0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Dedimki birbirimizi cok yıprattik bitirdik bir adım atalim bir de böyle deneyelim.Cocuklari bıraktik yemege cikalim birlikte oturalim konusalim birbirimize zaman ayıralim derken birbirimizi yedik.Ne giyindigim suslemdigim icin o...kaldı ne psikopatligim ne baskalarini kıskanmam ben neler dusünürken basima neler geldi.Cok guzel laflar yedim ah benim ***** kafam belliydi bizim.hicbir yola gelemeycegmz. Sanki tek tarafliydi her hata .Üstelik rezil oldugumla.kaldim.annesigile de .Daha yapacgm hicbir sey kalmadi umudum da cocuklar icin olan mücadelemde Rabbime bırakıyrm hayırlı bir yol acsin hepimiz  icinde...

3 Cevaplar

0 oy
(3,603 puan) tarafından
Sen yapman gereken en guzel şeyi yapıp bir kez daha denemek istemissin ama senin essseeek geri tepmis napcan hiiicc sikma güzel canını
(1,075 puan) tarafından
Kahretsin beni Rabbim salagim ben safım her seferinde kanıyrm
(3,603 puan) tarafından
Ay niye kahretsin seni deli deli konuşma Allah aşkına bu son olsun iste birak daha uzatma o kopk olsun pesinde
(1,075 puan) tarafından
Köpek olacak insan degil ne hali varsa gorsün diyebilirm artik
(3,603 puan) tarafından
Bosver be canina yazik
-Reklam-
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Kötü olmuş.. Ama bu dünyada da öbür dünyada da üzerinde vebal kalmamıştır inşallah, sen elinden geleni yapmışsın.. İleride birgün düşündüğünde de acaba ben bi adım atsam düzelir miydi, adım atmadığım için mi böyle oldu diye vicdan azabı çekmezsin
(1,075 puan) tarafından
O hep kendini hakli gorur ona sorsan da ben kendimi hep hakli gorurmsm ama ben ne yasarsak yasayalim cocuklari düsundugum icin caba gostermek istedim ama o hala yıprandigimiz günlerde hala beni suclamakta benim elimden gelen de bu kadar aynen
(1,552 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun
0 oy
(135 puan) tarafından
Bizde de tam tersi oldu canım. .Ben artık pes ettim yoruldum bitirdim onbeş gündür annemlerdeydim hatta dilekçemi de verdim..Boşanmayı tam aklıma aldım yani anlican..Ama Noldu..Köpek oldu..Yalvar yakar.Degisicem donusucem bilmem ne..Babamlarda bana bıraktı.Son bir şans dedi..Ben  de bu son şansın o da çocuğum için dedim..Geldim bakalım..On bin lira da girdi çok güzel..Hiç acimadim ama..Aklı başına gelir belki biraz..
(1,075 puan) tarafından
İyi olmus bosver .Madem o kadar pisman olmus dedigin gibi cocuklar icin bir sansi olabilir bizimki yaptigi hicbirseyden köpek olmadi he ben gidemedim gidemyrm oyle bir sansm yok .onun rahatligi da var tabi .

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 469 göst.
14 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 659 göst.
16 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
11 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12acaba (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 262 göst.
19 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tazeanneadayi (75 puan) tarafından soruldu

379,687 soru

11,365,927 cevap

34,845 kullanıcı

...