0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Doğuma 70 kilo ile girdim şuan kızım 1.5 yaşında 81 kiloyum gurbette kızımla tekiz eşim çalışıyor canım sıkıldıkça kendimi mutfağa atıyorum sıcak günlerde hemen her gün yürüyüşe çıkıyorum ama bu aralar saldım iyice canım çok sıkılıyor neredeyse 2 aydır akşam yemeğinde ekmek yemem hamur işi ayda 2 3 kez filan ama yapıştı resmen kilolar 

12 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından
Ben doğumdan 3 yıl sonra verebildim bir vesile sayesinde ama istek,heves önemli hedef önemli yoksa. Bir işe yaramaz 3 ayda 20 kilo verdim diyetisyen listesiyle kalori hesabı da yaptım hergun zumba akşam ise yürüyüş yaptım 
(456 puan) tarafından
Kalori hesabını nasıl yaptın canım
(2 puan) tarafından
Yediğim herşeyin kalorisine baktim bı uygulama vardı
-Reklam-
0 oy
(7,300 puan) tarafından

BANA VEREBİLİRSİNİZ KİLOLARINIZI :D gün geçtikçe eriyorum geçen hafta 60 kg olan ben dün 56 ya düşmüşüm:ermm: bana verin bana bana :woot: 

(7,300 puan) tarafından
İşte zayıf duruyorum iki çocuk var annesi gibi deyilim :( azıcık kilo alsam keskemmmm
(7,950 puan) tarafından
Canım bende öyle ama benim boy kısa 158 filan. Yinede 55 kg kadar olabilsem keşke.
(7,300 puan) tarafından
Sus kız iyisin sen fıstık gibi
(7,300 puan) tarafından
Ben seni gördüm vala ❤️❤️❤️
(7,300 puan) tarafından
Bakkk niye yapmadın
0 oy
(5,319 puan) tarafından
Evet ben verdim. 84.700 den 65 e indim. 
(9 puan) tarafından
Ne yaptınız peki paylaşır mısınız bende kilo vermek istiyorum 68 kiloyum göbeğim sarktı doğumdan sonra
(5,319 puan) tarafından
Ekmeği kestim baya yürüdum. Yağlı yemek yapmamaya dikkat ettim. Şeker kestim canım bu şeylere dikkat edersen verirsin
(9 puan) tarafından
İnşallah yapabilirim bende ya göbeğinizde sarkma oldu mı peki
(5,319 puan) tarafından
2 doğum yaptım hiç sarkma yok. Sadece alt göbek çok az var oda ciplakken belli ediyor. Normalde gor Sen yok
(9 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
0 oy
(7,399 puan) tarafından
81 den 74 düştüm ama bu sıralar bıraktım da yenıden başlamak lazım
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Ben 3. Gunundeyim . 73.7 ile başladım. 72.4 e düştüm.2 günde. Sabah kahvaltıda 1 sahanda yumurta 1 kalin dilim peynir 1 dilim t buğday ekmeği domates salatalık ceviz ve 1 çay kaşığı kadar bal yiyorum. Aşama kadar bişey yemiyorum. Akşam da ekmeksiz yemek yedim 2 gündür. Bugün makarna da yapicam sebzenin yanına 2 3 kaşık da ondan yerim. 
(15,212 puan) tarafından
Doğuma 78 kg ile gitmiştim. Şuan nerdeyse doğum kiloma çok yakınım. Bı daha çocuk düşünüyoruz. Bu halimle tekrar hamile kalırsam 90 la giderim doğuma. Onda korkuyorum. O yüzden biseyler yapmam lazimdi
0 oy
tarafından
Bende 82.600 gram tam 

Direniyorum kendimle savaşıyorum bol su meyve sebze tüketiyorum 83.500 ile başladım 4-5 günde 82.600 indim 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Vücudun almaya müsaitse napsan alırsın 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
İrade değil açlık :) 70 kilo doğum dan sonra ... 6 aylık oğluşum var geçen ay bu ay 61 im bu haftada tartilmadim daha 
0 oy
(227 puan) tarafından
Benim oğlum da 1 buçuk yaşında canım 57 ile hamile kaldım 64 len doğuma girdim hastaneden çıktığım gün 57 olmuştum ama boyum çok uzun değil 2 aydır diyet yapıyorum  şuan 48 49 aradı gelip diyorum ben kilo vermekten ziyede midemi küçültmek istedim her şey iradede bitiyor ins sende veririsin
0 oy
(626 puan) tarafından
hamile kalmadan önce kilo vermiştim 70 kilodan 59 60a kadar düşmüştüm eşim dalga geçerdi benle inatlaştık iddaya girdik 2 ayda 15 kilo diye ben 1 ayda 10 kilo verdim o iddasından vazgeçti bende diyetten sonra 3 4 kilo geri aldım sonra hamile kaldım 20 kilo aldım şu an 19 kilosunu geri verdim 5 aylık kızım
(456 puan) tarafından
Nasıl verdin canım 1 ayda 10 kiloyu
(626 puan) tarafından
günlük 1500 kalofi aldım canım sabah 2 tane poğaça 1 yumurta biraz peynir yiyordum yanın da kiraz sapı çayı 1 poşegi 2 bardak olarak içiyordum 2 saat sonra falan acıkıyordum o zaman kuruyemiş yiyordum yada meyve arada kayısı çayı içiyordum kajvaltıyı 9 da öğlen yemeğini 1de yiyordum öğlen bir kase ballı yulaf ezmesi hiyordum gene arada kayısı çayı ve kuruhemiş yiyordum akşam 8 gibi akşam yemeği yiordum onda da 1 büyük gabak yeşillik yada salata ama yağ tuz hok limonsuyu ve nar ekşisi var içinde diğer yemeklerden canım isterse de 3 kaşık yiyordum kessinlikle hazır meyve suyu kola fanta içmiyordjm her yediğimin kalorisini hesaplıyordum kafadan ayrıca her gün mutlaka en az yarım saat spor yapıyordum youtubeden açıp
0 oy
(12,637 puan) tarafından
Esmaaaaaaaa 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 166 göst.
23 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,098 göst.
0 oy
5 cevap 168 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Gokce09 (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 150 göst.
20 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,959 soru

11,374,275 cevap

34,857 kullanıcı

...