0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Kizlar 2 yillik evliyim. Benim sorunum esimin bekar arkadasi(erkek) Kucuklugunden beri arkadaslar ayni okulda okumuslar. Hemde yakin oturuyoruz. Cok yapisik biri. Resmen kumam gibi bir sey oldu. Esim normalda fazla disariya cikan arkadaslarla takilan biri degil . Evine bagli biri. Amma bu arkadasi resmen kene gibi yapisiyo. Tamam arkadasindir yardima ihtiyacin olur cagirirsin yada arada bi cikip bisiler yaparsin. Bu oyle degil az kalsin tuvalete bile giderken esimi ariyo beraber gidelim diye. Esim pek icki icmez yani arada bi bu arkadasi ariyo hadi gel 1-2 kadeh bisiler icelim rahatsiz oluyorum. Doktora gidecek esimi ariycak alis verise gidicek esimi ariycak. Hani bi yere yalniz gitse bile 50 defa ariyo yolu bulamadim nerden gidiliyo ve s. Esim her gun calisiyo hafta sonlari evde oluyo. Bizde iste birlikte vakit gecirelim istiyoruz. Arada onla cikiyo . Bekar oldugu icin kizlarla gorusuyo falan sonrada gelip hepsini esime anlatiyo boyle karaktersiz biri. Kac kere kavge etdik biliyorum esimdede suc var istese kendinden uzaklastirir onu ama laf soyleyince tek bi arkadasim var onunladami arami bozayim benimde arkadasimla disari cikip gezmeye ihtiyacim var diyo. Ben bi yere cikma gitme demiyorum amma o arkadasinsan rahatsiz oluyorum. Hep kotu ornek olan davranislar sergiliyo. Alkol sigara kizlar. Hani normal arkadas olsa umrumda olmaz amma bu oyle degil. Kuma gibo yapisti kaldi. Esimde arada o cagirinca gitmek istemiyo evdeyim yorgunum diyo. Bi bakiyorum apartmanin onune gelmis asagidayim cik gezelim diyo. Simdi yeni ise girdi cumartesi esimi cagiriyo gel kutlayalim 1-2 bisi icelim diye. Bende cok fazla kavga etmek istemiyorum baska kisiler icin. Amma cok rahatsizim bu durumdan. Tecrubeli yasi buyuk bu durumu yasamis hanimlardan yardim istiyorum. Ne yapayim.nasil davranayim bu cocugu esimden nazil uzaklastirayim? 

2 Cevaplar

0 oy
(2,610 puan) tarafından
Çocuğun suçu yok anlattığına göre karakteri ortada. Eşinin elinde olan bir şey mesafe koymak 
(9 puan) tarafından
Biliyorum esim isterse mesafe koyar. Amma yapmiyo iste malesef. Ben kendim nasil uzaklastiririm onu dusunuyorum;(
(2,610 puan) tarafından
Vallahi bilemedim canım. Sürekli evde program yap canı sıkılmasın yani vakit bulamasın dışarıya çıkmak için aklıma bir şey gelmiyor
-Reklam-
0 oy
(3,290 puan) tarafından
Benim eşimin 2 arkadaşı haricinde digerleri hep bekar. Normalde 15 gune biraraya gelirler, sonra digerleri içmeye giderken eşimi eve birakip gecerler. O muhabbeti çok yaptık evimde sizle vakit geciririm der. Olay esinde canım 
(9 puan) tarafından
Biliyorum esimde suclu istese cikmaz onunla. İstemeyince cikmiyo. Ben sadece gelecek icin ne yapabilirim diye dusunuyorum. Nasil uzaklastiririm diye
(3,290 puan) tarafından
Esinin huyunu sen bilirsin canım. Guzel yaklas ona, haftasa birgin git sana ihtiyacim oluyor falan  ama evdede biseyler yapin yada beraber çıkın dışarı.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 64 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 599 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,529 göst.
18 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kubra.mirac (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 331 göst.