0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (7,747 puan) tarafından
Kızım 2. Sınıfa gidiyor dün gruba bu kadın yazmış lütfen çocuğu uyarır misiniz oğlumun özel bölgesini ellemis diye baktım başka biri daha yazmış aynı iki çocuk yapıyormuş kızıma sordum bizi ellemedi ama pipisini gösterdi biz kızlara

Birde ailenize söylemeyin demiş o iki velet ┐⁠(⁠ ⁠∵⁠ ⁠)⁠┌┐⁠(⁠ ⁠∵⁠ ⁠)⁠┌

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ohaaaaa çüş sen direk öğretmene git
(7,747 puan) tarafından
Benden önce diğer çocukların annesi öğretmene gitmiş
tarafından
Al kızını okuldan yada onlar alsın müdüre kadar gitsin bu olay abart abartabildiğin kadar bunlar tam arsız sapık gençlik getiriyorlar
(7,747 puan) tarafından
Valla diğer kadınlar da yazdı bir daha böyle birşey olursa çok büyük olay çıkarırım dediler inşallah tekrarlanmaz öğretmen rehber öğretmen müdür çocukla konuşmuşlar
(322 puan) tarafından
Ne ogretmeni direk okul mudurune gitmesi lazim
-Reklam-
0 oy
(3,111 puan) tarafından
Tövbe estağfirullâh tövbe estağfirullâh tövbe estağfirullâh 
(7,747 puan) tarafından
Gerçekten öyle
0 oy
tarafından
Ay Allah'ım sen aklıma mukayyet ol cinsel seviyemin düştüğü yaş ortalamasına bakın çocuklarınızı internetten uzak tutun Allah rızası için 
(7,747 puan) tarafından
Valla ya devir kötü Allah korusun
tarafından
Biz bu çocukları nasıl koruyacagiz ben bilmiyorum artık
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Direkt rehberlik servisine git canım 
(7,747 puan) tarafından
Benden önce diğer çocukların anneleri gitmiş öğretmenle konuşmuşlar öğretmen rehber öğretmen müdür çocuğu uyarmislar tekrarlamas inşallah
(1,118 puan) tarafından
Yine gidin canım
(1,118 puan) tarafından
Sorun düzelmiyorsa kızın okulunu değiştir bu kolay bir olay değil
(7,747 puan) tarafından
Bakalım inşallah bir daha olmaz zaten o çocuk başka bir mahalle de yaşıyor gidecek biri varsa oda o çocuk
(1,118 puan) tarafından
Her şeye rağmen göndermezlerse kızın için değişmelisin bence okulu kızına bir şey yapar diye değil kızın hani bunu öğrenmesi için çok erken
0 oy
(1,508 puan) tarafından
Allah'ım nasıl devire denk geldik ya 

Bizim sınıfta da igrenç küfürlü eden çocuk varmış Kürtçe hemde küfür ediyormuş Kürtçe anlıyorum kızım geldi söyledi anne ne anlama geliyor diye bana dediği gibi annesi ile iletişime geçtim birdaha olmasın dedim ki öğretmene de ilettim böyle şeyler en başından önlenmezse çok tehlikeli yerlere gelicek önlem almak llazım ögretmenle görüş bekleme ayıp ya
(7,747 puan) tarafından
Diğer çocukların aileleri konuşmuş öğretmenle öğretmen müdür rehber öğretmen çocukla konuşmuşlar
(1,508 puan) tarafından
8 yaşındaki çocuk ya nasıl aklına gelir ki ilginç
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ayy ben direk aileye giderim Allah'ım sen koru benjmde oğlum var ikitane 
(7,747 puan) tarafından
Amin o terbiyeyi aile verecek ya
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Çok olmaya başladı bu tarz olaylar ya. İnsanın canı sıkılıyor. 
(7,747 puan) tarafından
Gerçekten çok can sıkıcı ve iğrenç
0 oy
(15,267 puan) tarafından
Böyle şeyler olabiliyor okullarda. Bunu gruptan yazmak yerine öğretmenle direkt iletişim kurmalı. Ve öğretmen çocuğun ailesiyle birebbir gorusmeli. Böyle olduğu zaman tüm sınıf o çocuğa cephe alır. Ve çocuğun duzelecegi varsa da zorlaşır. Veli grupları çok büyük sıkıntı. 
0 oy
tarafından
Valla cinselliğin yası kalmamış boşandığım ilk zamanlar 1 ve 2inci sınıfa giden yeğenlerim öbür odada donlarını indirmiş birbirlerini elliyorlardı aksam abim geldi söyledim birer tokat atmıştı anneleri çocuklarımın terbiyesi sanamı kaldı erkek cocugu niye gururlarını kırıyorsunuz dedim annesi neki cocuktan ne bekliyoruz haklısın terbiye verilmesi gereken onlar değil sensin
(7,747 puan) tarafından
Aynen öyle ayy Allah korusun ya
tarafından
Valla cok korkuyorum cocuklarımı okulda nasıl yalnız bırakıcam diye bazı veliler de o kadar çirkefki cocukları hakkında hiç bir seyi kabbullenmezler üste cıkarlar
0 oy
tarafından
Yok artik gerçekten
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Sapik bir neslin başlangıcı geliyor gelmekte olan...
0 oy
(13,063 puan) tarafından
Ay Allahım ya tövbe 
0 oy
(48,708 puan) tarafından
cok sinir bozucu ya umarim onune geçerler.
0 oy
tarafından
Öğretmene söylemiş diğer veliler peki ne demiş 
(7,747 puan) tarafından
Öğretmen mesaj göndermişti çocukla konuştuk diye sonrasında ne olur bilmiyorum ama diğer veliler tekrarlanırsa olay çıkarırım yazmış
0 oy
(5,880 puan) tarafından
Ay bacım valla müdüre götürün gerekirse bu konuyu 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 239 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 784 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.