0 oy
468 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

kızlar azıcık spora başlıyim sıkılasayim dedim di tama hareketleri açtım netten 2 3 kez yaptım sonra vazgeçtim totomu devirdim yattım valla :(( baktım bacaklarım 2 3 harekette cit çit  sesler geliyor korktum :)) yapanlar var mi devamlı olarak valla helal olsun yapanlar varsa 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Amannn boşver :D her halin güzel senin 

tarafından
Kız azıcık  popom sexi olsun dediydim di ama olmadı :)) Güzel arkadaşım Benim^ sende öylesin ❤
tarafından
Amannn alan almış zaten ☺️☺️☺️❤️
-Reklam-
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Haaa allah seni ne yapmaya totonu al otur yerine boş ver sporu
(2,564 puan) tarafından
Haaaaa boş ver özen me totoya yazik
tarafından
kiz öle deme yapınca totolar daha güzel ve sexi oluyormuş
(2,564 puan) tarafından
Aman boş ver ya takma
tarafından
ya sanırım ben cok takıntılıyım keşke senin gibi olabilsem
(2,564 puan) tarafından
Ooo ben eşimden dolayı takmamalı öğrendim
0 oy
(996 puan) tarafından
Ben 2 sene once devamli yapiyordum canim bendende ilk o desler geliyordu ben hem squat hem kardyo yapiyordum sonra istedigimi elde edince biraktim sonra hamile kaldim yeni dogum yaptim oglum 2 ayina yeni girdi bende 3 cocukdan vakit bulursam baslicam yeniden 
tarafından
Ay ne güzel ya keşke bende senin gibi iradeli olup yapabilsem canım ya aslında vaktim de oluyor çocuk uyuyinca kilo açısından değilse sıkılaşması için ve psikolojik olarak da daha iyi oluyor diye biliyorum bacağım çatır cutur etti korktum valla yarın ayağa kalkamam diye
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yok be cnm evde ne squat ne diyet yapılır bu spor salonuna gitmek lazim orda hep beraber gaza gelip yapılır 
tarafından
Ah canım bebisler büyümeden gidemeyiz ki napalim burda bi ara bayağı yapanlar vardı ama bende deneyim dedim ama olmadı bünye alışık degil
(12,777 puan) tarafından
Bende yapmadım Bi iki evde  hareket ettim mekik vs çektim yok gitmiyo tek başına spor şart biraz büyüsün kız sütten kesince şahsen hafta sonlari çocuğa baksın  eşim 2 3 saat gitmeyi düşünüyorum
tarafından
Bende oyle yapicam artık kuzum yalnız olmuyor gercekten
0 oy
tarafından

Ben 2 yıl aralıksız yaptım canim artık yapmıyoreee popo şekil aldı:woot:

tarafından
ohh ne güzel bende istiyore ama olmuyore :)))
tarafından
Bir zaman sinda vücut alışır canım şuan hamladin sen
0 oy
tarafından

image

spor felsefem :)

tarafından
Aha işte aynı ben :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 225 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 658 göst.
16 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,826 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
0 oy
7 cevap 112 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu

379,619 soru

11,364,095 cevap

34,841 kullanıcı

...