0 oy
1,078 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Sorum yukarida 

79 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden hazirlanmasin kii ?? 

Ben de sabah 6 bucukta kalkip hazirlarimm 

Acmi gitsin adam işe yazik aksama kadarr calisiyor
-Reklam-
0 oy
(985 puan) tarafından
Çalışan yada çalışmayan bu bir zorunluluk değil ama kimi kadın vardır eşi yatağından çıkar gider o uyur . Kimi kadinda var eşiyle beraber kahvaltı yapıp onunla iki sohbeti o uykuya tercih eder . Tercih meselesi işte. 
0 oy
(126 puan) tarafından
Çalışsa da çalışmasa da yapmalı . Ha kendisi biliyosa pişirmeyi filan yapar ama. Kahvaltı hazırlamada da ne var. Kendisi de yiyecekse kocasına da hazırlamalı tabi
0 oy
(3,475 puan) tarafından
4 senelik evliliğimde çok nadir hazırlamamışlığım var onalrda hastalık yorgunluktan durumu genellikle hazırlıyorum 
0 oy
(119,920 puan) tarafından
eline yapismaz hazirlarsa sevap yani hem adam acmi ciksun evden
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Çalışıp çalışmamakla alakası yok bu işin. Eşim isterse hazırlarım 
0 oy
(3,587 puan) tarafından
Eşim 4 30 da gider ise sabah kahvesiz yollamam kahvaltı etmez o saatte 3 çocuğum var bnde evde yeterince çalışıyorum ama bı kahve ve kahvaltı da eşimin hakkidir
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Benim eşim 6.30 da işe gidiyor. 7.30 da gitmiş olsa hazırlardım ve çalışmıyorum, çalışmayan daha çok hazırlaması gerekir
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Öğle yemegi iş yerinde yemesine rağmen o saate kadar aç kalınca migreni tutuyo ogleni zor eriyorum diyo o yüzden hazırlıyorum kalmayınca vicdan azabı çekiyorum bide iki cocukluyum gece de hiç uyumazlar oğlum 3 yaşında kızım 15 aylık hazırlamayınca da canın sağolsun der 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bu kişiye göre değişir. Ben mesela 5 ye bile gitse 4te kalkar hazırlarım gece bebeğim defalarca uyansa bile. Ama eşim uyanır uyanmaz yiyemez o yüzden alem çalınca kalkar hazırlanır çıkar ise gidene kadar açılmış olur yolda yada iş yerinde yer poğaça börek çay vs 
0 oy
(295 puan) tarafından
4 yila gircek evliyim ilk gunden hazirladim hamilelik zamanlarimda ve cocuk uyutmadiginda hic ses etmeden ya kendi hazirlar yada sessizce gider cnm ama uyaniksam hazirlarim disarda yiyemiyo cunku
0 oy
(7,439 puan) tarafından
Tabiki de hazirlamali sen rahat yasa diye çalışıyor o adam bu zahmet kalkipta hazirliyiver
0 oy
(7,785 puan) tarafından
Hazirlasam da yemez o yüzden hazırlamıyorum 
0 oy
(1,511 puan) tarafından
Ben hazirliyirum her gun 6.50 de uyanip hazurlayip yatarim o bosuna bekleme yat der zaten. Kizim cok uyaniyor gece diye. 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Niye hazırlamasın ozman yemekte hazırlama 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Eşim istemediği için hazırlamıyorum isteyene çalışmak engel değil 2 parça birsey hazırlamak zor olmasa gerek 
0 oy
(27,558 puan) tarafından

Bunun çalışanı çalışmayanla alakasi yok yani.

Yapan yapıyor yapamayan yapmiyor

0 oy
tarafından
Ben şahsen hazırlamıyorum bazen hazırlıyorum o kadar 
0 oy
(6,611 puan) tarafından
Çalışıp çalışmamakla alakası yok. Kadın erken kalkıyordur koca da evde yiyordur olabilir. Ama kadın erken kalkmıyorsa koca aç kalmasın diye uykuyu bölmek bana saçma geliyor. Yani bir kaç kez eşime sordum aslında uyanıp kahvaltı hazırlayayım sana diye onunda garibine gitti niye uykunu bolesin istersem ben kendim yapar çıkarım dedi. 

Bazen akşamdan o unutursa ben sandviç hazırlıyorum dolaba koyuyorum. Sabah alıp çıkıyor. 
0 oy
(938 puan) tarafından
İşime gelirse kalkarım küçük iki tane bebeğim var kendi kalksın bı çay da koysun bı zshmet 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 521 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Can sağlığı ❤️ (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,342 göst.
13 Kasım 2019 Aile kategorisinde Aleyna Yalçın (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (431 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 733 göst.