0 oy
1,147 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim geceleri çok horluyor dürtüp duruyorum 5 dakika sonra tekrar başlıyor bazen sessiz sessiz oluyor bianda ğğiiiioioooğ yapıyor uyanıyorum sesine kızımda eşim olduğu her geceleri çok sık uyanıyor gece mesaiye kaldığı zaman tam tersi bazen burnunu sıkıyorum sussun diye kesin çözüm yastıkla boğmak sanırsam sabahta bana tavır yapıyor durtmenden uyutmadin bi diye bunun bi çözümü var mı ya doktor felan demeyin gitmez çok sinirim bozuluyor gece uyku sersemi demediğim kalmıyor içimden günaha giriyorum bide 

34 Cevaplar

0 oy
(437 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Benim eşim de horluyordu söylenmemden bıktı gidip horlama ameliyatı oldu o kadar zor iyileşti ki anlatamam sonuç ne mi eskiden yanında dürte dürt e de olsa yatabiliyordum şimdi hiç mümkün değil eskiden sadece ben rahatsız oluyordum şimdi tüm apartman beterin beteri var anlıyacağın kulak tıkacı tak sarıl kocana yat ben 3 yıldır yanlız yatıyorum. Geceleri hovardalık yapmaya buluşup sonra ayrılıyoruz :silly:

tarafından
Hahaha  :DD çocuk ağlarsa duymam ki ama kız.ddd
-Reklam-
+1 oy
(2,704 puan) tarafından

Ayyy aynı benim eşim, bir de demez mi "çok mu rahatsız oluyorsun?" Diye :d "evet git içeride yat" diyorum ve sonuç ben gitmiş içeride yatmış oluyorum. Gerçekten çok sinir bozucu ve ben artık gıdıklıyorum onu bilekliğin ipiyle, ben uyuyamıyorsam o da uyumasın ':D

(2,704 puan) tarafından
Kız yemin ediyorum benimki de aynı, doğursam duymaz çok ağır uykusu var. Geçen gece lambasını düşürdüm kılı kıpırdamadı adamın
tarafından
Hahah kafasına dusureydin bari gine uyanmaz bunlar
(2,704 puan) tarafından
Valla uyanmazlar :D
tarafından
Allah sabır versin bize amiiinnn:D
(2,704 puan) tarafından
Amin bacım çok amin :D
0 oy
(466 puan) tarafından
Şu horlamaya karşı burun bantları var onları bir dene cnm.ya madem doktora gitmez elde ki çözümleri degerlendir bi
tarafından
Bidaha diyim bakayım onu alsın ya çocuk olmasa gine şey yapmam ama kızımda çok sık uyanıyor
(466 puan) tarafından
Aynen çocuk olunca iş değişiyor iyice tabi. Bi dene belki ise yarar raht uyursunuz
(466 puan) tarafından
Bi kaç arkadaşımda ise yaradığını biliyorum ama kişiye göre değişiyor belkide :))
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Benim eşinde böyle ağzına patlatasim geliyo bide yan komşuda daha berbat benim durum daha vahim
(1,850 puan) tarafından
Hahahha:))))
tarafından
Seninki daha kötüymüş o zaman :))
0 oy
tarafından
Burun bantları var onları denedin mı canım 
tarafından
Ne gerek var diyor dedim bugunde
0 oy
tarafından
Deminden beri yazdığını anlamaya çalışıyorum horlamak kelimesini hormonlar diye okuyorum ya:D
tarafından
Vah vaaahh :D
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Niye gitmiyor esiniz doktora sizi bebeginizi rahatsiz etmekten keyif mi aliyor...Belki burnunda birproblem var gitsin gozuksun horlayan insanla ayni yatakta gece hayatta uyunmaz ve tahammulu zor yani
tarafından
Umursamaz öyle şeyleri
0 oy
(14 puan) tarafından
Nasil yatiyor ? Yani  sirtustu yatinca horlama artiyor. Sag ya  da sola dogru yatsa . Bir deneyin. 
tarafından
Sağa dönünce birazda olsa sesi kısılıyor horlarken ama gine dönüyor
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Çözümü var sana söyleyim oğlanla o başka odada yatıyor ben kızımla.Yoksa dedipin gibi çocuk emmeye kalkınca korkuyor horlamasından bende uyuyamıyorum.Simir küpü gibi dolaşacağıma böyle bi çözüm bulduk
tarafından
Olmazsa bende ole yapacam ya sinirlerimi bozuyo
0 oy
(6,722 puan) tarafından
☺☺hahah benimki de çok horluyor uyuyamiyorum. Berat Seha da duyunca sıçrıyor yazık çocuğuma. Havalar soğuk ya birde öksürüyor gıcık tutuyor o horultu dan daha beter.
tarafından
Ay evet balım ya ben oksurmemek için kendimi sıkıyorum bizimki de öksürür
(6,722 puan) tarafından
Hahah☺☺ bağıra çağıra hemde kuzum
0 oy
tarafından

