0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
Kızlar benim 21 yasındayım ve okul okuyordum evlenmeden önce. Şimdi evde yemek konusunda cok yetersizim eşimde arada söyleniyor ama napim cabalıyorum bazen tutmuyor yaptıklarım bazen güzel oluyo internetten yemek tariflerine bakıyorum ama yine yetersizim ilk evlenenler neler yaptı bu konuda yardımcı olursanız  ya sebze yese cok güzel seyler varda o da sürekli et yemekleri  yiyo

9 Cevaplar

0 oy
(15,610 puan) tarafından
Ayyy kıyamam sana :) yani şimdi esinde biraz anlayışlı olsa ne olur sanki.

Sana bi program öneririm nefes yemek tarifleri onu indir çok güzel. Tarifler var tutuyor da.

En çok deftere hangisi eklendiyse orda gözüküyor onları.genelde yaparım 
(2,589 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaptıkça elin alisir canım elinin lezzeti olursa her şeyi edersn

Annemin evinde hiç mi yemek etmedin
(2,589 puan) tarafından
Hayır ben okul okuyordum ki hala öyle eşim yardimcı oluyor da ama ben bu konuda o kadar iyi degilim cok kafama takıyorum
tarafından
Yani bnde okul okuyordm hatta evli gttm okula da insanın içinde olcak demek ki
(2,589 puan) tarafından
Cabalıyorum aslında ama eşim hevesimi kırdı galiba :(
tarafından
Esini takma bnce seni öyle aldı kabul etsin bnce
Nefis yemek tarifleri var onu indir güzel diyolae onu
Bn kendim el kararı göz kararı ediyorm çok da lezzetli yaparım sen de istersen ama dediğim gibi el alışkanlığı gerek
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Ne tur yemekleri beceremiyosan o yemeklere yogunlas

Firin yeneklerini yapamazdim mesela suan elime kimse su dokemez esimin gozunde sonra hmur isi pasta bore cok guzek yaparim 

Nerdeyse her gun farkli tatli tarifleri deniyorum

Surekli arastir farkli farkli seyler dene
(2,589 puan) tarafından
Aynen haklısın hergün bi menü cıkartiyim deniyim yoksa hiç beceremicem
(2,484 puan) tarafından
Sabah erkenden yap yemeklerini ki yemek dinlendikce guzel olur
Ornegin kuru fasulyeyi geceden yaaprsan katilasir daha guzel olur
(2,589 puan) tarafından
Aaa işime daha cok yarar gerci ne yapıcagımı düşünmek 1 saatimi alıyo
0 oy
(650 puan) tarafından
Sürekli et yemekleri yapan bir YouTube sayfasından sürekli izle, yapacağına aklın kanaat edenleri yapmaya çalış. Benim eşim eti az yer genelde kuru baklagil ve sebze tüketiyoruz
(2,589 puan) tarafından
Ay keşke benim eşimde et az sevseydi ama bi akşam et yemezse yemek yemil saymıyp kendını sjdjdjjsjsjs
(650 puan) tarafından
Aslında Dr. Oytun Erbaş a göre, hiç et yemezsek kanser olmayız, Dr Aidin Salih'e göre kurban eti dışındaki etler hastalık yapıyor. Allah yardımcın olsun
(2,589 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Canm ben 15 yaşından beridir çalsyodum hiç yemek falanda yapmaya vaktim olmuyodu 9 yaşında evlendim  yine gördüklerim aklımda kalmıştı ilk pilav rezaleti hatta ama eşim anlayışlı interneten baka bak tüm yemekleri öğrendim şuan 21 yasndaym  beceremem yemek yok işi brakali 4 ay oldu  smdi dokduruyom sende yaprsn interneten faln iyi ce bak
(2,589 puan) tarafından
Tamam canım benim
0 oy
tarafından
Bende öyleydim ve biz iki ay icnde hiç beklemediğimiz bı anda evlendik yani Cat pat bilgilerle mutfağa girdim bnde zamanla oluştu en büyük yardımcım nefis yemek tarifleri  tarifler birebir tutuyo .. eşim tabi motive etti zamanla olur dedi bidahakine şöyle dene istersen su malzeme fazla olmuş bu az olmuş gibi yönlendirdi bı sure sonra valla bu kadarını beklemiyordum demeye başladı bugün öğlen iş yernde yemek molası saydı afiyet olsun mu dedim olmadı valla nerde karımın yemekleri dedi :D
(2,589 puan) tarafından
Yaaa ne güzel benimki yemek konusunda iyi baya kendını övüyo daha cok ben cok güzel yemek yapıyorum sen beceremiyosun dıye snsjsjsjjdıdıd
tarafından
Yaaa ego tavan desene kıyamam sana ya ne var öğretsin madem biliyo ayıp ama
(2,589 puan) tarafından
Yok yazık ona ögretiyoda ben bişi yapınca yemiyo dolapta kalıyor bıkac gin sonrada kalanı döküyorum nasıl üzülüyorum israf diye anlatamam cevrede gariban da yok vereyim sitede oturuyorum
tarafından
Çöpün yanına köy kovayla flan
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bende hep okul okudum universiteyi disardan okudum evde hic durmadim ama evlenince o okul okumus demior kimse senden beklenti icine giriorlar bunu cok yasadim seni cok iyi anliorum ama benim az bucuk annemden gorduklerimden bilgim vardi uygulama yoktu yaptigim yemeklerde cok sukur hep guzel oldu napacaksin biliomusun bir yemegi yaptiginda tarifine bak bir kac yerden hangisi daha guzel olur diye dusun ona gore kafandan bir tarif cikar baktinki guzel oldu onu nasil yaptigini not al ve tuzu attigin kaşık hep ayni olsun kasigi hic degistrme elin ona alisior bide yagi cay bardagiyla olc hep oyle alisirsin simdi ben kndim tarif uyduruorum resmen birazda elinin lezzetinin olmasi lazim canim
(2,589 puan) tarafından
Canımsın ya cok cok saol birebir uygulicam insallah bende o aşamalara gelirim
(5,913 puan) tarafından
InsaAllah canim ben yaptiysam sen hayli hayli yaparsin
(2,589 puan) tarafından
Allah razı olsun ya inşallah cok tatlısın :)
(5,913 puan) tarafından
:))))))))tesekur ederim
0 oy
tarafından
ben 29 da evlendim hep hazir sofraya oturdum canim bende oyleydim bi mercimek corbasi yapardim bir haftalik :) ama esim hic soylenmedi simdide bebekten oldugu kadar oluyo iste :) 
(2,589 puan) tarafından
İşte insan eşine güzel sofralar kurmak istiyıo
tarafından
alisir elin zamanla canim bende calisiyodum isten gelir gelmez yemek yerdik ben hic yapmazdım sürekli yapınca insanin eli alisiyor canim
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Canım bende aynı senin gibiydim eşimle az mı tartıştık bu yüzden az yemek dökmedim çöpe ama şimdi allaha şükür elim alıştı eşim şimdi annesinin değil benim yemeklerini beğeniyo  :) yavaş yavaş alışır elin canım merak etme 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 134 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,101 göst.
0 oy
1 cevap 61 göst.
8 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 244 göst.
9 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Saliha22 (652 puan) tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,542 cevap

34,780 kullanıcı

...