0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Sutten nasil kesebilirim siz neler yaptini.zbu surecte nasil gecti

8 Cevaplar

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben bisey yapmadım süt az olunca bi gün de birakiverdi bnmki. Meme diyen gezen cocuklara bnde özeniyorum nedense bnmki hiç öyle değildi 
(1,013 puan) tarafından
Bnmk böylede yemiyor ki arkasnda geziyorum :)hiç değilse anne sutu alirdi
(1,248 puan) tarafından
Heee anldm.ayri bisi benimki yiyor ama sute guvendignicin yemiyor fazla arkamda onumde gexiyor meme meme diye gece hic rahat vermiyor
(747 puan) tarafından
Bence hic ozenme. Ne guzel jendisi5birakmis. Aylardir bıraktırmaya calisiyorum nafile. Meme görünce deli oluyor
(622 puan) tarafından
Bende.bir anda.birakanlara öyle özeniyorum ki asla bırakmıyor napcagimi bilmiyorum 5 yasa.kadar emecek galiba vermeyince kendini yerlere atıyor zarar veriyor çığlık atıyor
(1,248 puan) tarafından
İste cok kotu oluyor oyor
-Reklam-
0 oy
(469 puan) tarafından
Süt yerine yavas yavas ayrandı kefirdi öyle şeyleri biberona koyarak uzaklastıramaz mıyız acaba her istediğinde şöyle ufak bi duble ayran falan versek :D
(1,248 puan) tarafından
Ayy sut icmiyo  onu icirmeyi denedim bi yudum.iciryo baska.icmiyor. gece memeyi vermedgm.zaman hemen bagryo uykusunu dagitan bi cocuk  ayran olabili deneyebilirim
0 oy
(219 puan) tarafından

Benimki memeyle yapışık gezerdi sofra dışarı başkaları var demez beni bi iterdi meme diye böğürürdü resmen 18 aylıktı

Babam bi gün dayanamadı ben çok perişandım aaa bugun sana meme yok ne öyle meme meme diye bağırıyon dedi

O gece 1 kere emdi birdaha emmedi :D bende karra kara düşünüyordum bu kadar memeyi seven bi çocuğu nasıl bıraktırırım diye allah razı olsun babamdan 

(219 puan) tarafından
Memeden sonra su bahanemiz oldu
Yarım saatte bi su istedi hâlâ da öyle uykusu doğdugundan beri iyi değildi bizimkinin memeden diyorduk ama memeden değil hâlâ tek yatmaz ve gece mutlaka 5 kere kalkar :(
(1,248 puan) tarafından
Hmmm anldmm.cnm.bnmki bnm yninda yatyo hala gundz besikte ama gece yatmiyo hla
(1,248 puan) tarafından
Gunduz bile yayryom 1 saat sonra kalkiyo bazen uykusu hic kiymtli degl vazdan xok cektik uyuyamdi bi turlu halada oyoe
(219 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun zor valla benim 2. Yolda ben bunu nasıl ayırcam yanımdam bilmiyorum:(
(1,248 puan) tarafından
Benimkide yolda 2.ci yanimdan ayirmak istiyrum hende oburunu hic alstrmicam valla yanima boyle.yapmicam
0 oy
(11,367 puan) tarafından
Beslenmeyi azaltarak biraktiriyorlar canım netten bi bak istersen öyle görmüştüm mesela gece 3 kere kalkıyorsa 2 defa besliyor önce buna alışıyor sonra teke düşürüyor falan gibi 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Üzüldük kırıldık yıprandık 3 gün sürdü sonra geçti :D aşırı bağımlıydı hemde
(1,248 puan) tarafından
Off bejimide.otyle hatta memeede yatiyor
(25,224 puan) tarafından
Benimkide öyleydi 2 yaşına 15 gün vardı kestim memede uyurdu saat başıda kaşkardı meme diye bağımlı çocuk daha kolay unutuyo bence 3 gün çok zordu ama düzeldi
(1,248 puan) tarafından
İnslhh benimkide.koly gecer
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Bende yeni kestim canm önce gündüzü kestim sonra gece 
(1,248 puan) tarafından
Nasl oldu  hicmi vermedin yoksa ucuna bisimi surdun ve nasil yatrdn memede yatan bi coocuk cnku
(2,128 puan) tarafından
Öyle uyuyorsa zor olur sana ben beşikte sallıyorum öyle uyur gündüz bir yaşını geceli 3ay oldu süt veriyorum.  iki saate kadar yetiyor kahvaltı veriyorum biraz geçince meyve veriyorum sütünü veriyorum akşam yemek veriyorum yatmadan yine süt gece de emziriyordum sonra gecede iki kere uyanır artk ondada mecbur süt ısıtıp veriyorum
(1,248 puan) tarafından
Hmm anldmmcnmmsagl
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Blen kızımı kesemedim evde bir ay uğraştım olmadı sonra yazın kaynanaya gittim eline meyve meyve suları verdim bahçede falanda oynayıp yorulunca aklına bile gelmiyordu 
0 oy
tarafından
Salaca sürdüm uf oldu dedim. 2 gece zorlandık ama bıraktı oyle
(1,248 puan) tarafından
Ne kdarlkti cnm
tarafından
2 yastı cnm

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 854 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Casperiye (4,237 puan) tarafından soruldu
0 oy