0 oy
612 göst.
Diğer kategorisinde (5,436 puan) tarafından
Ya Nereden başlayacağımı bilemedim, ben 2013 yılında evlendim düğün davetiyelerimizi bir gün halamın kızı eşim ve ben dağıtmıştık olay orada başladı zaten. Esimin bir akrabasına davetiye götürdük orada benimle yaşıt eşimin akrabası vardı halamın kızının telefonun ekranına bakmış Aaaaa bu çocuk bana Geçenlerde laf attı dedi. O çocukta halamın kızının sevgilisiydi o zaman ciddi düşünüyorlardı biz şok olduk, eşim Bunu duyunca köpürdü kim lan o af atacak buraya gelsin görüşeceğiz dedi. Ben zorla tuttum göndermedim biraz tartıştık falan.. Neyse o gün öyle geçti Düğünümüz oldu Düğünden bir gün sonra halamgile el öpmeye gittik o güne kadar sıkıntı yok. Sonra halamın kızı bana Hüseyin parka gelsin (bu arada Hüseyin eşim. parkta 1 sokak ötede) dedi Ben de eşime gösterdim mesajı eşim gitti halamın kızının sevgilisi halamın kızına demiş ki Hüseyin gelsin o gün bir tatsızlık yaşandı barışalım demiş. Halbuki yalan söylemiş eşim gelir gelmez bıçak çekmiş halamın kızı Bıçağın önüne atlamış onunda birseyden haberi yok Allah korumuş Allah'tan bir şey olmamış. Esim üstüne yürümüş halamın kızının sevgilisi kaçmış eşim son gaz eve geldi Yürü Yürü gidiyoruz falan dedi Orada olaylar yaşandı halamın oğlu halamın kızını döve döve eve getirdi, O gün halamın kızının sevgilisi halami arayıp tehditler ettiler akrabalarıyla evi yakacağız mezbahaya çevireceğiz dediler. Sevgilisi ile ayrılma noktasına geldiler. Halam bizi göndermedi onların napcagi belli olmaz dedi. Neyse polis çağırdık polis yarı yola kadar götürdü. O günü o şekilde atlattık ondan sonra lek arayıp sormadılar bir kere evime geldiler. Esim bu olayın altında kalırmı kim olsa kalmaz çocuğu bulmuş kavga etmişler çocuğu dövmüş. O olaydan sonra biz koptuk onlar evlendi. (Düğünlerine gitmedim son ayımdı bahane ettim neden derseniz davetiyeyi onlar vermedi aramadılar gel diye dedem getirdi elinin ucuyla verdi adam çekine çekine.) Bizim evleneli 7 yıl oldu Hiç arayıp sormadılar, iki tane çocuğum oldu aramadılar, sen kaçtın iyi misin Eşin nasıl demediler, Aç mısın tok musun demediler, nerede görseler yüzlerini çevirdiler düşmanlarıymışım gibi davrandılar. Ben halamı çok severdim ta ki o beni silene kadar. Daha geçen videolarına denk geldim vaktim ağladım insana koyuyor. 3 tane amcam var onlarda pek arayıp sormadılar zaten annemle babam ayrıldı ayrılalı... (annem ve babam ben 4,5 yaşındayken ayrılmış) her neyse konuya geliyim demin halam Facebook'ta bir şey paylaşmıştım onun altına Eline sağlık yeğen demiş ben delirmeyeyim de kim delirdim? Ben ne yapayım şimdi cevap yazmadım bu anlattıklarım da benim suçum var mı ? Eşim zaten soğuk hepsiyle beni sildiler diye .... 

12 Cevaplar

+2 oy
(14,079 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım seni takmayani sende takma, kimseyi dinleme kulaklarını tıka 

Bas engeli görsünler anyayi konyayı cevap yazma kimseye hiç bir konuda ALLAH senide onlarida biliyor ve görüyor.

