0 oy
935 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İyi aksamlar kizlar nasilsiniz♥️yaz gelince gercekten disari cikinca stres oluyorum herkes crop dekolte gobekler acik bende acigim ama kapali acik:)) esim kisitliyo bu yuzden kendimi cok kotu hissediyorum sanki oyle giyinenler benden daha guzel alimli ne bilim yani 

24 Cevaplar

+1 oy
(6,210 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Seni elime verselerde Keşke azıcık dövsem:D

Her şeyi kafana takıyorsun yahu her şeyi

Niye öyle düşündüğünü ben sana söyleyeyim sen açık olan kapalılardansın dışarıdakiler açık dekolte giyenler gözüne batıyor ve Azıcık da kocacığını kıskanıyorsun O yüzden doğru bildin değil mi:D

(6,512 puan) tarafından
Aman balım boşver cidden düzgün giyinen yok biz kendimizden sorumluyuz boşveeeerrr
Ben evde giyerim cropda giyerim şortta sende evde giy istediğini al
tarafından
Aliyom askom cesit cesit :)
(6,512 puan) tarafından
He valla bende içimde hiç kalmıyor kapaliyim ama evimde mahrem alanimda eşime giyiyorum sjsjsj
(4,153 puan) tarafından
Bende oleyim.  Evlelene kadar anam babam kisitlardi simdi kocam vidi vidi edio.  Gerci kocami cok dinlemem. Bise deyince 1500 kere giydim bunu hic gozune batmadi da simdi mi laf edecegin tuttu der keserim sesini ama mesela. Bende heves ediyorum 34 yasindayim mesela. Biraz gobusim var gobusim olmasa giymek isterdim. Kilomu cik belli eder diye giymek istemiyorum mesela ama zayif olsam mankn gbi olsam yakisigiyla giymek isterdim.
 Mesela palazzo pantlnlar cok moda ama o cropla yakisiyor. Ben ne giyecem ustune. Popo hizamta tsort mi giyeyim:)) yada mesela bazi kiyafetler ustune sifir kol giyince şık duruyor bana gore. Ben maksmum kisa kol giyyorum kocam vidi vidi edeer diye. Yavas yavas kisalta kisalta alistiryodum tam hamile kaldim simdi cck meme meme yakami pacami acmaya calisio ben kendim daha usturuplu giymeye calisiyorum bebekle kendime sahip cikmak zor oluo kicim basim memem acilmasin diye ama bende heves ediyorumz

Kizim 6 yasinda. Dömbusu acik cik sever . babasi bes kardes gelio der isteyknce. Gecen annem dikti crop kizima. Resim cekeyim dedim cek ama sakin babama atma diyo gizli giyecek babasindan. Okadar kisitlamak cocugu boyle gizli sakliya iter iste. Esime dedim. Hevesini alsin yoksa bak boyle boyle diyor gizli sakli yapar ruhun duymaz.
(6,210 puan) tarafından
Casperiya kısıtlama konusunda çok haklısın
Zaten heves alınınca insanda o istek olmuyor
Aynen kızına kısıtlama getirme ki vaktinde ne yapması gerektiğini bilsin oda:)
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ah ah neler neler geçiyor içimden de yazmayacağım. .. şimdi gelir öyle giyinenler şuan da çok canım sıkkın zaten bide onlarla uğraşmak istemiyorum.   

Sadece şunu söyleyeyim bu güzellik çirkinlik değil tatlım onlar öyle dikkat çekip birilerinin gözünü kaydirinca  aaaa ben çok güzelim demek ki bana bakıyorlar diye düşünen birtakım insancıklar.

Açıklık yok ki artık bebeğim herkes ya çıplak ya da çıplak... 

Kafalılık ile sınırı aştı artık ama şunu söyleyeyim keşke herkes tarz da olsa kapalı olsa da birilerinin g.o tunun kılına kadar görmesek....

Gençlerimiz özellikle. Ben kocamın yanında giymeye utandığım şeyleri dışarıda giyiyorlar ve ben yazık diyorum sadece. Bedenlerine yazık kendilerine yazık ve en önemlisi AHIRETLERINE yazık ediyorlar. . 

Kusura bakmayın erkeklerde bakmasın diye bi laf var birde ulan ben kadın olduğum halde gözüm bakıyor... Allah sadece erkeğe neden baktın diye hesap sormayacak bize  de neden tahrik ettin bakmaya teşebbüs ettirdin diyecek...

Kendini kötü hissetme asıl güzel alımlı insalar kendini saklar. Suratlarına baksan bakılmaz ama bacağını gibeginj açınca kendini güzel hissedenler aslında çirkinlik abidesidir unutma. 

Allah hepsini ıslah etsin diyecek başka bileyim yok .... 
tarafından
Katiliyorum her bir cumlene o kadar dogruki
tarafından
Ah ah daha neler diyesim var da neyse;)))
(3,481 puan) tarafından
Allah erkeklere neden sormasın ki onlara gunah yazilmadigini mi dusunuyorsunuz
tarafından
Ben onlara günah değil dedim mi . Niye herseyi keyfinize göre yorumluyorsunuz... sadece erkeğe sormayacak bizlere de soracak. . Zaten adam gibi kapananla4 tesettüre girenlerin amacı da bu değil mi DIKKAT CEKMEMEK....
+1 oy
(623 puan) tarafından
Crobu baya abarttılar ya ozellıkle 15 20 yas arası bana hıc guzel gelmiyor 
(623 puan) tarafından
Eskiden okulda gomlek sona kadar ılıklı etek diz altıydı sımdı tam tersi
tarafından
Bende gördüm evet ya daha dün gördüm elbise amaa elbise değil kadın bir eğildi külot gözüküyor ya bende acıktım kaç seneler öncesi annem kısa kola bile kızardı şimdi croplaari gördükçe susuyor:D
tarafından
Artık okulda forma olsada bjsey değişmiyor croplar makyajlar sonuçta okul orası disiplin olması lazim
(151 puan) tarafından
Okulmu lösemi şimdiki lise bebeleri 30 yaş makyajı giyimiyle takılıyorlar ilk okul bebesi bile öyle bizim zamanimiz çok güzelmiş evet açıp saçıyor çıplak geziyorlar sonrada taciz yok tecavüz sen kapat adamın nefsiyle oynama ha demiyorum ki tacizde haklı diye asla ama nefis yani ben kadinken dönüp bakıyorum ya
tarafından
Ogrencilerden once ogretmenler oyle giyiniyo zatn ee haliyle ogrencilerde onlari ornek aliyor
+1 oy
tarafından

Hiç öyle bir sorun yok isteyen çıplak gezsin:D  kız bende açığım ama öyle çok açık giyinmem ben kendim istemiyorum giyinmek istersem de eşim bir şey demez 

tarafından
Dozunda guzel zatn asko
+1 oy
(2,586 puan) tarafından
Ne giyeceğine karar verme yaşında olan herkes istediğini giyinir ama küçücük çocukları teşhir ediyorlar etraf pedofili doluyken 3 yaşındaki çocuklar neredeyse çıplak geziyor çok üzülüyorum ya . Keşke o çocuklar büyüyene kadar aileleri dikkat etse 
tarafından
Evet çok haklısınız 3 yaşındaki bir çocuk neden crop giyer ki parkta görüyorum etrafta pislik çok
tarafından
Begonvil evet ne biliyim çocuklar çocuk gibi giyinmeli cıvıl cıvıl bazı kıyafetlere bakıyorum ya bildiğin yetişkin tarzi
(2,586 puan) tarafından
Ya parka gidip cocuk izleyen sapıklar var bunun önünü kimse alamaz ama tedbiri herkes alabilir . İnsanları giyim kusami ile asla yargılamam bende dine uygun giyinemiyorum yanlış olduğunu biliyorum ama çocuğuma mesela askılı giydirmiyorum disarda şort da hic giydirmedim diyebilirim 3 yaşında. Ilerde elbet istediğini giyebilir ama şu an herseyiyle benim sorumluluğum altındayken elin sapiklarina neden meze edeyim ki? Ay çıplak soyanlar mi ararsın kuccuk çocukları koca kadın gibi giydiren mi ararsın ? Allah herkese gerçekten vicdan versin
tarafından
Gerçekten öyle iki oğlum var oğlum var diyip aman şöyle giyinsin demiyorum evde bile yazın çıplak iç camasirla tutmuyorum alismasin diye. Ortam çok kötü herşey bir anlik oluyo bizler çocuklarımızı korumak zorundayız bence
(2,586 puan) tarafından
Öyle tabi erkegi kizi yok ki çocuğun varsa her türlü koruyacaksin.  2 yaşında oğlum aynen öyle yani . Hani ben elimdeyken dikkat edeyim de büyüdüklerinde kendi kararları doğrultusunda adım atsınlar
+1 oy
(2,860 puan) tarafından
Valla ne diyen desin açiklıgında dozu var hele suanki yeni nesil crop diye cıkarttılar hadi normal olsa anlarım ama guzel olduklsrını sanıyorlar ama valla görüntü kirliligi net 
tarafından
Aynenn gobek gostercekler diye :))
0 oy
tarafından
Dekorte giyinince güzel olunmaz ki kendi tarzında giyersin güzel olur 
tarafından
Aynen canim
0 oy
(119,251 puan) tarafından
şu es kisitlamasina anlam veremiyorum insani icinden geldi gibi giyinmesine engel olmakda maksat nedir? 65 yasina geldince crop goymiycez hersey yasinda guzel ilerde yapamadim giyemedim demek iyimi yaa
tarafından
Yanii bilemiyom sevdos
tarafından
Katılıyorum sevdaya
0 oy
(7,235 puan) tarafından
Açıklar güzel kapalılar çirkin mi yani ne alakasi var. Kimine yakışıyor ama kimi crop giyenlere yakışmıyor 
(151 puan) tarafından
Bence kimseye yakışmıyor asla sonra yok taciz yok bilmem ne erkekdede nefis var sen kendine dikkat edeceksin önce
(7,235 puan) tarafından
Güzellik anlamında dedim yani haklısın
tarafından
Tabiki hayir
0 oy
tarafından
Ayy saçmalama kız eşim beni kısıtlamıyor ama  ben de anne olmadan önce öyle giyinirdim şimdi nedense bir oturaklı giyinmem gerekli gibi hissediyorum hatta tesettür giysilerini daha çok beğenir oldum bir kafa açık bir kollarım yani bide kilo aldim haliyle öyle kilolu giyinen de var ama hiç yakistiramiyorum yani göz zevki diye bişey var hiç öyle düşünme :) 
tarafından
Benmde oylr sac kollar:)
tarafından
Küçük çocukla açık giyinmek zor bıde heryerın meydanda olur kendım rahat edemem sen de hiç öyle düsünme :)))) ❤
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ben de giyerim acik ama crop hic yakismaz bana. Ben acik giyinmeyi sort,etekte kullanirim:) zaten münkunse cropu çitipiti vucuda sahip olanlar giysin. Yani insan vucudunu tanimali
tarafından
Aynn :)
0 oy
(4,634 puan) tarafından
valla gobegim olmasa bende giyinirim kiskaniyorjm yani ole giyinenleri ozellikle piercing te oluyor ya.d.d
tarafından
İste bazn imsan ozeniyor:))
(4,634 puan) tarafından
valla ben imreniyorum bide goz degdiriyorum ya ayaklari burkuluyor ya dusuyorlar degisik oluyor kiz.d.d
tarafından
İyi oluyor:)))
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Yanlış anlama ama bende şunu anlamıyorum açık denilince  illa göbek meme yi dışarı atmak mı gerekiyor

Hayır burda da heryeri kapalı kıyafet soruyorlar açığım olur mu diye niye olmasın arkadaşım illa ten mi gözükmeli ;)) 
tarafından
Ayni seyi savunuyoruz canm
0 oy
(12,856 puan) tarafından

Et yığınlarını görmekten midem bulanıyor!!!

