0 oy
2,334 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşim her şeyi kayanama atıyor. Bana aldığı kıyafeti annesi de alıp atıyor. Akşam yemeğinde ne yaptımı bana alacağı ayakkabıyı. Kıza alacağı elbiseyi bile atıyor. Geçenlerde kayanam çocuk olursa sizin ev çöp evine benzer sakın ikinci çocuğu yapmayın diyor. Ona bile karışıyor. O da tamam anne diyor. Şimdi de video atmış. Çocuk olursa elif de böyle olur diyor. Eşim aynen diyor

image

image

61 Cevaplar

0 oy
(120,704 puan) tarafından
erkegin dedikoducusuda hic cekilmez bee
-Reklam-
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Kız ya mercimekli pilava çok güldüm eşine söyleyecek misin okuduğunu 
0 oy
(439 puan) tarafından
1 tencere mercimekli pilav mi yaptın kız yarinada varmı yazmış : D :))))))))
tarafından
Konu o değil.  Eve bunu aldım anne. Kız bu kadar bez bitiyor. Anne hangisini alıyım Elife. Bu gün yemekte ne var diye soruyor onu söylüyor. Sen babanne ile niye konuşmuyorsun.  Ara bu gün. Gelirken şunu al. Elektrik faturasını bile atıyor. Bu kadar gelmiş. Faturaları yatırdın mı? Sürekli böyle mesele bu.
(439 puan) tarafından
En çok pilav konusu güldürdü bni :))))) takma boşver tartıştığıniz zamn ana kuzusu deyiver :)))))))))
tarafından
Evde beni bırakıp anasının yanına gidiyor annesi de demiyor ki yeni evlisiniz oğlun eşinin yanında ol demezdi. Şimdi 1 senelik evliliyiz
(439 puan) tarafından
Demezler çok meraklılar evlendirmesin oglunu
0 oy
(1,051 puan) tarafından
O adamı evire çevire doveceksin fotusunuda annesine atıcannn bu ne her daka rapor veriyorr gitsin annesiyle yaşasın ya bide mercimekli pilavdan bahsetmiş sananee isteseler 3 gün yerler sananeeeee kız her yeri kontrol et bunlar kamera falanda koyarlar bu gidişle
0 oy
(11,937 puan) tarafından
Yemeğin de mi lafını etmiş o. Eşinin ağzına terlikle vur kız 
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Eşin de iş bitiyor o ne yaa malesef iki kaynanam var senin bir de değil 2 bide video ya elin aynen demiş RABBİM sabır versin bacım
0 oy
(863 puan) tarafından
Kız bu ne Allah sana peygamber sabrı vermiş. Benim kayinvalidem sabah beni arardı iş yerinde gündüz oğlunu akşam bir daha arardı niye aramiyorsunuz diye. Her şeyi sorardı eşime ne yediniz nereye gittiniz naptiniz eşime anlatma derdim oda soruyor sanane mi diyim derdi. Artık ben gündüz hiç açmıyorum akşam zaten arıyorsun günde 10 kez ne konusucaz diyorum akşamları da dışarı çıkarıyorum eşimi zaten iş yerinde konuşuyorsun diyorum bu anneler oğullarının sadece kendilerine ilgisi olsun istiyor benimkide öyle bir gün konuşmasa niye aramıyorsun sen niye anneni babanı ozlemiyorsun diyor kendini acındırıyor. Bence sen buna haddini bildir ben senin yerinde olsam eşimi o kadar rahatsız etme işi gücü var derim bu ne böyle hadsiz.
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Allah sabr versin sanaa
0 oy
(49,795 puan) tarafından
yemeğin bitip bitmedigine kadar soruyo sorunlu olan esin kaynana sorar da cevap vermesin
0 oy
(15,123 puan) tarafından
Bri erkekde en sevmediğin özellikle say deseler bir ağzı bozuk küfürlü olması derim ikinciye kari gibi laf taşıması sen bu kocayı gün toplantılara falan da çağır bence 
0 oy
(1,258 puan) tarafından
Allahhh sanaaa bol sabır versiiinnn cidden sinir krizi sebebii 
0 oy
tarafından
Şuan hem kaynanandan hem kocandan nefret ettim 
0 oy
tarafından

Eşin ti ye almamış zaten boşver bacı :D

tarafından
Ya ne demezsin çocuk olmasın diye yaklaşmıyor. Annesinin sözünü dinliyor
tarafından
Korunma yollarına bakıyor. Adama uzak kalmak tak etti
tarafından
Hee ben olayı yanlış anlamışım yazını okumadım ya WhatsApp mesajını okudum şimdi anladım olayı ne diyim Allah sabır versin böyleleri niye evlenir anlamam
0 oy
(2,877 puan) tarafından

Ayy inanmıyorum :O bu sekilde oğluyla makara yapan anneye de ne denir 

Bunu yapan kocaya da ne denir 

0 oy
(7,743 puan) tarafından
Ne kadar ayıp bişey otu b.ku atmasıda ayrı.
0 oy
(2,394 puan) tarafından
Canım vallahi Allah sabır versin sana . Öyle bir kocadan sana ne hayır gelir bilemem gerçekten.
0 oy
(912 puan) tarafından
Ay çok itici bir durum :))))) 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Çok sabırlısınız çok 
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Hic sevmem or..pu kerane karisi gibi herseyi anlatan erkek :ermm:

0 oy
(3,324 puan) tarafından
Ablam bu sebepten eşini boşandı tek celsede