0 oy
215 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Beyin gelişimini tamamlamamış eşim olacak herif eli alışmış surekli pat pat vuruyo bana bende ona vuruyorum arada beni de alıştırdı ***** ama benim vurmamla onunki kıyaslanamaz yavaşça dokunuyorum ayı gibi elleri var zaten bi vuruyo canım yaniyo dedim kaç kere elinin hiç ayarı yol e ben yavaş viruyom zaten senin tenin hassas diyo ne biliyosun dedim ama gerçekten hızlı vuruyo bide diyo ki ben sana gerçekten vursam yerinden kalkamazsın malmidir nedir az önce içeri girdim yastığı bi fırlattı tam suratına geldi burnum acıdı açtım agzimi yumdum gozumu ağzıma ne geldiyse saydım bu kez her gün defalarca aynı şeyi yapiyo kaç kere söyledim anlamiyo en sonunda kavga ettik çok fena özür dinleyecegi yerde bide benle vardı diyo valla ailecek kafadan kontak bunlar ruh hastaları yemin ediyorum ya 

4 Cevaplar

0 oy
(327 puan) tarafından
Bu el kol hareketleri hiç hoş değil gerçekten yani açık açık hoşlanmadığını belirtmen iyi olmuş ama onun hâlâ devam ediyor olması tuhaf 
(771 puan) tarafından
Surekli söylüyorum ama anlamıyor en sonunda çok fena olay cikardim
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ciddi anlamda tekrar uyar o ne çocuk gibi benim babamında anneme vardı deli oluyordum kavga ediyordum annem bağırdıkça eşim bazen yapar onda bile çoçuk musun derim yapmaz hemen keser hiç hoş değil 
(771 puan) tarafından
Diyorum ya beyin gelişimini tamamlamamis
(6,441 puan) tarafından
Bi bu slakça korkutanlar eşek şakaları birde el şakası ay ne iğrenç ya
(771 puan) tarafından
Ya hayır diyince bide özür dinleyecegi yere habire benle kavga ediyor ne olursa olsun asla kabul etmez hatalı oldugunu
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Alalh başka dert vermesin bacim
(771 puan) tarafından
Amin bacım
0 oy
(1,138 puan) tarafından
D.eli mi ne.nasıl düzelir ki acaba ya çok sinir bozucu bir durum
(771 puan) tarafından
Ya valla ya çok sınır oluyorum artik
(1,138 puan) tarafından
Psikolojik olarak ta şiddet sayılır sanırım ya bu.guzel konuşmaktan anlamiyorsa bir de uzun zamandır alismissa zor olur sanırım
(771 puan) tarafından
Valla aynı binada oturuyorum lanet olsun niye kabul ettiysem zamanında aileside kendi de psikolojik baskının alasini yaşatıyorlar bana Allahimdan bulsun hepsi
(1,138 puan) tarafından
Hepimizin ayrı ayrı dertleri var valla.ama en çok kadınlar malesef erkeklerden eziyet görüyor.ya babadan ya abiden en çok ta kocadan...ne olacak halimiz bilmem Allah hepimize sabır versin
(771 puan) tarafından
Amin canım hem de peygamber sabri versin..

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 213 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 712 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 520 göst.
22 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 357 göst.