0 oy
524 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Yazsam sayfalar dolar ama asıl konu k. Valide ile altlı üstlü oturuyoruz görümceden 7 yaş büyüğüm kendi 17 18 heralde çok sıkıntılıyız haftada 2 3 kez 2 3 saatliğine çıkarız mideme krapmlar girmiş bi şekilde eve dönerim sabretmekten kibir kendisinde yer yapmış ben en güzelim mükemmelim en dogrusunu ben bilirim birde eşimde dahil herkes ondan korkuyor kavga çıkmasın diye o konuşurken sözü asla kesilmez anasına babasına ***** mal herşeyi der inanın bana kendinin mükemmel olduğunu göstermek için herşeyi yapar bende görmezden gelirim çünkü iyisin hoşsun desem benide aşalayacak biliyorum k. Valide iyidir ama kızı yüzünden ondan da nefret edicem kızının yediği naneleri kapatmaktan başka yaptığı bişey yok  sürekli dedikodu yapıp benimde onaylamamı isterler ama ben susarım akrabalarına mükemmel iyi insan rolü oynarlar ikisi bir yere gider beni çağırmazlar kızı sorunlu çünkü çüş diyince durcaz yürü diyince yüricez üstüme Başıma  bişey alsam göstermem çünkü hemen kıskanırlar başka biri olsa yemin ederim saçını başını yolar atar bu evden defolurdu çok doluyum yemin ederim ki bu bi kıskançlık değil ben sakin ve sınırlara dikkat eden biriyim sırf kira vermemek için çıkamıyorum çıldırcam yaşadıklarımın çeyreğini bile yazmadım k.bakmayın içimi döktüm 

16 Cevaplar

0 oy
(1,770 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Güzel bı dövcen aklı başına gelir çok yüz vermişler ergen işte 
(134 puan) tarafından
Ergen değil ya bu her halttan haberi var narsist
(1,770 puan) tarafından
Bencil bı insanla uğraşılmaz her şey ben ben olmaz yani
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Saçını elinle kavra saygısızlık yapınca bak bibdaha yapiyomu
(134 puan) tarafından
Aaa olurmu ben ona bir büyik olarak iyiği için dahi olsa uyarsam ben kusursuzu.m diye o beni hırpalar Allaha havale
tarafından
Hahaha kiz Necla olir mi öyle şey balim.ya. :)))
(2,423 puan) tarafından
He vallan icimden geçen yorum. O kıza daha öyle alttan alsınlar. Onların anasını ağlatır ilerde tutamazlar. Ne korkuyusuymus bu. Abisi babası Bi kere hop desin noluyo bakalım. Deli deliyi görünce sopasını saklar anca öyle uslanır o
tarafından
Merviş olir kız bazıları hakediyo valla:)
tarafından
Semoş yinnederim içimin tercümanı oldun önünü asla alamazlar kuzum ama beni ilgilendiren kısım ben saygisilik yapamicam bişey diyemicem yolarim valla onu
0 oy
tarafından

Seninnyasinda ufak.canim.gorumceninde o.yzuden normal.seyler bunlar. 

