0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
Kızım kreşe gidiyor 3 yaşında genel olarak memnundum çalışmıyorum ama kızımın hiç arkadaşı yok oynasın arkadaş edinsin diye yarım gün yazdırdım. Bugün okul sonrası sohbet ederken bacağının baldır kısmına doğru sinek yarası var onu öğretmenine göstermiş sonra neden taytini indirdiğini sordum hayır anne öğretmenim vardı kimse görmedi dedi neyse yine sohebt ederken bı erkek çocuğunun kızımın taytini indirip yarasına dokunduğunu anlattı sonra kucağına oturmuş kızımın aşırı canım sıkıldı öğretmenin neredeydi dedim yoktu sınıfta dedi öğretmenini aradım 2 öğretmen oluyor dönüşümlü böyle biseye şahit olmamış biz sınıftan çıkmıyoruz sadece sınıflar L şeklinde gibi bazen dolaptan bişey alipnuada yerleştirilecek şeyi yerlestirirken bı kaç dakikalık ya olsa çocukları yalnız birabiliryorlarmis onun dışında asla yalnız olmuyorlar dedi kızım yalan söylemez ama aşırı canım sıkıldı 1 dakikada olsa okadar çocuk yalnız birakilmasi canımı sıktı bacağına değil başka yerinede bakabilirsi

5 Cevaplar

+1 oy
(3,619 puan) tarafından
Bazı anaokullarında kameraları kendi telefonuna bağlayıp canlı izleyebiliyorsun sizinki de varmı acaba bir sor 

Ben olsam okula giderim o günün kayıtlarını isterim mahremiyet çok önemli hemde kimmiş o çocuk ailesi kimmiş bakarim
(9,626 puan) tarafından
Az önce altta abartıyorsunuz diye bir yorum vardı kaldırmış yoksa büyük linç yicekti
(2,014 puan) tarafından
Kamera sistemini artık kaldırmışlar diye duydum neymiş başkasının çocuğunun videosunu bi yerlerde paylaşma ihtimali var diye
(3,619 puan) tarafından
Ayy bahane çocukların güvenliği n'olacak öyle ismi olur milli eğitime bağlıysa bence uslupluca bı git peşini bırakma yani
Gözde kim kız o abartiyorsunuz diyen
(9,626 puan) tarafından
Mavi li bişey di ismi mavice mi ne. Yorum yazıyordum tam kaldırdı
(3,619 puan) tarafından
Valla o onun geniş meşrebinden kaynaklanıyor olabilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu nasi sorumsuzluk ögretmenler nasil görmuyor görmuyoelarsa birakiliyor demekkinyanliz cocuklari yoksa 2 3 saniyenicinde cocuk taytini indirip yarasini gosterip kapatacak kadar hizli olamaz 
(248 puan) tarafından
2 3 dakikada bir çocuk dünyayı yakar göz önünden ayrıldığını bilsem zaten gondermezdim
tarafından
Mutlaka gorusun ögretmenleriyle boyle sacmalik olmaz cocuklar belki naptigini bilmiyordur ama ne olur ne olmaz ya Allah esgiresin
(248 puan) tarafından
Şimdide kızım diyorki hayır anne üstten değil pacamdan yukarı sıyırdı arkadaş baktı yatama kucağıma oturdu sonra
tarafından
Kuzum bebiş yalan konusmaz dimi gerci bunlari nasil uydurucak ki yaşamasa bence bidaha konus ona gore hareket et
(248 puan) tarafından
İlk uzerimde gösterdi böyle yaoti diye uyudu uyandı sordugumda dedim kızım pacandanmi baktın yukarıdan mi çekti pacamdan dedi çünkü hocasına gösterirken parçasını yukarı sıyırmış bende onu sordum öğretmenine nasıl gösterdin dedim pacami sıyırdım dedi arkadaşın nasıl baktı dedim pacami siyirdi dedi
0 oy
(2,892 puan) tarafından
Bence haklısın

Devir kötü şimdiden korumak lazım

Kim ne derse desin valla 
(248 puan) tarafından
Allah korusun tabiki
0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam gider müdürle görüşürüm 
(248 puan) tarafından
Evet eşimle gidip gorusucez büyük ihtimal alicaz
0 oy
tarafından
Sırf bu yüzden kızımı göndermekten vaz geçtim. Az önce kalabalık bir ortamdan geldim sadece 1 saat durdum sebebi de 4 yaşında bir erkek çocuğun kizimin göğsünü açmak istemesi.  Kanım dondu vallahi küçük oğlum mutfağa gitmişti onu getirmeye kalktım o arada kızım bir bağırdı annneee kossss ayiiipp diye.hepimiz gittik öyle diyince.  27 aylık daha ayıp bölgelerini biliyor ama sizin çocuğunuz gibi detay anlatamaz.  Nevrim döndü tamam o da çocuktur yapar diyenler olur belki ama yapmamalı.herkes evladına ayıp ne demek öğretmeli kizi erkeği yok 
(248 puan) tarafından
Çocuk yapsa bile başında insan var diye gönderiyoruz demekki ihmal var çok aşırı cnaim sıkıldı
tarafından
Asla hiç kimseye güvenme.  Bakıyorlar sakın ellerine çay kahve alıp cekiliyorlar. Servisciden tut egitimciye ... işini hakkıyla yapmayan insan her yerde var

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 457 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,751 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 785 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde Hatun12 (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.