0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (2,361 puan) tarafından
Hanimlar akşam yegenimin sunnet kinasi vardi oraya gittik tabi teyzemler anneannem falan geldi akrabalarim daha once esimi gormemisti aksam ilk defa gorduler neyse ablamin evine gittik esim hemen gitti balkona koca gece ordaydi ya sonucta herkes orda ben kaldim sap gibi kina bitiminde eve donerken esime dedimki neden yabani gibi gelmedin yanimiza bana diyoki ne taniscam ya kimseyi tanimiyorum diyo ya malmisin allah askina tanismadan nasil tanicaksin bide bana diyo ben seni akrabalarima getirsem hosuna gidermi sonucta evliyiz haksizmiyim sizce bide bana diyo neden suratini asiyosun 

5 Cevaplar

0 oy
(142 puan) tarafından
Çok haklısın aynı tipten bende de var sinir oluyorum bu hareketine 
(2,361 puan) tarafından
Ya gercekten kendi taraflarina gidince insani zorlarlar
(142 puan) tarafından
Dün amcamın düğünü vardı amcam benden 1 yaş küçük neyse düğün saat 7 de başladı akşam neymiş 9.30 da kalkacakmışım sanki başkasının düğünü ben kalkmayacam sen git gideceksen dedim kavga ettik herkesin içinde bağırdı çağırdı kendini de beni de rezil etti
(2,361 puan) tarafından
Bunlar hic biseyi haketmiyor
(142 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Utaniyodur o yuzden gelmemiştir Canim Haklisin sen 
0 oy
(2,375 puan) tarafından
ay benmkıde öyle kocaman adamlar nasl davranılması gerektiğini biz söylüyoruz ilk zamanlar benmkode öyle elimde telefn milletin surata bakmazdı annemlerde sorun yapınca ben iyice tahrik olurdum akrabalara da kotuleyimce esimi takip ederlerdi yani kmse konusmuyosa siz konusun esim zaten konulan degıl ama dedigim gibi biyerden giderken hoscakal demez basar gider snra ablamlar laf yapar inan bana karsodakı laf yapınca daha kotu oluyo
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Haklısın benim eşimde aynı seninki gibi. Saygı duyuyorum ona benim dıdımın dıdısıyla tanışsa nee tanışmasa ne. Eşim de beni zorlamaz illaki tanış diye. Düğünden düğüne gördüğün akrabalar yüzünden eşinle aranı bozma
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Büyük ayıp etmiş. akrabaların alınabilir, sizin aranızın kötü olduğunu falan düşünebilir... güzelce konuşa konuşa zamanla hallolur ama. Zamanla daha sık ailenin içine girmesi gerek tabi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 71 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 617 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 243 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde A.aysel (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,542 göst.