0 oy
201 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (557 puan) tarafından
İyi geceler herkese ben çocuklarıma uyku tulumu alacamm da site söyler misiniz bana bir türlü düzgün bir şey bulamadim ya

8 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
E bebekten aldım dün 2 tane 
(557 puan) tarafından
Nasıl güzel mi kumaşı ne
(9,626 puan) tarafından
Güzel canim gecen sene de ordan almıştım tog değeri 1 yani 22 derecelik odada giydirebiliyosun ne cok cok kalin ne cok ince orta kalınlıkta
(557 puan) tarafından
Anladım teşekkürler güle güle kullanın
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bitane ben bitane anneanneai aldı civilden bu ay ama çok pahalılar heryerde 
(557 puan) tarafından
Evet ya siteler ateş gibi acaba dışarıdan mi alsam diye düşünüyorum
(5,220 puan) tarafından
Dışarısı sanki ucuz mu kız eskiden ucuz dediğimiz yerlerde mağazalarla yarışıyo şuan
(557 puan) tarafından
Sorma vala geçen bnm oğlana kazak alacaktım kış geldi malum tanesi 100 lira idi hemde uyduruk bir duukandi yani vallaha geri bıraktım  ben üç taneye 300 lira veremem vala
(5,220 puan) tarafından
İşte o uyduruğada o parayı vermektense az daha paraya kaliteli bişey almak istiyo insan ama devir olmuş tırt
(557 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,170 puan) tarafından
gecen sene ebebekten 50 liraya almistim simdi 250 olmus biraz bacak kismi kucuk gelmeye baslamis bi tane de yedek aliyim diyorum onu da ebebekten alirim ben seviyorum 1.5 tog ev isisina gore icini giydiriyorum mis kafam rahat ustunu acsa aklim kalmiyor
(557 puan) tarafından
E bebek kart ile alışveriş oluyor dimi
(1,170 puan) tarafından
canim onu sen arastiracaksin ona gore alacaksin mesela bnim evim soguk olur bide koye faln gidiyoruz 1.5 tog yeterli oluyir bnce cok kalin alma ona gore altina kalin veya ince giydirirsin
(1,170 puan) tarafından
tabi oluyor
(557 puan) tarafından
Evim doğal gaz ama ısınmıyor birde üstüne kömür sobası yakıyorum benim iki oglanda sıcağı seviyor öyle giydirip uyutayim diyorum onun için kalın olsa daha iyi olur
(1,170 puan) tarafından
canim onlarin netten degerlerine bak ve o degerlere gore icine giydirecegin seyi gosteren tablolar var ona gore hareket edersin
0 oy
tarafından
Instagram'da dikkat Bebek var diye mağaza var kargo var mı sor istersen ürünleri çok kaliteli 

Videoyu izle çok güzel şeyler var fiyatında 200 TL 

https://www.instagram.com/reel/Cjc55tTqhO3/?igshid=MDE2OWE1N2Q=
(557 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim CNm ama ben Instagram kullanmıyorum
tarafından
Anladım orda kaliteli ve uygun
(557 puan) tarafından
Sağol
0 oy
(4,999 puan) tarafından
Ebebekte çok güzel ama fiyatları uçmuş. Bende dolaptan gardroptan falan uygun fiyatlı temiz kullanılmış bakıyorum. Kızımın uyku tulumlarını satıp onlardan alacağım 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Lcw dan aldım 2.5 tog çok iyi
0 oy
tarafından
Elauykutulumlari instagramdan almistim mevsimlik aldim cok memnunum hatta kislik almayida dusunuyorum 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
LCW dan aldım 300 e 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 120 göst.
18 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
14 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1310. (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 314 göst.

378,956 soru

11,343,333 cevap

34,809 kullanıcı

...