0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (2,356 puan) tarafından
ben çok karisirim kahveye gitmesine eşimin sinir oluyorum cunku gittigi zamanda 1 gün konuşmam öyle aslinda sebepsiz yere trip atiyorum ama ne bilim sonucta bi tatili oldugu zaman o saatlerini kahvede degilde bizimle gecirsin istiyorum sizlerde boylemisiniz

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şükürler olsun ki gitmez eşim 
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Hiç karışmam ne yaparsa yapsın umrum dışı:) ben karıştıkça oda karışır özgürlüğüme düşkünüm yapcak bişi yok iyiyiz böyle 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Hamdolsun kahveye gitmez ama pubg belası var bizdede
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Benimki sevmez hiç canım ama arada arkadaşlarıyla çıkar bişey demem bizi ihmal etmediği sürece sorun yok oda sağ olsun onun dengesini iyi kurar. 
0 oy
tarafından
Benimkii kahveye gitmezz . Carsiya falan giderr ama erken doner eve genelde evdee vakit geciririz film izleriz kahve falan 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Elimle yollasamda gitmez ama öyle bir alışkanlığı olsaydı gitmesine karışırdım 
0 oy
(267 puan) tarafından
Öyle bol bol vakti olan biri olsa gitsin ama zaten çok çok az evde kalıyor onda da çocuklarına bana zaman ayırsın isterim 
0 oy
(546 puan) tarafından
Kahveye gitmek nasil bir boşluktur hic anlamam o kadar mi issiz gucsuz kalinir da kahveye gidilir cidden hic sevmem gitmezde şükür ki zaten adamin sacini taramaya zamani yok ful mesaili calisir gece gündüz uykuya bile 3 4 saat zaman ayirip kizini sever benimle de oturup konusur filan bunalmayalim diye çabalar durur Allah ondan razi olsun.Giden bir insan olsaydi da istemezdim yani.
0 oy
tarafından
Kahveye gitmez hiç 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Yolunu bilmez canm gitmek istese gider ama eve giremez 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani bana söyler genellikle maç var yada sahile gidicez falan diye trip atmam aramam asla rahatsız etmem ama hergün ve her pazar yapsa sıkıntı olurdu benim için istemem yani 
0 oy
(279 puan) tarafından
Bazen okadar sinir ederki millet kahveye gidiyor sende git diyorum napicamki orda diyor saolsun ev kuşum benim :))
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Benim tanıştığımda ilk sorduğum sorulardan birisiydi bu eğer gidiyorum deseydi olmazdı bu iş zaten nefret ediyorum. Ama tabiki nadiren senede 2kez falan gider oda bi arkadaşı çağırır falan onada vişey demem. Başkada dışarı çıkmaz zaten hep evde yaa keşke çıksa
0 oy
(3,410 puan) tarafından
Keşke gitse de bende sinir olsamdiydi
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Gitmez arkadaşları istisnasiz her akşam arar cagirirdi ben git desemde gitmezdi zaten hep işteyim evde karımla çocuğumla zaman geçirmek varken napim orda der  cikarsada benide alırdı bi hava alalım yürüyelim diye

0 oy
(285 puan) tarafından
Öyle bir alışkanlığı yok çok şükür olsa kızardım büyük ihtimal ama uyku sorunumuz var bizimde boş zamanlarnı uyuyarak değerlendirir o daha çok deli edyor insanı dışarda olsa gözüme batmaz en azından :))evde olupda yatıp uyuması daha sinir bozucu
0 oy
tarafından
Kahveye gtmez canm ama dişarı çıkar bişe demem
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Asla karismam gitsin napicam.adami evde pavyona gitmiyor ya kahveye gidiyor .ddd
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Benimki kahveye gitmez ama kankileriyle takılır ömnceden bazen bende sinir oluyodum ama takmıyorum artık ne hali varsa görsün 
0 oy
(12,681 puan) tarafından
Kahveye gitmez 

Arada arkadaşlarıyla oturmaya yada içmeye gider o kadar da olsun yani

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 612 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 410 göst.
0 oy
6 cevap 177 göst.