18 yas ergenlik dönemi. En deli dolu zamanlar bosver görme.sende. annesi.hatasini kapatır olabilir onun evladı zamanın gelince bizde evlatlarımızı koruyacağız bu konuda kızma kayinvalidene. 
Ins ilerde kendi evin olur bir düzen kurarsın 
(134 puan) tarafından
Anası korusun kızını tamam  yaşasaydın yaşadıklarımı inan koşarak kaçardın teşekkürler yorum için
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Daha öncede böyle bir post açılmıştır hatta konuşurken bebege kızmış sus diye. . Eğer aynı kişiyse ezdirme bacım kendini bu kadar saçma yani... nebileyim anlam veremiyorumalttan alta laf sok mimiklerimle falan belli et açık açık söyleyemiyorsun  anlamıyorum garip yaa 
(134 puan) tarafından
Canım ben burda karşıdaki kişin ne kadar ***** olduğunu belirtemiyorum galiba ya evden çıkarım en ufak bir kavgada ya saç baş Allah kimseye yaşatmasın dünkü çocukla bu kadar imtihan ediliyorum ailesi onun bu pisliklerin o kadar alışmışki ben kendimi savunsam suçlu çıkarım biliyomusun uz siz onu genç o yapar siz büyüksünüz idare etmiyorsunuz gibi
(1,664 puan) tarafından
Evet ne yapılan böyle ömür mü geciricen
0 oy
tarafından
Ama nereye kadar böyle korkup içine atacaksın o annesi katlanmak zorunda ama sen değilsin görünceye laf dedim diye seni evden atacaklarsa atsınlar 
0 oy
tarafından
Cidden iyi sabırlısin küçük sam seytanina bak hele ağzının payını ver ya şimdiki Z kuşağı zaten çok bilmiş ama boş teneke misali annemin de böyle küçük gorumcesi vardı aynı tip kaynanasi korkardı kızın sulaleyi sikkti attı ağzımı bozdum ama halam yüzünden psikolojim bozuldu 45 kilo verdim 35 e düştüm hastanede yatacaktim
(2,423 puan) tarafından
Valla z kuşağı na azcık karşıyım.  Tamam aşırı sıkıp bunaltmayalim. Ama çocukları bu denli rahatlıkla korkarak aman bisi olur aman yalnisa düşer diyerekde böyle salmamak lazım . İlerde çok büyük sorunlar yol açar.  Eskiler dermiş kızını dövmeyen dizini döver diye aslında bu şiddet anlamı tasimiyo bence. Ama çocuklar o çizgiyi bilecek.  Hem çok sevecek hem yeri gelince bakışından korkacak.
tarafından
Aynen öyle ya ben de yumuşak yüzlü olmaya karsiyim evlat ve anne baba arasındaki otoriterin korunması lazim
0 oy
(284 puan) tarafından
Canim bende sen gibiym altlı üstlü oturuyoruz ilk evlendgmzde binada oturuyodk sonra eşim yaoamadi orda kaynanamgln altını yaotrdk geldiğime pişmanım biliyorm anliyorm seni bu durumu bende yaşıyorum Allah yardımcımız olsn canimm en iyisi onları kafaya takmamak
0 oy
tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum :D iyi ki çevremde öyle biri yok,aslında ben izin vermedigim için yok. 
0 oy
(2,423 puan) tarafından

Valla şiddet eğilimim yok aslında. Benim 

Ama şöyle Bi duvara vurasım var 

Edit  : muge anli :D

Allah sabır versin bacım ama susma bırak küs kalsın söyle lafını kafan rahat eder. O kim ki herkes ondan korkacak

0 oy
(17,534 puan) tarafından
Sende bi sorun yok bacım sorun anasında ağzının üstüne iyi bi çarpsa saçını bi dolasa bida hakaret edebiliyomu hele
0 oy
tarafından
İki kat fazla ver kıranı kafan rahat olur
0 oy
tarafından
Benim görümcemi anlatmışsın resmen lanetli bunlar herkes korkar el kadar kız bir dur demesini biliceklerdi zamanında bu satten sonra anca koca evi yola getirir bunları ben senin yerinde olsam gitmem dışarı işim var derim bahane bulurum sürekli ki ben gitmiyorum görüşmüyorum onunla
0 oy
(134 puan) tarafından
Arkadaşlar küçük bebeğim var herkese yazamadım ciddiye alıp yazdığınız için teşekkür ederim evet benimde yaşım küçük bi 30 yaş olsam önemsemezdim çocuk görürdüm onu belki ama inanın çok zor böyle insanlarla insanları sürekli değersizleştiriyorlar sorun bende mi diye çok düşündüm asla dörtdörtlük değilim ama bunların psikolojisi bozuk artık kendimi geçtim bebeğimin onların arasında büyüyüp örnekler almasından çok korkuyorum Dua edelim Rabbim bize onlardan uzak bir kapı açsın Allah hepimizin gönlüne göre versin 
0 oy
tarafından
O evi kiraya ver başka eve geç o parayı kirana ver 
(134 puan) tarafından
Bize ait değil
tarafından
Yaaa sabret o zaman canm. Önünü kes senle çok lagbalili olmasın
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Teyzem ve teyzemin kizi sen bizim gelin olabilirmisin acabaa☺️ 
(134 puan) tarafından
Yok teyze değil kız kardeşi yok kimse gelin Allah tarım etsin
0 oy
tarafından
Bı tane de bende var benim ki de onbeş yaşında sofra kalkar biblo gibi oturur artık bı gün patladım bana dedi ki yenge su ver bana dedi bende dedim ki altına mi sıçtın kalk kendin al kör müsün isim var dedim herkes şok oldu şimdi sofra kalkarken otursun kayınpeder hemen haşlayıp atiyo
(134 puan) tarafından
Ahh yiyip defolup gider annesinin ısrarıyla bir tabak belki götürür ben ev işlerini falan geçtim insan olsun kibirlenme sin ben senin dediğini diyeceğim ona olacakları tahmin bile edemiyorum anası babasınında asla arkamda olacağını düşünmüyorum kayınpederine şükret

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 617 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 473 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 435 göst.
0 oy
21 cevap 675 göst.

376,965 soru