0 oy
333 göst.
Aile kategorisinde (91 puan) tarafından
Eşimle dün sabahtan beri kavgaliyiz sorun şu sabah erkenden alarmı çalıyor beyefendinn 6.7 gibi ama iş te değil biliyorum bayram öncesi hafifledi işi kendi işi ztn bilerek yapıyor sabahtan kalkp akşama kdr boş işler peşinde koşacak onun bunun peşinde yerinde duramiyor yani bende 7 aylık gebeyim bezdim hergun dün sabah yine kaldırmak istedi beni bende hep işe giderken kalkar kahvaltısını hazirlrm ama gebeyim haliyle önemli bişey olmdgnida biliyrm kalkamdm halszdm cagrdi kalkmdm neyse gitmiş bu dışarı geri gelmiş biraz sonra tam geri uyucm yine dürtüyor beni kalk bilmem ne hani işin vardi niye geldn ddm kızlar işi olsa çıkar geri döner mi işte buna kızıyorum boş insanalrn peşinde gezincek akşama kdr gittiği adam uyuyormuş daha geri gelmiş e biz insan dglmyz bende uyuyorum çay kydm dedi e hazırla ozmn bugünde sen ddm halszm ddm hazirlamdi gbi birsuru hakaret laf ben agldm tabi sabah sbh siz olsnz hakaret ısıtıp bişey yapmak gelirmi icinzden neyse gitti beni bu hale getrp akşam üzeri geldi ben daha yemek yemdm bu arda ilacmi içip bişey atyrm agzma yatyrm geri iyice canım skldi yatym bu yüzden geldi sen yemek yemdnmi daha kalk çabuk yine hakaret saçımı başımı yoluyor itiyor kalkıyor ben bayılmak uzerym adam beni böyle kaldyr siz olsnz kalkrmsnz yermsnz böyle kaldırmaya ben gönlümü almasnı beklerken geldi daha beter şeyler yaptı sonra gitti geç saatte eve geldi başka odaya geçip yatıyor bide kadın kendi sanki gece karnm agrdi bnm ağlaya ağlaya odamda bı hal oldm gördü umursamadı öldür o ccgu ben sana biliym dyr ben önemli dglmsm cocukms onmli bide insan olmms çekti odsna gitti agrimi sancmi umursmdn aileme saldırıyor böyle bişey oluncda ara abine söyle yok ara alsn seni dyr rezil bı adam kendi hiçbi skntiya gelemiyor kızlar ağrım olsa ağlasam niye agliyon diye beni itip kakiyor baygın olsam ite kalka hakaretler sabah çekms gtms benim hiç halim yok artk mecalim kalmdi uznyrm hep napcam bilmyrm ailemle aram açık bikere gtm kendim geri istdm geldm ailemn yanında da olmuyr az kaldı dogumma ben bu adamla napcgmi ssrdm baya uzun oldu ama kızlar daha neler var sığmayan yazılara analtmm kafayı yedm evin içinde bilmyrm napsam nere gitsem geliyor gdyr beni görmezden geliyor pes artk bu kdr vicdansizliga 

7 Cevaplar

0 oy
(2,385 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun tek diyebileceğim bu çok üzüldüm hamile kadına neler yapıyor şeytan gibi bişey
(91 puan) tarafından
Saol cnm evt insanlktan çıkıyor o an nalet olsn böyle admlra
-Reklam-
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Hicmi kimsen yok be askm kaç kurtar kendini ya
(91 puan) tarafından
Gebe kalmdn önce ailemn ynna gtm yapmdm geldm onlar anca kendilerine yetiyor innki gebeyim şimdi orda yapmm kaçarak evlndm mahcubum ztn keşke herkesi kurtrck başka bı yol olsa
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm ya:(( şuan en doğrusu kadın sığınma gibi duruyor ailenle niye aran açık canım 
(91 puan) tarafından
Düşünmedim dgl ailemle kaçarak evlndgm için mahcbm cnm oraya gitgmde bile sığmıyor gbiym herkes kendine yeter kendni düşünür olmus
tarafından
Canım seni anlıyorum rabbim ıslah etsin eşini evlenince kaçmadan bile ailenin evinde misafir gibi oluyorsun sigamiyosun rabbim yardımcın olsun inşallah
(91 puan) tarafından
Saol cnm ayn öyle aileyle de yaşanmaz Allah yardm etsin hepimize ne diylm
0 oy
tarafından
Hey Allahım ya yazıklar olsun şeref.siz bin kere diyorum böyle adamlar oldukça biz kadınlara rahat yüzü yok hepsinin soyu kurusun
(91 puan) tarafından
Ayn öyle keşke herkesi kurtack bı yol olsa
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun rabbim hayırlı bir kapı açsın 
(91 puan) tarafından
Amin cnm saol kafa kalmdi bende düşüncek Allahndan bulsn
0 oy
(866 puan) tarafından
Hiç bişi anlamdım kusura bakma 
(91 puan) tarafından
Kısacası gebeligmi kaldrmyp her skntmda beni itip kakan hakret eden bı adamdan careszlgm
0 oy
(165 puan) tarafından
Yok bacım bu erkekleri iyice suyu kaynadi ya bu ne biçim zihniyetsizlik benim de eşim şuan asker sebebsiz yere 6 gündür beni her yerde engellemiş ya hadi beni geçtin bir insan hiç mi evladını düsünmez 
(91 puan) tarafından
Biliyrm cnm senide grmstm valla erkekler kadın kadınlar erkek oldu hele bu erkekler iyice kendini kadın yerine aliyrlr ne gönül aliyrlr ne özür ne bişey engel nedir ya dengeszler iyice yoldan cktlr napcgmzi sasrdk valla
(165 puan) tarafından
Vala sen zaten gemilesin hiç üzülme onu takma bile yemeğini ye keyfine bak  vala ben en sonunda tımarhaneye gidecem beli çünkü artık kaldiramiyorum
(91 puan) tarafından
2 gundr doğru düzgün bişey yemyrm hatta hicbise ymyrm cnm ya hamilym bbgmde düşünmm lzm ama anlarsn sende böyle sknti veriyorlar insnlik halimizi koymyrlr ki lokma düşünlm ben umrnda dglmsm ztn bebeğe bişey olursa ben öleckmsm böyle nsl devam eder ki bı insan hayatına e baygın oluyrm ağrım sancm oluyr aglyrm geberyrm adam ite kalka beni kaldryr bumu düşünmek gerçekten kafası kopsun bu kafasizlarin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 190 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Dlk.12345 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 842 göst.
0 oy
4 cevap 191 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 380 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,462 puan) tarafından soruldu