0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından
O kadar doluyumki hemen konuya gireyim 4 yıldır evliyiz birlikte yaşıyoruz ailesiyle daha birgun olsun esim beni savunmaz 2 aylık kızım var pekmez yapiyorlardi bugun kayinbabam surat asiyor bana iş yapmiyo diye bahceye inemiyorum evet ama ev islerini hep ben yapiyorum camasir utu bulaşık yemek yemin ederim boş durmuyorum kaynanama dedim surat asiyo diye iş bekliyo demekki senden cocuklu kadin hicmi is gormicek diyo bana o zamab cocugu indirelim bahceye yatsin ben is görüyum sizle dedim eşime dedim böyle böyle diye dinledi dinledi gitti sinirden saç baş yoldum ya insan bi defa demezmi bu benim karim diyw Allah belasini versin hepsinin annemlere 1 sene gitmesem niye gitmiyosun dolan gel demezler ama üç tanede onlarin kızı var bana yaptıklarının bin mislini çıkarsın Rabbim 

4 Cevaplar

0 oy
(265 puan) tarafından

En İyi Cevap
Cevap veren herkesten Allah razı olsun 
-Reklam-
+1 oy
(2,782 puan) tarafından
O kayınbabana noluyor da hem iş bekliyor hemde surat yapıyor kadın gibi. Eşin de madem sahip çıkmayacaktı anasının dizinin dibinde otursaydı evlenmeyip ya. Sinir oluyorum böylelerine. 
(13,787 puan) tarafından
Artiiii ♥️nasılsın☺️
(2,782 puan) tarafından
İyiyim Elifim çok şükür☺️ sen nasılsın napıyosun?  ❣️
(13,787 puan) tarafından
Şükür canim ben de bugunumuze şükür ❤️❤️küçüğüm atesliydi dış enfeksiyon birleşti şükür bugün iyi ♥️
(2,782 puan) tarafından
Yaa hastalık yine iyice arttı. Havalar mahvediyor hep. Diş bizim için de zor hep kuzuum. Çok geçmiş olsun hemen iyi olsun yavrun İnşaAllah. ☺️❤️
0 oy
(678 puan) tarafından
Bacım  kendini kendin savun madem kaynanan öyle dedi sana evin isini iş saymiyomusunuz de yaptığın isleri anlat dur gözlerine gözlerine sok yada sende onlarla in ev işi emek kalsın bakım nasil oluyomuş hemde bebeğin var
0 oy
tarafından
Bedua etme cnm benim kaynanamın kayınpederimin söylediklerini bi bilsen takma o yüzden surat asın hiç takma eşin ne desin ki arada kaşır oda sana bişey dese sen kırılırsın onlara söylese onlar kırılacak umrunda olmasın ben öyle yapıyorum

En küçük olayı anlatayım sana bulaşık yıkadık görümcemle sonra o giti oturdu 2 görümcem kaynanam oturuyor çay doldurdum götürdüm kaynanam konsolun yanında oturuyordu götürdüm tepsiyle oraya indirdim oğlumu aldım kucağıma kaynanam eline vermediğim için laf söyledi kızdı bana umrumda bile olmadı hiç oralı olmadım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 330 göst.
0 oy
3 cevap 183 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Dlk.12345 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 826 göst.
0 oy
3 cevap 181 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde fatmahilall12 (193 puan) tarafından soruldu

374,612 soru