0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Bu gece kucuk kizimla tek yatmam gerekti korkuyorum kizlar ustume agirlik gelir mi

14 Cevaplar

0 oy
(12,856 puan) tarafından
Duanı et uyu hiç bir şey olmaz 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende loğusayim kaç gündür hep tekim duanı oku yat inşallah hiç bir şey olmaz Allah'ın izni ile
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Bende lohusayken 10 gün yalnız uyumuştum canım içini ferah tut dua et kendi yastığın ve bebeğinin yastığının altına bıçak Bırak Allah'ın izniyle bir şey olmaz 
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Dusunme gelmez tabiki canim. Dua et yat ne güzel  lohusaliklarim dahil tek yatmak kadar guzel bise yok ta tadini cikar::))
0 oy
(265 puan) tarafından
Yatmaman daha dogru olur yatmanngerekiyosa illa odana makas koy ağzı açık bi sekilde
0 oy
(522 puan) tarafından

Doğum yaptım 7. Günüm du eşim göreve gitii Allah'ın izniyle hiç bişi olmadı duanı et aklinaa getirme böyle şeyler sağlıkla büyüt bebeğini inslahh :)

(178 puan) tarafından
Sagol canim Allah razi olsun seninde iyi gecelerin olsun
0 oy
(564 puan) tarafından
Kız ben lohusayken hep tek yattım bebeğimle aklıma da gelmedi başka türlüsü :) Allahın izniyle bişeycikler olmaz
0 oy
(598 puan) tarafından
Bende iki lohusalık geçirdim hep tek yattım İlk oğlumda bir kere bastı karabasan sonra anneme anlattim yastığının altına kocanin üzerinden çıkardığı ya çorabı yada tişörtü koy yanında kocanın kokusu olursa birdaha gelmez dedi dediğini yaptım ve gerçekten de olmadı birdaha eşim ise gittiği ve isi ağır olduğu için uyumak mecburiyetindeydi ben kendim söyledim Benden ayrı yat uyuyamassin diye lohusalık bitti herşey normale dönmüştü 
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Bende tek yattım bişey olmadı şükür aklıma kötü seyfe. Gelmemişti
0 oy
(2,270 puan) tarafından
Canim aklına kötü biaey getirme ben 20 gun boyunca lohusa döneminde yalnızdim. Gecelerde arada yalniz kalıyordum. Eşim çalışmak zorundaydı. Aklına bisey getirme her zman bol bol ayetul kursi oku 
0 oy
(68 puan) tarafından
Canım bebeğin ve kendi başına kuran koy tv odasında uyuma imkanın varsa tv ac sesini azcık ac dua et uyu gerçi sabah oldu ama
0 oy
(1,229 puan) tarafından
Dua et yat bir şey olmaz inşallah benim eşimle nöbete gidiyordu Ben de tek kalıyordum
0 oy
tarafından
Benim hep eşim yanımdaydı ama bir kez bile ne kötü bir rüya gördüm ne de başka bişey korku bile olmadı hep bol bol dua ettim 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne alaka canım yat uyu yani

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 417 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mldnz (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
0 oy
6 cevap 123 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu