0 oy
1,287 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından

image

kizlar eşimle kavga etim bir gün sonra gece bana dokunma yanaşma diye tirp yaptı ben uyduktan sonra oturma odasına giti 2 gün sonra ekran şifresi degimks ve bu mesji üsten gördüm aldatliyormuyum

30 Cevaplar

+3 oy
(1,995 puan) tarafından

tamam da tıkladın mı mesaj mı diye twitterde böyle geliyor durum yazınca da 

geçen bi videoda hatta kadının birine Elon Musk bişeyler paylaşınca bildirim geliyo kocası da lan Elon Musk karıma yazıyo diyor :D çok güldüm 

Elon Musk kimm bizler kim ahshjab

neyse tıklayıp baksaydın keşke mesaj değil sanırım 

not olarak ta 

takip etmesen bile gündemde olan durumlar telefona düşüyor bildirim gibi twitter biraz garip bi yer 

tarafından
Ahahaha
(1,572 puan) tarafından
Bunu anlatmaya çalışıyorum artı verdim:D hemen boşanmaya gitmiş yorumlar shsjjaisjs
(1,995 puan) tarafından
sinirleniyor birde Elon Musk kim lan karıma yazıyor diyor hajabana
(1,995 puan) tarafından
he ya fake hesaplar dolu twitter
milletim resimlerini alıp alıp adamlara yazıyorlar yani konuyu bilmeden hemen de fişi çeklimez :D
(3,859 puan) tarafından
Aynı şey tiktokta da oluyor. Sanki mesajlasiyor gibi yukarıdan bildirim geliyor
-Reklam-
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Eşin bi işler karıştırıyor.. 
(373 puan) tarafından
Tahmin ede biliyorum
(1,928 puan) tarafından
Allah korktuğuna uğratmasın
0 oy
(383 puan) tarafından
Mesajda ne yaziyor kimden gelmis anlanadim gorunmiyor cnku..hemen kotu dusunme karsina al kinus cnm
(373 puan) tarafından
Belma tiwtir selamm yazmış ekran şifresi de degimjs
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Sıkı takip et ama belli etme belli edersen dikkat eder inşallah öyle bişey değildir canm
(373 puan) tarafından
İnsAlalh ama neden Erkan şifresi değişmiş
0 oy
(1,279 puan) tarafından
ne yazıyor anlaşılmıyor resimde
(373 puan) tarafından
Selam yazıyor
(1,279 puan) tarafından
hemen içini karartma sosyal medya alemi *** gibi hertürlü pislik var biri yazmıştır öylesine ama takibi de sakın bırakma gözün üstünde olsun hep
0 oy
tarafından
Takip et derim.belki de twitterden rastgele biri tanışmak için yazmıştır 
(1,572 puan) tarafından
Yorumlara bak yazı okunmuyor ne olduğu belli değil adamın idam kararı verilmiş:D
tarafından
Akshsk burası insanı bosatir valla :)
(1,572 puan) tarafından
Hsisjzjisiais baya değişik:D
tarafından
Fazlasıyla :)
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Burda gördüğünüz her yoruma bakmayın 10 yıldır twitter kullanıyorum twitter bildirimi galiba o tweet bildirimi mi mesaj mi? Eğer tweet bildirimiyse takip etmediğin hesaplarında bildirimi geliyor
(373 puan) tarafından
Yok mesaj
(1,572 puan) tarafından
Twittera belma selam yazdım, bu ppdeki kadın ve selam tweeti çıktı, herkese açık tweet atmış. Eşin takip edip bildirim aliyorsa özel olarak bildirim gider takip etmeyip bildirim geldiyse gelir
0 oy
(7,444 puan) tarafından
mesajda ne yazıyor bi de sakin ol takip et bakalım ne var ne yok 
(373 puan) tarafından
Belma dan gelmis selammmm yazmış
0 oy
tarafından
Bosamayacaksan sakın gordugunu belli etme yüz bulmasın ha eğer çok büyük bir tepkin olacaksa affetmeyecek sen de önce kanıt biriktir çaktırmadan 
(373 puan) tarafından
Öyle yapcam kanıt birkttricem tekmeyi koycam napcam başka
tarafından
Dediğim gibi sakın beni aldatiyor musun böyle bir mesaj gördüm deme eşine karşı daha duyarlı iyi ol ilgini alakani arttır Allah kimseyi kötü yola düşürmesin senin eşini de bol dua et
0 oy
tarafından
Allahim Allahim yorumlara bak sıkı takip et fln yok esin biseyler karıştırıyor ayyy kız bu işsizler seni sabaha boşatır Twitter dimi böyle bildirimler banada geliyor saçma sapan kızların resmi yok sevgilimle buluşacam beni özledin mi fln şeyler takipte etmiyorum ha hesabımda gizli Twitter pek kullanmıyorum da arada önemli bisey olduğu zman bakarım genelde için rahat olsun bunlar sadeca öneri gibi bisy 
(373 puan) tarafından
Yok kız bu mesaj ama selamm yazmış kiz
0 oy
tarafından
Kimmiş bu şıllık belma hemen bak twıtterdan yaz baklım kımsın de
(373 puan) tarafından
Yok kız şimdi ne yazcam biraz daha aldatsin beni beklicem
(563 puan) tarafından
Biraz daha aldatsın :))
tarafından
Biraz daha mı aldatsın, aldatmanın kademesı mı olur ya
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Bu sosyal medya daha çok yuva yıkacak keşke kapatsalar ....
0 oy
(546 puan) tarafından
Nerden geliyo simdikilere bu rahatlık ben anlamıyorum ya biz yanyanayken ele telefon almayı hakaret sayarken.Aile kavramı ifsad edildi baştan yanlış bu düzen.Evlerimize evliliklerimize çeki düzen verelim Allahın istediği gibi bir yaşam sürelim mutluluk uzak değil.O zaman boyle seylerle karsilasmamiz daha zor olur diyr düşünüyorum.Uzuluyorum her post bu tarz o yuzden yazdim bunlari kim görürse fayda olur belki diye.InsAllah konusmamistir kimseyle de yabanci biri yazmistir oyle
0 oy
(394 puan) tarafından
Muhtemelen twitterdan takip ettiği biri olabilir. Bendede Oğuzhan diye biri cikiyo takip etmedim ama Bi konuyla ilgili attığı tweetlere bakmıştım. Şimdi ne paylaşsa cikiyo sanki o mesaj atmış gibi. Bildirimleri sessize aldım reklam gibi düşün hemen başka şeyler getirme aklina
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Bu resim nasıl cikiyor selam yazinca sosyal medyami bu
0 oy
tarafından
Burdakiler adamı boşatır yeminle. Twitter cok farklı bi uygulama. Takipleşmesen bile bazen bu tarz tweetler bildirim olarak gelebiliyor. Geçen bana bi adamın attığı tweet böyle mesaj gelmiş gibi düşmüş. Hatta görünce elim ayağım dolandı bu ne bana niye yazmış diye. Twitter hesabım herkese gizli ve kimseyle takiplesmiyorum sadece gündeme bakmak icin kullanıyorum. Sonra baktım ki adam tweet atmış uygulama da onu bana bildirim olarak göndermiş. Twitterdq oluyor böyle şeyler
0 oy
tarafından
Aldatiyormu bilemeyiz ama çok sıkı takip etmen lazım 

Valla kimseye güven yok bu devirde
0 oy
tarafından
Kız ne aldatması . Bu Twitter den geliyor esimede elli kere geliyor erkek kız çoluk çocuk bakıyorum birisi Tweet atmış oluyor :D 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Twitter da takip ettiğin kişilerin takip ettiklerinden ya da bot hesap olarak bu tarz şeyler geliyor. Bende de oluyor bakıyorum içeriğe alakam yok. Var ya işin aslını bilmeden kadını gazlayıp eşin aldatıyor diyenlerin yatacak yeri yok ! Bilmediğiniz şeylere atlamayın.
0 oy
(979 puan) tarafından
Twetr fln kullnyo mu bı ara eşimin telede gliodu virüs var fln diodu telini dgstrdi smdi görmüyor öle syler

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 601 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 250 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minik kiralicemm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde Seymaokrali (34 puan) tarafından soruldu

378,358 soru

11,325,129 cevap

34,777 kullanıcı

...