekik çekebilirsin yere uzanıp belini yarım kaldır ayaklarını yerden hafif yükselt o şekil dur göbeğinin acısını hissedeceksin yerde ellerinin ve ayak parmak uçlarının üzerinde  durabildiğin kadar dur o ağrıyı hissedersin zaten hergün 10 tekrar tavsiye ederim 
(761 puan) tarafından
Yaparim ise yararsa
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Sezeryan mi normal mi doğum yaptin canim. Benimki hemen gitmişti ama sezeryan doğum yapan arkadaşiminki kalmişti. Göbek eriten hareketler falan bakip yap. 
(761 puan) tarafından
Sezeryan doğum mecburi ama sardım da niue böyle oldum blmirm
0 oy
(710 puan) tarafından
Gobekci tayfasine beni de yazın :( iki sezeryan geçirdim göbeğim kaldıkça kaldı ve sarktı miller te sezeryan oluyor nasil veriyorlar anlamış değilim ya
(761 puan) tarafından
Bu ben ınstegrwmda bakıyom mis gibi pril pırıl bedenleri var hi bana bakiyrm yeminle csmiş gibiym
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Benim arkadaşımında öyle olmuştu 1 buçuk yıl falan gezdi öyle sonra gitti göbeği takma çok geçer egzersiz yapabilirsin 
(761 puan) tarafından
Gecmiyo asko Valla gecmiyo
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Sindirim sistemiyle ilgili sorun yaşıyor olabilirsin. Tavsiyem undan yapılan hiçbir şey tüketme, farkı gör bana dua edersin. 
(4,221 puan) tarafından
Aslında ekmegı tam kesmek dogru degil 1 parcada olsa yenilmesi, kardesım diyetisyen ordan bılıyrm. bana sakın kesme vucudunun bagırsak dengesinin onada ihtiyacı var gunluk alman gerken karbonhidrat protein var, yanlıs beslenmen kas kaybına neden olur dıyor
(3,491 puan) tarafından
Buğdayın sağlıklı bi yanı yok günümüzde, tamamen toksik, siyez vs bi nebze, o da pişirmesi bi dert. Tam buğdayın glisemik indeksi daha fazla, alışmışken bi daha başlama bence. Alya23 alınma ama günde altı öğün tıkınmayı da tavsiye ediyor diyetisyenler, ne kadar yanlış olduğu çoktan anlaşıldı.
(4,221 puan) tarafından
Oradaki mantık alman gerekn kalori kadar ama bizim millet 2 ogun yiyince gomulup tıka basa yiyor sonra 2 ogun besleniyorum nıye kılo veremıyorum. Kılo verirken kaslarından oluyor vucutta sarkma meydana geliyor. Saglıklı besleneceksın meyvenıde proteininı karbonhidratı nı yagınıda alıcaksın. Duzenlı sekilde listene uyarsan saglıklı kılo verırsın ama hayatında herseyı tamamen cıkarıp devam etmek insana usanc verır ve bıraktığında tkrr alırsın verdıgın kiloyu
(4,221 puan) tarafından
Bende sık sık yeme taraftarı degılım sevmem de ara ogun olayı aclıgı bastırıp yemeye saldırmamak adına. Ben sahsen ac kalınca ne tıyecegımı sasırıyroum o an dıyet dısı herseyı yiyebilirim anı sekerim duser
(4,221 puan) tarafından
Ayrıca ekmek diyip gecme ıcınde ki saglıklı bılesenler bagırsagına kandaki degerlerıne, ınsulın salgılanmasına kadar etkiliyor yeri geliyor kabızlık yasayanlar oluyor beslenmesine dikkat etmedikleri ıcın. Dıyetısler her bir besinin ıcerıgını vucuda etkisini herseyını ezberlıyorlar cok zor bı bolum doktorlar gıbı ders goruyorlar. Kafasına gore sunu yeme bunu ye demiyorlar
0 oy
(11,377 puan) tarafından
Ben korse kullaniyorum ve egzersiz yapıyorum
(761 puan) tarafından
Bende kullanıyorum ama çiçeğim gcmiyo
(11,377 puan) tarafından
Bende kadınlar için spor uygulaması indirdim egzersiz yapıyorum bakalım faydası olur inşallah  :)
0 oy
(119,461 puan) tarafından
you tube videolar var bolgesel incelme sporlari onlardan gobek ertime olanini yap faydasi vardir
(761 puan) tarafından
Inşallah olur
0 oy
(771 puan) tarafından
Ben bi ara kalori takip programı indirdim kalori hesaplayıp yiyodum öyle 6 kilo verdim gobegimde gitti her yerden eridim bide bol bol su sende dene istersen
(761 puan) tarafından
Şu iciyorum ot yiyorum proteinde aynı ama gecmiyo
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Rahnetli ananem derdi bir karı dogumdan sonra 2 sene gecince toplamaya baslar diye elbet gidecek. Benimde göbek sıfır defil ama yani göbegi acık giymek asla tarzım degil ama giysem sırıtmaz. Oglum 20 aylık oldu. Anca 1 yasını gecince kuculmeye basladı 
(761 puan) tarafından
Bnm daha da buyuyo
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Hiç adet oldun mu doğumdan sonra benim de adet olana kadar çok şişti zamanla indi baya bende 1 sene önce doğum yaptim
(761 puan) tarafından
Oldum ama duzensiz
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum asla böyle değil eski haline döndü bence bu senle alakalı değil. Kilo filan değildir bu garip bir şşlik bence bi sor doktora 
(2,746 puan) tarafından
Ki ben şu an diyetisyene başladım. 73 kg ile şu an 2 haftada 69 a düştüm ama 73 Ken bile böyle değildi. Bana sanki içerden bi şişlik gi i geldi. Cidden hamile göbüşü gibi
(761 puan) tarafından
Bende şüphe durmuyo değilim ama doktora da gitmedim henuz
(2,746 puan) tarafından
Bence sindirim sistemine bi baktır. Yoksa ben kilo olduğunu düşünmüyorum. Yağ olsa cıvık durur bu içeriden gelen şişlik gibi. Doktora gidene kadar probiyotik desteği al. Kefir yoğurt activia vs tüket belki iyi gelir
0 oy
tarafından
Mekik çekmen lazım canım düzenli çek bak nasıl eriyor 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Kız telefonu baş aşağı yapıyor um düz tutuyor um 2 taraftan hangisi g.ot hangisi gobek diye fkcncnxzhzb
(761 puan) tarafından
Ayıp ediyon heee
(6,672 puan) tarafından
Sjsjs valla
0 oy
(5,388 puan) tarafından
G5 bölgesel zayıflama yapabilirsin 
(761 puan) tarafından
Bakarım insallah
(5,388 puan) tarafından
Kaç kilosun canim
0 oy
(216 puan) tarafından
Göbeği börek diye okuyan ben gerisini sen düşün 4 ay sonra 3 üncü sezeryan olacak yine ben :))
(761 puan) tarafından
Maaşallah sana ds
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Kaç kilosun kizz sen
(761 puan) tarafından
65 168 de boy

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 349 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Buket0606 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy