0 oy
235 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ya kızlar 3 yaş iki aylık 10 gündür bez takmıyorum gece de takmıyorum çok şükür hiç gece altına yapmadı sadece iki defa 

Gündüz de bez takmıyorum yarım saatte bir en fazla 1 saat arayla çise götüyorum oturup çişini yapıyor huysuzluk yapmıyor ama bana asla demiyor çişim geldi diye ben goturrmesem üstüne yapar yani kakasını da iki defa tuvalette yaptı geri kalanı hep üstüne günde bir sepet elbise yıkıyorum banyo yaptırmak zorunda kalıyorum

Bu nasıl olacak bez takmakta istemiyorum ama hiç bir şekilde de söylemiyor akıl verin lütfen 

11 Cevaplar

0 oy
(896 puan) tarafından
Benimkiyle aynı canım benimki daha konusmuyo bile yaza alışır acele etme
-Reklam-
0 oy
(2,577 puan) tarafından
Kendinizi hemen olacak diye şartlarsanız zorlanırsınız. Bu süreç 2 ay da sürebilir, sabırlı olup evladınızı kırmadan yol alın.
0 oy
(542 puan) tarafından
Bez takma kızımda başta çok güzel söyledi sonrası hep altına yaptı demiyordu pes etmedim devam ettim hep altını değiştirip güzel dille tiş geldiğinde şöyle dedim öyle böyle gitti bez baglama sakın 
0 oy
(686 puan) tarafından
Cnm ben 1 ay ugrstim ama yaz dönemiydi 2 buçuk yaşındaydı ozamn halılara yaptı hep kaka çiş artık oturuyodum ne olur şöyle diye agliodum neden diodum ama 5 inci pazartesi günü tuvalet dedi ayyy sevincimi anlatamam olur yani ilk günler bu durum çok normal
0 oy
(15,018 puan) tarafından
Böyle biyle ogreniyolar. Ne güzel maşallah gayet iyi gidiyo Yavrucuk. Böyle devam et.
0 oy
(744 puan) tarafından
Çok normal aslında kaç yıldır takıyo alışkanlık var illaki konuş kötü kokuyo egg çocuklar tuvalete yapar sen büyüdün falan de 
0 oy
(276 puan) tarafından
Bu şekil devam et inan ben çocuğa üç yaşındaydi asla öğrenemez dedim bir baktım öğrenmiş sandalye lazimlik al şiddetle tavsiye ediyorum salonun bir köşesine koy oturt sık sık kendi kendine öğrenir ben şok yaşadım öyle güzel öğrendi 
0 oy
(339 puan) tarafından
Canım benim ki de üç yaş 1 aylık ama biz bezi bırakalı 7 ay oldu hala söylemez ben sormasam tutar sorsam da hep yok der sadece büyük tuvaleti gelince söylüyor zorla götürüyorum inan tuvalete hadi gel oyuncagini suya atalım bakalım yuzecek mi batacak mi diye hep götürüyorum  sana tavsiyem kesinlikle canını sıkma bezi üç gunden sonra gecede bırak takma geceleri uyandır çise götür gündüz   iki saatte bir tuvalete götür oyuncakla falan belki alisir 
0 oy
(106 puan) tarafından
Vallahi yine iyi maşallah gidiyormuş benim oğlum 3 yaş 1 aylık aşırı inatçı aşırı sinirli tepkiler veriyor asla gitmek istemiyor kabul etmiyor tuvalete gitmeyi. Lazimlik aldım heveslenmiyor klozet adaptörü alayım diyorum gösteriyorum hiç hevesi yok sürekli inatçı karşılık veriyor ne yapacağımı şaşırdım. Pedogog götursem faydası olur mu acaba diye düşünüyorum bu aralar. 
tarafından
Anladım canım benim oğlum öyle değil çok şükür
Sadece oyuna telefona daldığı zaman zorla götürüyorum ama diğer Türlü pek sıkıntı yaşanmıyor
0 oy
(19 puan) tarafından
10 günde anca bu kadar çocuk napsin alışır daha üzülme 
tarafından
İnşallah canım ben acele ediyorum galiba
0 oy
(69 puan) tarafından
Acele etme en başta pek söylemiyorlar yani en azından benimkide söylemiyordu şimdi söylüyor çiş geldi makam geldi diye
tarafından
İnşallah benimki de söyler yaa

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 317 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 210 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Balımm (4,889 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,294 soru

11,322,867 cevap

34,773 kullanıcı

...