0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Kizlar eşim bazen çocuk istiyo bazen istemiyo diyo borcumuz var herşey alıp başını gidiyo diyo sonra diyor olursa olsun bn anlamadm bı istiyo bı istemiyo yok diyo çocuk olursa ek ise girip hayatımı zorlaştıramam dedm evlenmeseydin e şimdi diyo olsun severm o kadar bekledik aylarca sonunda oldun derim olursa diyo bebeğe bı istiyo bı istemiyo sürekli diyorum her ay test al varmı yok mu diye soruyosn dedm bişi demedi bı kere şey dedi test negatif cikinca uzluyorum belli etmek istemiyorum diyor TM güzel hakli geçen işte kavga ettik diyo çocuk veremedin fln dedi dedm sende sorun belli her kadın doğuma gidince bı hormon bı kist fln dedi üzüldüm orda sustum dedm haklsn sorun bende fln diyorum sonra pişman oluyo bilmiyorum kızlar diyorum istememe sebebin bişi mi var diyorum dürüst ol saklama dedm yok dedi borçlardan dedi ama olursa olur flm yaptı kafam karışık anlamadm bişi 

6 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
İkinizde genel kontrole hiç gittiniz mi.?
(253 puan) tarafından
Canm bende bi sorun yok tek geçen ay döllenmesi gereken kist oldu esimde sprem hacim düşük ve hareketlilik az tedavi olmadı ultoroson istendi gitmedi korkuyo nedense doktor amaliyat fln olablr dedi kanal alakalı gitmiyo oda işi zaten sorun izin alamiyo edemiyo biraz üstünde durması gerekiyo kontrol test diye
(1,160 puan) tarafından
Kendi sorununu bildiği halde sana böyle demesi aşırı mantıksız. Senin üstüne atıp kendini öyle rahatlatmaya çalışıyor galiba. Tedavi olmadan gebe kalamayacagini anlamıyor mu
(253 puan) tarafından
Kimi doktor diyo sağımı yüksek eşitler dengeler diyo kimi diyo tedavi bizde anlamadk ki nasıl olucak
-Reklam-
0 oy
(938 puan) tarafından
Sen bı sure daha cocuk düşünme bence bunları bı insn eşine soylemez çocuk isteyen asla söylemez o ne ya tutarsa piyango mu bu 
(253 puan) tarafından
Hahahahaua olmuyo olmuyo diyoz birden olursa diyo hahaja
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisiniz? Bebeği istiyor olmayınca duygularını bastırmak için ters köşe yapıyor. Olunca hem sevecek hem paşa paşa bakacak. Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin 
(253 puan) tarafından
Bir sene canm çok isterdik ilk zamanlar şimdi böyle oldu yani kalırım istemez korkuyorum tabiki bakıck ama içim bı buruk bnde isterim olsun etsin ama
0 oy
(11,194 puan) tarafından
Ne kadarlık evlisin 
(253 puan) tarafından
Olblr canm
(11,194 puan) tarafından
Sıkma canını ne zaman hazır hissedersiniz olur allahin izniyle bebek işi aceleye gelmez
(253 puan) tarafından
Haklsn canm ya ilişki oluyo korunmakta istemiyo gerek duymuyo böle diyo diyorum ya kalırsam kaldiysam ya istemezse boşluğa giriyorum
(11,194 puan) tarafından
Korunmuyorsa akışına bırakmıştır sen stres olma dua et Allaha biz ne kadar önlem de alsak veya ne kadar istesek de verecek olan Allah vardir bi vakti rabbim vakti saati ne zamansa hayırlısıyla sağlıkla versin ben hep böyle dua ettim
(253 puan) tarafından
Bende ediyorum canm diyorum hayırlısı olsun elbet vardır zamanı bakalm
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Yorumunu okudum eşinde sorun olduğu için kendine yediremiyor bu konuyu seni suçlamaya çalışıyor bence bunun altında kalma istemiyorsa zorlama olmasın o zman de rest cek bak o zman nasıl kuzu oluyor 
(253 puan) tarafından
Diyorum ztn olmazsa olmasın diyorum bazen havalaniyo diyorum evlatlık alırım sprem bankası var kusura bakma yani diyorum susuyo direk kizdiriyo sonra diyo kızdırmak için dedim bak bebek diyip gösteriyor hayır madem istemiyo nie bebek kiyafeti bakiyo bn bakmak istiyince görünce bakmayablr hahaja
(3,419 puan) tarafından
Canm kendinde sorun olduğu için öle yapıyor ya hiç olmazsa beni kısır der die hani ben çocuk istemezsem eşim istemiyor ondan olmuyor der die dusunuyordur
(253 puan) tarafından
Soranlara erken diyoz kendi de istiyo istemiyo anlamdm ki
0 oy
(6,889 puan) tarafından
Bence eşinin kafası karışık aslında istiyo ama ya bakamazsam korkusu var bi yandan olmadığı için kendisi uzuluyo sende üzülme diye istemiyo gibi yapiyo o an sinirle söylemiştir çocuk veremedim diye ayrıca o kistlere faan takılma artık her kadında var bi eşin muayene olsun bakalım ne çıkacak bak ben ilk evlendim hemen hamile kaldım ilk geceden doktora gittim 2 buçuk cm kist var dedi bi sonraki gittiğimde 4.9 cm olmuş dedi büyümüş ben korktum sonra bi daha ki gittiğimde kist kaybolmuştu olsa bile gebeliğe engel değil olanda vardır mutlaka ama bence senin ondan değil eşin bi musyene olsun 
(253 puan) tarafından
Olablr canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 194 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Busus (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 305 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (2,008 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 656 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu