0 oy
1,049 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlumu hastaneye gotürdum hava taktilar yanimdada bi kadinin cocuguna taktilar neyse o ara sohbet ettik bende bu makineden evdede var takmistim felan dedim kadinda bende almayi dusunuyorum dedi neyse bize ikinci hava verilecekken hemsire cikti kadin esyalari toplarken bi baktim hava makinesini çantaya sığdırmaya calisiyor bende canım o tek kullanimlik degil goturemiyorsun diye biliyorum dedim ( yalandan oyle biliyorum ayağına yattım) kadında a kafam dalmış eşyaları toplarken felan yaptı sonra ne gecmis olsun dedi ne bisey cikti gitti acaba cidden almayimi dusundu veya kafasimi dalgindi bilmiyorum vebalde almak istemiyorum ama uyarmasam hirsizliga girecekti resmen 

26 Cevaplar

+7 oy
(27,357 puan) tarafından

Ne kafa dalgınlığı yok artık yani.

tarafından
Ya bende oyle dusunuyorum ama vebalmi aliyorum diyorum bi yandanda kafa dalginligi olsa sigdirmaya calismaz resmen sigdirmaya calisti yani
(27,357 puan) tarafından
Saçmalık ya
-Reklam-
+2 oy
(7,317 puan) tarafından

Bende kafa dalgınlığı sedyeyi goruruyodum eve :D:woot:

Ne alaka kız çalacak ti kesin 

(847 puan) tarafından
Hahshahshsh :)))) evet bende çok kullanimlik oldugu için kaçırdım cnmm
(48,731 puan) tarafından
doktor iyiydi☺️ bi dahakinede hemsire sok☺️
(765 puan) tarafından
Doktor esprisi süper :)))))
(7,121 puan) tarafından
Doktor süper ya
(847 puan) tarafından
Evet yaninda bir hemşire de şart ondan sonra da diger malzemeleri soktummu çantama bir odayı hastane gibi kurucam evimde 2+1 evde bir odaya sokucam hastaneyi ne gerek var git benzin parası falan birde sonra kontrol parası hiç ugraşamam yani bunlarla inşallah evimi büyütürsem eczanedende çantama ilaçları sokucam birde bir eczacı oldu bitti
0 oy
tarafından
Bence bilerek alacakti 
tarafından
Ya banada oyle geldi biraz ama vebalde almak istemiyorum resmen sığdirmaya calisiyordu bebek cantasina yani gordum dalginlik oyle olmaz gibime geldi
tarafından
Ya kafa dalgınlıgi ile alakası yok bence hadi ufak bir şey olsa anlarim
(48,731 puan) tarafından
kız ben gecen kendi telefonum diye halamınkini koymuşum cantaya koca makine de dalar mi insan
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Yuh ya millet çıldırmış 
tarafından
Aynen oyle valla
0 oy
(119,461 puan) tarafından
çalacakmiydi dalginlikmi bilemeyizki gunahi boynuna
tarafından
Kuzum dusunuyorumda dalginlik olsa sigdirmaya calismaz sigmayinca illa farkeder insan yani resmen tepmeye calisti icine aynen gunahi ona ben vatandas olarak uyardim
0 oy
(6,233 puan) tarafından
Alıyorlar kız alıyorlar Vallahi hastanede hiçbir şey bırakmıyorlar TV çalanını bile gördü bu gözler
tarafından
Ben hava makinesine kocaman derken tvye şok oldum suan nasil caldilar kiz
0 oy
tarafından
Günahı boynuna ama öyle şeyler çok oluyor maalesef.

Rabbim haram sokmasın evlerimize 
tarafından
Amin kuzum aynen oyle sahit oldum yani
tarafından
Ah ah. Bilinçsiz insan çok balım.
Bedava olsun da nasıl olursa olsun kafasında cogusu