Burun bandı falan vardı sanirm eczaneye Bi sor   burada güldüm kusura bakma Bi anda horluyor diyince :D

tarafından
Gül kız :ddddd
0 oy
(860 puan) tarafından
Yazmak istediklerimi yazmis sin kuzum bazen çok sert tepki bile veriyorum ama napıyım çocuk zaten zor yatıyor 
tarafından
Aynen canim bende zor zoruna uyutuyorum oda çabalayım edeyim demiyor ki
0 oy
tarafından
Kız seninki horluyor benmki konuşup horluyor ya oyle olsaydi napardin :D ahahha 
(1,850 puan) tarafından
Hahaha bu horultu postunu cok sevdim ;)))
tarafından
Oda kötüymüş be :D
0 oy
(481 puan) tarafından
Eczanede burun bantları var ondan alın. Doktora gitmeye gerek kalmaz 
tarafından
Dedim ne gerek varda diyor
0 oy
(35 puan) tarafından

Benim eşimde çok horluyor burun bandı aldım kar etmedi  valla en iyi çözüm doktor yarın bebek doğunca horlarsa kesin seni bilmem ama ben katil olcam ben bile uykumdan uyaniyorum:angry:

tarafından
Ah bu erkeklerden cektiklerimizzz uyurken bile :D
0 oy
(2,119 puan) tarafından

Bebek doğunca salona yolladım ben, kesin çözüm oldu :D

tarafından
Kız bende dusunuyom ama araya soğukluk girer mı ki zaten he işteyiz
(2,119 puan) tarafından
Bizde bi sorun olmadı canım
0 oy
(751 puan) tarafından

Ahahahaha ne güldüm kız :D kusura bakma sen sinir olmuşsun ama kesin çözüm boğmak yazısını okuyunca kendimi tutamadım :angel:

tarafından
:DD Gül gül:)))
0 oy
tarafından
Bizdede aynı sıkıntı var. Ben onu odaya almıyorum çocuk uyanmasin diye ama diğer odadan yine gekiyor fil sesi. Yakında evden atacam adamı. İşin kötüsü inanmıyor horladığına. 
tarafından
Fil sesi hahaha allah iyiliğini versin ya :D
0 oy
tarafından
Benim eşim sadece çok yoruldugunda horluyor bazen sinir bozucu olabiliyor ama arada olduğu için kırmak istemiyorum horlama sesiyle kendimi nini yapıp yatıyorum takınca delirir insan çünkü:D
tarafından
Arada olsa gine raziyim yaniii
tarafından
Yaaa ne desem ki canım horladikca yönünü değişsin bir de Burun bantları var onları bir deneyin isterseniz :)
0 oy
tarafından

Aynı durum brndede var maleseff bıkdımm artık burun bandıda fayda etmiyo 

tarafından
Bide biz deneyelim ya inş faydası olurda sanmiyom

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 58 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 544 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu