0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin beni sevmediğini ve ilgilenmediğini söylüyorum ama o benim kafamdan kurduğumu düşünüyor .örnek verecek olursak annesine çekirdek almış bana birşey almadı genel olarak hep böyle insan karımın sevdiği bir çikolatayida alayım der?

9 Cevaplar

0 oy
(13,961 puan) tarafından
Evde mesela sohbetli mi 
tarafından
Anlamadim nasil
(465 puan) tarafından
Sohbet diyo sohbett edermisiniz
(13,961 puan) tarafından
:D sağol kübiş
(465 puan) tarafından
Ricaaa :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim esimde oyle annesine alir bana ben deyince alir ama sevmese istesemde almaz
0 oy
tarafından
Kiz sende ye kaynanala
0 oy
(389 puan) tarafından
Benim eşimde bana hiç bir şey almaz benim görümcem benim evimde mesela bekardir ben hamileyim hatta canım bu aralar daha çok şey istiyor doğumum yakın diye herhalde dün eşim gorumcemi yanına çağırdı dediki canın bir şey çekiyorsa çekinme bana söyle alırım sana dedi kardeşide essek kadar bir b.ok yaptığı yok birgune bir gün eşim bana dememiş canın bir şey çekiyorum diye ben fazla takmıyorum ama sende takma bosver
0 oy
(826 puan) tarafından
Bilemedim şimdi canım ama düşünemiyorlar genel olarak illaki söylemek gerekiyır
tarafından
Kazandığı parayı bile annesine verebiliyorsa dusunur
(826 puan) tarafından
Paraya kadar annesine mi veriyor haklısın bence o zaman
0 oy
(413 puan) tarafından
Seni sevmemesi ile ilgili değil bence bu. Farkında olmadan annesi ile yarışa girmişsiniz. Yeri gelir size alır annesine almaz siz kendinizi aynı kefeye koymayın ki yarış olmasın aranızda. Çünkü bunun sonu birini tercih etmek zorunda kalmasıdır. Siz güleryüzlü olun hoşsohbet olun buna rağmen ilgisizse o sorun demektir işte. Bazen de şımarıklık yapın bana da bunu alır mısın noooolluuurrrr deyin canım siz de :) 
tarafından
Heryolu denedim kazandığı parayı bile annesine verir
0 oy
tarafından
Biz ayri oturyorz eşim ben ben istersem alır ben esime hep derm annene babana git bak ziyaret et diye bende giderm çocuklarla evlerne bazen kalırız benmkiler cok iyiler ama allhbrazi olsun onlardan 
0 oy
(17,275 puan) tarafından
Ne bğyük sorun ne büyük dertttt
0 oy
tarafından
Benim eşimde bazen kızıma çikolata alıyo bana almıyor iki saat söyleniyorum bana neden almadın diye artık markete gidince sana hangisini alayım diyo :) 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 850 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Busrasenneyaptin (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 706 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde Emine zerrin (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 321 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde alpinannesi (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 527 göst.