Oysa ki en güzel şey alın teriyle kazanilip elde edilen şeydir.
 Bazı insanlar devletin malı nede olsa alayım birşey olmaz diyo. İyi ki uyarmissin. Kaç kişinin hakkı var sonuçta
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Yani max 400 500 liraya zaten bulunabilen bir şey için ahireti çöpe atmak ne korkunç bir şey. Allah akıl versin bacım o kadına iyi yapmışsın 
tarafından
Ya uyarmasam bende vebalde kalacaktim mecbur uyardim kiz ne 400 500 ü ben aldim 200 e o kadar pahali bisey bile degil
(10,429 puan) tarafından
Bende de var da canım gecen yıl aldım 300 e bilmediğimden şu an dedim o kadar olmuştur en çok. En iyisini yapmışsın
0 oy
(247 puan) tarafından
Hava makinesini alamazki duvara monteli onlar diye biliyorum ama hava maskeleri artık kişiye özel tekkullanimlik seninkisini başkasına takmayıp çöpe atıyorlar 
tarafından
Kuzum gittigim hastane eski bi hastane hava makinesi dedigim nebilaztorler varya ondan ucu bende aliyorum yoksa kisiye ozel oldugu icin evde makinemiz var ona takiyorum ama kadin makineyi aldi resmen
(247 puan) tarafından
Anladım canim onlar nasıl bilmiyorum ama insanlar haramdan korkmuyor Rabbım ıslah etsin
0 oy
tarafından
Bence hoturecekti sen iyi yapmissin uyarmakla
tarafından
Bende oyle dusunuyorum kuzum
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ay kıyamam belki alacak durumu yok al eve demişlerdir oda alayım bunu evde takarım dedi belkide kendi kendine yoksa alıp napacak ki Allah kimseyi o duruma getirmesin :(((
tarafından
Suan bi vicdanima dokundu yazdigin ama giyimi kusami cok duzgundu ki elinde i phone vardi kuzum cocuguna cizgifilm acti goz yumsam demesem bende vebalde kalirdim onlar aslinda bizlerin gozukmeyen paralariyla aliniyor (vergi ) kimlerin hakki var kimbilir
(1,125 puan) tarafından
Ya kim ihtiyaç sahibi bilemiyorsun ki ama bunu marifet olsun diye demiyorum ister istemez giymedigimiz temiz kullandığımız kıyafetleri vwrmiyor miyiz ihtiyaç sahibine belkide üstündekileri de başkası verdi ona ne bileyim herşeyi düşünürüm ben şimdi sen olsa durup dururken o makineyi almak ister misin ihtiyacı vardı belki . Belkide gerçekten hastalıktan kafası daldı benim bebeğim hastayken bende hastaneye gittiğim zaman kafam dalgınken çok hata yapıyorum en son bebegime çok hasta demişlerdi çıkarken bebek bezini doktora uzattığımi biliyorum adam şaşkın gözlerle bana bakıyor eşimden elimden uzanıp aldı kusura bakmayın diyor doktor da önemli değil dedi :((
tarafından
Kuzum hersey olabilir ama bilmiyorum hani kucuk bisey olsa kafa dalginligi dersin ama zorladi cantaya girmesi icin ve ben soyledikten sonra resmen trip atar gibi oraya koydu cantayi cocugu aldi cikti hani bende bilemiyorum hirsizlik dusuncesiyle almadiysa bile soylemek zorundaydim insanlik gorevim
(1,125 puan) tarafından
Ya sen dogru olanı yapmışsın sonuçta onda herkesin hakkı var hepimiz gidiyoruz kullanıyoruz inşallah dalgınlık tır ihtiyacı yoktur önemli olan bu ihtiyacı varsa da rabbim bı kapı açsın ona
tarafından
Amin insallah kuzum
0 oy
(3,869 puan) tarafından
bence bilerek , ufak bisey olsa tamam derim  hani kumanda gibi ufak bisey ama hava makinesi nasil yanlislikla konur ki
tarafından
Kuzum bende oyle dusunuyorum resmen sigdirmaya calisti ve gordum bunu sessiz kalamazdim
0 oy
(2,746 puan) tarafından
He kafa dalgınlığı ya bende sezeyandan sonra o otomatik yatağı eve getiriyordu dalgınlıkla. Çok hoşuma gitmişti (!)
tarafından
Kafanin dalginligina verirdik canım :D
0 oy
(48,731 puan) tarafından
kafasi dalan insan koca makineyi almaz ki yazik ya sonra caldigi makineden cocuguna hava verecek 
0 oy
tarafından
Kafa dalginligiyla hemşireyi almamış Allah tan :D
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Amaninnn yastigi yorgani carsafi sedyeyide paket yapsaydin bacim tek makinayla gidilirmi  ne kaaa ayip :)))
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Günahına girmeyeyim ama küçük bişey olsa dalgınlık denir de o dalgınlıkla alınmayacak kadar ebatlı günahı boynuna....
0 oy
(13,272 puan) tarafından
Hastanede yatarken aç kaldım diye dışarıdan yemek istemiştim eşimde yemek bulamayıp baklava börek almıştı diğer hasta taburcu olurken refakatcisi onu da aşırıp gitmişti baya bir şok olmuştum ama bu fazla olmuş daha neler göreceğiz bakalım 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Yorum yapamayacağım günahı boynuna 
0 oy
(6,725 puan) tarafından
güpegündüz çalacakmış sen farkedince lafı cevirmiş

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 486 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 416 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 502 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 547 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...