0 oy
1,051 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlumu hastaneye gotürdum hava taktilar yanimdada bi kadinin cocuguna taktilar neyse o ara sohbet ettik bende bu makineden evdede var takmistim felan dedim kadinda bende almayi dusunuyorum dedi neyse bize ikinci hava verilecekken hemsire cikti kadin esyalari toplarken bi baktim hava makinesini çantaya sığdırmaya calisiyor bende canım o tek kullanimlik degil goturemiyorsun diye biliyorum dedim ( yalandan oyle biliyorum ayağına yattım) kadında a kafam dalmış eşyaları toplarken felan yaptı sonra ne gecmis olsun dedi ne bisey cikti gitti acaba cidden almayimi dusundu veya kafasimi dalgindi bilmiyorum vebalde almak istemiyorum ama uyarmasam hirsizliga girecekti resmen 

26 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Biz yurtta kalıyorduk üni de oğlanlar yurttaki yatak nevresim yan taraf çekmecelerini caliyorlardi :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim bebişim de bir aylıkken sırtından sıvı aldılar o zaman maske taktılar ben çok ağladım ölüm riski vardı doktor bana verdi al sakla dedi yıllardır saklıyordum geçen gün oğlumun eline verdim bir dk kırdı aynni bseey mi bilmiyorum ama aklıma geldi
tarafından
Yok kuzum o maske degil o maskeyi bende aliyorum evde makinem oldugu icin kadinin aldigi makineydi cok gecmis olsun bu arada
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Eğer bahsettiğiniz şey ağza takılan maske ve aparatıysa onlar kişiye özel açılıyor ve kullanımı bittikten sonra atılıyor hastanelerde  zaten sisteminize de işlenip devletten parası alınıyor ama cihazsa tek kullanımlık değil çoğu hemşire zaten paketi yanınızda açıp verir ve genelde evde olmayanda alıyor o maskeleri cihazsa ucuza kaçmış kadın neler götürenler nelere şahit oldu bu gözler ahh ahh
tarafından
Maskeyi biliyorum canim benimde evde makinem oldugu icin yedek dursun diye hastanede takildiginda aliyorum benim kastettigim makine
(1,215 puan) tarafından
Makine en masumu canım utanmasalar gizlide neler neler alıyor bir ara ecza çekmecesinden ilaçları çalanlar gördüm nabız ölçerler steteskop ekg cihazı bu liste uzar gider insanlar hırsızlık olarak bile görmüyorlar evde lazım oluyor diye pişkinlik yapanlar bile gördüm
0 oy
tarafından
Devlet malı beleş diye herhal sjjg 

Yani senin yanında yapması da ayrı bi olay hiç mi çekinmedi ayıp ya
tarafından
Dhshshs beles mal olunca iste
0 oy
(7,611 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bence almak istedi ben hastanede gördüm ne güzel dedım eşime dedım aldı herşeyin helaliyle güzel
tarafından
Aynen kuzum banada oyle geldi
(7,611 puan) tarafından
Hayırlısı işallah bıda yapmaz
0 oy
tarafından
yaa evet hirsizlik kotu ama her sey aldi basini gidiyor kadin evladini tedavi etmenin derdine dusmus, belli ki parasi yok, herkes cocugu icin herseyo yapar.. evet yaptigi yanlis ama bu yanlisa itenlerin hic sucu yokmu..
tarafından
Evet orasi oyle kuzum tabiki suclari var ama kadinin elinde en luks iphone marka telefon vardi giyimi kusami duzgundu ben oyle bi durumda olsam en kotu telefonumu satarimki hava makinesi 200 tl frlan bisey ihtiyaci olan herkes birsey calsa malesef yağmalama olur bunada kimse göz yummaz :(
tarafından
o ayri bir durum.. ama parasi yoksa haksiz da diyemicem cikolata nile 5 tl oldu yaa.. yagmalama degil kastim tabiki

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 498 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 418 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 515 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 297 göst.