Onların yerine ben utanıyorum
tarafından
Evet canim :/
(12,856 puan) tarafından
Bende açık bir kadınım bugüne kadar kimsenin ne giydiği umrumda olmadı ama bunlar çıplak geziyor ben kimsenin kalça yanaklarını görmek zorunda değilim
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Yav çünkü şu crop denilen şeyin afedersiniz b.kunu çıkardılar usturuplu tişört bulamıyoruzki haliyle içimizede sinmiyor vallahi  siyah önü hafif kısa arkası kalçamı örten tişört bulunca altın bulmuş gibi seviniyorum artık 
tarafından
Aynn oyle bi. Tisort bulamiyoz:)
0 oy
tarafından
Bence seninki açıklık normal olan diğerleri artık çıplaklık oluyor nerelere geldik üzülüyorum benimde kızım var inşallah özenmez elimizden geldiğince korumaya çalışacaz 
tarafından
Esim cok dikkat ediyo benim smdiden ne ogrenirse oyle gider diyo baklm artik
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Önceden hem azdı hemde fiziği düzgünler giyerdi crop u şimdi kilolularda giyiyor gobeklerin üstünü gösteriyor fışkırır gibi tövbe tovbe 
tarafından
Amac ne yanii
(7,376 puan) tarafından
Valla canım amaç bir iki bakarlar özgüvenimiz gelir diye düşünüyorlar galiba
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım acıgım ama kapalı giyiniyorum kemdimde yıllardır acık giyine biri degildim ama yok yakan acık yok ayaginin 10 cm üstü elbise vs eş kısıtlamasından yıldm artik yaz gelsin istemiyorum ya o derece herkes acık sacık ve artk cirkin kadin kalmadi mübarek herkes profesyonel makyajla bakimla vs güzel önceden bi sadelik vardi sade güzellik vardı yani bende guzel kadınım bakımlıym da ama kendimi cirkin gibi hissediyrm disarida komplekse girdim benim gibi dusunen varmis demek yani ne bileyim bir an önce Rabbim bi düzen versin acıkligin da kapaliliginda üstüruplusunu nasip etsin millegimize...
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım acıgım ama kapalı giyiniyorum kendimde yıllardır acık giyinen biri degildim ama yok yakan acık yok ayaginin 10 cm üstü elbise vs eş kısıtlamasından yıldm ki normal kıyfet yok yani bulamyz ki alalım  artik yaz gelsin istemiyorum ya o derece herkes acık sacık ve artk cirkin kadin kalmadi mübarek herkes profesyonel makyajla bakimla vs güzel önceden bi sadelik vardi sade güzellik vardı yani bende guzel kadınım bakımlıym da ama kendimi cirkin gibi hissediyrm disarida komplekse girdim benim gibi dusunen varmis demek yani ne bileyim bir an önce Rabbim bi düzen versin acıkligin da kapaliliginda üstüruplusunu nasip etsin milletimize...
0 oy
(12,990 puan) tarafından

Biz de bugün ünv odada çay bahçesine gittik maşallah kimse de uzun bir şey kalmamış :)

Ama gerçekten öyle daha havalı duruyorlar:)

Geçen saçımı tepeden yarım topladım eşimde me güzel olmuş dedi bugun de yapayım dedim giydiğim tişörtle beğenmedim çünkü evde crop giymiştim  daha havalı duruyordu :D

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,154 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde bebisbirisi (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 627 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
9 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...