0 oy
183 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (271 puan) tarafından
Normal doğum kesisinin iltihaplandığını nasıl anlarım? Eğer iltihaplanmışsa nasıl geçer bi bilgisi olan var mı acaba

5 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
İlthip sari akinti gibi olur oyle biliyorum  ve agri.yapar
-Reklam-
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Çok ağri yapar canim baticon kullanmiyormusun varsada yoksada temiz kalmasi icin her tuvaletten sonra kullanmistim
(7,248 puan) tarafından
Ped kullaniyorsundur belki ondan olmustur pisikse canim sen baticona devam et kuru tut dikislerin dustu mu
(271 puan) tarafından
Tam düşmedi düşüyor yavaş yavaş
(7,248 puan) tarafından
Tamam dikkat et acilmasin dikisin
(271 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim:)
(7,248 puan) tarafından
Rica ederim bebek :)
0 oy
(3,463 puan) tarafından
Bende de iltihap oldu üstüne oturamıyorum 
(271 puan) tarafından
Yok ben oturabiliyorum. Doğumdan sonra 1 hafta hiç oturamadım ama son 1 haftadır rahatım çok şükür. Hastaneye gittin mi iltihap için
(3,463 puan) tarafından
Gittim doktor farklı Bi ilaç verdi onu kullanıyorum şimdilik iyi dikislerimde düştü biraz rahatladım
(271 puan) tarafından
Ay yok benimkiler daha tamamen düşmedi ya. Sağlık ocağına gideceğim bugün kızım için bana da enfeksiyon önleyici ilaç krem falan yazar mı acaba
(3,463 puan) tarafından
Evet yazar canım
0 oy
(69 puan) tarafından
Benimkide öyle oldu pişik gibi batıp yanıp duruyordu sakın bez kullanma baticonu sür günde 4 kere temiz çabut kullan kullanmadığın yumuşak bi tişörtün fLan olur kes kes onu kullan 
(271 puan) tarafından
Batikonla geçti mi iltihabın
(69 puan) tarafından
Bende iltihap sandım doktora gittim ama değildi senin kide kesin değil sen benim dediğim gibi yap 1 günde geçer ağrın sızın
0 oy
(675 puan) tarafından
Benim iltihap olmuştu maalesef yuruyemiyordum maalesef Dr gittim ilaç verdi bir kaç gün sonra iyileştim dünya varmış dedim doğum ağrısı sanıyordum 
(271 puan) tarafından
Dikişlerine baktı mı yoksa şikayetlerini söyleyince iltihap olduğunu mu anladı
(675 puan) tarafından
Baktı cnm dikişler iyi düşmüş dedi acilden giriş yapmıştım randevu bulamayınca ben

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 151 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 134 göst.
0 oy
11 cevap 181 göst.
0 oy
8 cevap 159 göst.

378,946 soru

11,342,960 cevap