0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Diyetteyken sabah kahvaltı yapıyorum. Akşamda eşime yaptigim yemeklerden azar azar yiyorum ama öğle yemeginde ne yapacağımı bulamıyorum.

Bazen dardanel ton balığı açıp marul maydonoz domatesle salata yapıp onu kaşikliyorum. Bazen dünden kalma yemek varsa yiyorum ama başkada bişi bulamıyorum. Sizler neler yiyorsunuz

8 Cevaplar

0 oy
(3,452 puan) tarafından
Emziriyo musun
tarafından
Hayır canim
-Reklam-
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Eğer çok açılıyorsam diyeti bozuyorum :(
tarafından
Ahahah ;) oda iyiymiş
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ara öğün de dardanel ile çok iyi sonuç alamazsın, salata yap bol limonlu az peynir dogra icine bi de tarçınlı sütlü kahve seni keser zaten, ya da 2 avuç yulaf ezmesi ye zaten dünyaları yemiş gibi olursun 
tarafından
Öylemi dersin. Bende balıkya sağlıklıdır diye düşünüyordum. Peynirli salata da yapıyordum.
Tarcindan midem bulanıyor kahvede kalori diye icmiyorim
(5,406 puan) tarafından
Yok canim sade Türk kahvesi içine az tarçın koy seni saatlerce tok tutar
tarafından
Türk kahvesini hiç içemiyorum midem almıyor. Sadece Nescafe sütlü kopukluyu seviyorim
(5,406 puan) tarafından
Yook o olmaz biraz katlanacaksın, ton balığı yağlı onu bırak kahveye basla hızla kilo verirsin
tarafından
Diyorumya midem bulaniyo türk kahvesindende.
Ton balığını yemem artık napim ;)
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Meyve yerim kahve içerim gecistirirm 
tarafından
Kahve içmek istemiyorum. Oda kaloridir diye. Meyveyle doymuyorum malesef
0 oy
(12,565 puan) tarafından
Ben yapmıyorum diyet ama sağlıklı besleniyorum uzun yıllardır 

Hala oyle bi tek Çoçuk olunca hamur işine dadandım 

Yoğurt içine Salatalık maydanoz doğrayıp haşlanmış nohut tuz karabiber mis
tarafından
Haşlanmış nohut ve yoğurt karışımı güzel fikir. Normalde misafirlere yapıyorum ben onu. Kendimede yapayım teşekkür ederim aklıma gelmemisti
0 oy
(20 puan) tarafından
Brokoli karnabahar hasla üstüne yoğurt pulbiber yada lifalif al onun yanında türk kahvesi yadaaa kepekli bisküvi yanında domates salatalık peynir zeytin ye 
tarafından
Aldırdım dün eşime brokoli ile karnıbahar. Onuda yapicam ins teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Pratik bı salata yapar yerdim 
tarafından
Bende öyle yapiyorumda. Salatayida hergün yiyemiyorum. Dönüşümlü yapacak şeyler ariyorum
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Bende genelde 2 öğün yapıyom arada acikirsam Yulaf lapası yada yoğurdun içine domates dograyp yiyom çok güzel oluyo. Bazende çocuklara yaptığım corbadan küçük bir kase içiyorum 
tarafından
Ayy yoğurt ve domates miii. Hayatta yiyemem ikisini birlikte.
İşte bende çorba falan olmuyor bazen. Çünkü öğleden sonra yapıyorum yemeği.
Öğlen enerjim düşmüş oluyor erken kahvaltı yaptığım için. O yüzden pratik bisiler arıyorum.
(8,995 puan) tarafından
Ahh bir yesenn çok güzel oluyo içine sumak ve pul biber de at

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
30 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
27 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
25 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ilknur17 (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
26 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yz_gulu (1,386 puan) tarafından soruldu

379,016 soru

11,344,978 cevap

34,808 kullanıcı

...