0 oy
241 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kizlar  anlamiyorum bi turlu duzelmiyor artik yoruldum biktim ya yapma dedikce yapiyor inadima kardesi dogdi dogali  canimdan bezdirdi beni artik disari cikartsam mileteki oguncagi gorup aglar ister kendini yerlere atar herseye bagirir  herseye aglar yapma dedikce gelip cocugu dover zor tutuyorum kafasina biseyi taktimi ilaki yapicak artik herseye bagiri oldum  nefret ettim kenfimden yeminle duzelmiyor guzel dile konusuyorum olmuyor sakin konusuyorum olmuyor sevmeye korkar mi bi insan evladini ben korkuyirum o dk seveyim  artik tamamen cosuyor    dayanamiyorum artik ya yemin olsun ne zmn duzelecek bu cocuk beni cok yoruyor 

6 Cevaplar

0 oy
(119,057 puan) tarafından
pedegog yardimi alin
tarafından
Ne tur bi yardim ediyor bilgilendirme falan mi yapiyir acaba
(119,057 puan) tarafından
sana cocufa nasi davranman gerektigini anlatir kardes kiskancliginin ustesinden gelirsin
-Reklam-
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Sabret canım, benim oğlum 3. Kattan telefonumu attı:) ananesinin telefonunu kırdı, teyzesinin laptopu na bilerek su döktü :( eline ne geçse kırar atar parçalardı. Sokakta ne görse kendini yerlere atar bana da alacaksınız diye saatlerce ağlardı. Yemek yemezdi, daha neler neler.. hep konuştum anlattım bazen sabrım kalmadı onu kırmamak için sinirim geçsin diye parmağımı ısırırdım :) Allah’a şükür 22 ekimde 3 yaşına girecek inan öyle uysal öyle akıllı bir bebek oldu ki! İnanamıyorum:)

tarafından
Darisi benim basima
0 oy
(14,932 puan) tarafından
Çocuğun davranışları normal. Benim oğlum da 28 aylik. Tıpkı senin oğlunun davranışlarını sergiliyor. Tek farkı kardeşi yok. Vurmuyor. Senin tahammül seviyen düştüğü için sana garip geliyor bence. Yaşının özelliklerini sergiliyorlar. Sen bagirdikca kizdikca hırçınlık seviyesi de giderek artacak. O yüzden kendini rahatlatmaya calis. Çocuğa sert ve büyük tepkiler verme. Çocuk da zamanla yumusayacak. Ama aslinda bir çok davranisi çok normal zaten. Mesela dün gece uykum var diyerek zorla odaya götürdü beni. Sonra çizgi film izleyecem diye abartisiz yarım saat ağladı. İzin versem susacak biliyorum. Ama bu sefer her gece isteyecek. Ağlamasına müsade ettim ben de. Başka biseylerden konuşarak oyalamaya çalıştım. 1.5 saatin sonunda uyutmayi başarabildim.  İnsanda sabır kalmıyor bazen. Ama biz sert olduğumuz zaman onlar daha sert oluyorlar . O yüzden biz kendi dranislarimiza dikkat etmek zorundayız. Senin çocuk 2 taneymis. Daha çok zorlaniyorsundur elbette. Ama onlar masum ne yapalım dayanacaz 
tarafından
Gercekten bazen cok zorluyor buyuk olani  bagirmayacam dedikce dayanamiyorum
(14,932 puan) tarafından
Arada bagirdigimiz oluyor. Ama abartmamak lazım işte.
0 oy
(8,960 puan) tarafından
Bir yere kadar aynı ben.. bir dakika arkamı donemiyorum kardeşine zarar verecek diye. Dışarı çıkmaya korkuyorum asla elimi tutmaz kOsa koşa istediği yere gider . Bazen çok kızıyorum ama kizdiktan sonra çok pişman olup defalarca sarılıp öpüyorum oturup kendim ağlıyorum. Duzelicek inşallah 
tarafından
Ayni ben cnm insallah akilanirlar
0 oy
(3,123 puan) tarafından
Ağladı mi üstüne düşme sakın kendi kendine sakinleşsin benimki de bazen ağlıyor bakıyorum susmuyor karışmıyorum iki dk sonra yanıma geliyor sarılıyor bana sanki az önce ortalığı yıkan o değildi :))
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Her ay her yaş ayrı Bisey bizde 2.5 yaş olacak ama ne gece uykumuz ne bisey ... birde bebek var sendeAllah yardımcın olsun sabır geçecek elbet

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 735 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 534 göst.
12 Kasım 2022 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 801 göst.
1 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,769 göst.
18 Mart 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,755 soru

11,306,325 cevap

34,734 kullanıcı

...