0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kızlar kaynım bugün aradı bizi dedi bize gelin bnde dedim tm kahvaltı yapıp gelirz dedim eşime de dedim ki sen bebeği al git bn bulaşıkları yıkayıp gelcem gönderdim bulaşıkları yıkadım gittim kaynanam gilde turşu basiyodu selam verdim almadi bnde gittim bebegimle ilgilendim oturdum yanlarında bsy demedim kaynanam da dedi büşra sende kalk bu bezleri aşağıya sirkele gel sanki mecbirmusum gibi söyledi bnde bebek var hiç bna temizliğe yardıma geldikleri yok valla neyse bi baktım ben kapıdan çıkar çıkmaz esimin yanına gidip oturmuş hesap tutuyor ne kadar var nereye gitti bilmem ne nyse yukarı çıktım tekrar baktım guluyolar falan neyse kaynanam diyor ki bebeğe beşik almaya gidecez sende gel park beşik büyümüş die esim de dedi ben belki gelmiycem oda diyor sen nasıl babasın düşünüp gelmiyorsun ama hiç bana soran yok sinirim alt üst oldu saygimi bozmak istemedim 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bazı Kaynanalar böyle işte kuzum sen var mısın yok musun, senin ne düşündüğünün pek önemi olmuyor. Vallaha hiç takma kafana boşver. Gerek yok bende çok taktın baktım bir işe yaramiyor mesafe koydum anladi mesafe koydugumu az düzeldi. Boşver o yüzden 
(278 puan) tarafından
Mesafe koymama izin vermiyorlar cnm 1 gün her Allahın günü çağırıyorlar arıyorlar torunu için mecburluktan gidiyorum sonuçta oda onun kanindan
tarafından
Her gün torunmu görülür ay. Vallaha eşimin tarafta şimdiden demeye başladı artık burdayiz hep çocuk olsun daha çok olacağız diye eşime dedim direk ben gelemem boyle şeylere dedim. Herşeyin bir adabı usülü olur. Torun diye onlarami yapiyoruz biz bu çocukları iyi alsınlar kendileri baksın büyütsün. Bu zihniyetteki insanlardan hiç hazetmiyorm.
-Reklam-
0 oy
(450 puan) tarafından
Gerçekten saygısız. Benimki de bebeğe bornoz battaniye alacaktı uzaktayız onlardan görümceme fotoğraf attırdı sen hangisini istiyorsan onu alayım diye sordu. İnce düşünce, saygı çok başka

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 213 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nrgz (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 710 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 518 göst.
22 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.