Ne diyebilirsin ki☺ bu arada canını sıkma RABBIN e bırak o en iyi şekilde gerekeni yapacaktır hiç kuşkusuz........
(5,436 puan) tarafından
Senin yorumların neden bilmem beni rahatlatiyor seviyorum seni. Tşk ederim yorumun için elbette en iyisini rabbim bilir ama noluyor biliyor musun düzenimi kurdum diyorsun unutmaya çalışıyorsun hayatini s.kiyorlar afedersin tekrar girip...
(14,079 puan) tarafından
O senin kalbinin güzelliği canım benim rica ederim aileden yana bende çok yasadim ondan seni anlıyorum biz ne yapsakta bu düzen bozulmaz sorsan onlara hep onlar haklı ama sen evinde eşinle çocuklarınla mutlu olduktan sonra gerisi kendiliğinden gelir ALLAH yar ve yardımcın olsun canım üzme kendini boşver bak görüceksin herşey yoluna nasıl giriyor sen değil seni üzen utansın....
(5,436 puan) tarafından
Haklisin canım akşam eşime gösterdim direk engeli bastı biz bize yeteriz der hep zaten sağolsun hep onlar mi vardı der
(5,436 puan) tarafından
Seninde ne sıkıntın varsa rabbim gönlüne göre versin ..
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Hic bisi yapma ne yapcan cevap yazma bile
(5,436 puan) tarafından
Olmuyor bak noluyor biliyor musun düzenimi kurdum diyorsun unutmaya çalışıyorsun hayatini s.kiyorlar afedersin tekrar girip:(((
(4,101 puan) tarafından
E sende engelle cnm nie sende ekli ki
(5,436 puan) tarafından
Ekli değil sadece engelli değildi gerek duymamıştım belki onlarsizda mutlu olduğumu görürler diye
(4,101 puan) tarafından
Aman boswer cnm onlari fazla takiyosun bence seni silene selam verme bile engelle gitsn tabi sen bilrsn
(5,436 puan) tarafından
Hep bu yüzden kaybettim hayatta ....
0 oy
(13,889 puan) tarafından
seni silmişler bide yorum mu yapıyor senin suçın yok canm 
(5,436 puan) tarafından
Şaşırdım bende mutfağın yıldızları var ordan yazmış ismine baktım o değildir ya dedim baktım o şok oldum
(13,889 puan) tarafından
cevap verme bence
(5,436 puan) tarafından
Vermicem zaten :(( ama ben çok safım biliyormusun
0 oy
tarafından
Niye halâ ekli sil engel at...
(5,436 puan) tarafından
Ekli değil di kuzum engelli değildi sadece
0 oy
tarafından
Sende ekliyse yorum yapmasına neden deliriyon anlamadım ?
(5,436 puan) tarafından
Bende ekli değil canım bende ondan sasirdim
tarafından
Genele açık mı paylastin ? Nasıl görüyor
(5,436 puan) tarafından
Mutfağın yıldızları diye bi grup var nerdeyse 1 yıldır kullanıyorum o grubu hiç denk gelmedim bende anlamadım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ala alah engellesene sende bi tuhafsin
(5,436 puan) tarafından
Ekli değil engelleme gereği duymadım belki onlarsizda mutlu olduğumu görürler diye
Tuhaf değilim safım ben ...
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum hic cevap yazma tinlama dahi bosver kafana takmaya demez bunca sene olmayan insan bundan sonra da hic olmasin cikar arkadaşlarından 
(5,436 puan) tarafından
Cnm ekli değildi zaten 7 yıl sonra ne alaka anlamadım şok oldum
Kafama takıyorum çünkü noluyor biliyor musun düzenimi kurdum diyorsun unutmaya çalışıyorsun hayatini s.kiyorlar afedersin tekrar girip
(7,098 puan) tarafından
Kiyamam sana dogru diyorsun engelle kuzum hic kafani bozmaya degmez yalakalik yapmalarina izin verme sakın
(5,436 puan) tarafından
Eşim engelledi şimdiye kadar neredeymiş dedi boşver dedi
(7,098 puan) tarafından
En guzeli cnm
0 oy
tarafından
Kiz Allah askina ödum koptu bende tekrar basiniza bela oldular sandim  sonuna gelince rahatladim ya bosver 
(5,436 puan) tarafından
Bende onların başına bela olurum rahat bırakmıyorlar senelerce arayıp sormazlar sonra tekrar girerler amcamın biride aynısını yaptı geçenlerde ya rahat yokmu bana onlardan tam alıştım diyorum yine hayatımı parmaklıyorlar...
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Bişey yapman gerekmiyor görmezden gel 
(5,436 puan) tarafından
Bende öyle yapmayı düşünüyorum ama biktim artık tam alıştım diyorum yine hayatımı parmaklıyorlar
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bosver yazma birsey anlasin ne halt yedigini
(5,436 puan) tarafından
Bende öyle yapacaktım eşim e söledim engeli bastı farkederse basindan sicak sular dökülecek dedi
0 oy
(2,744 puan) tarafından

Burda senin hiç bir suçun yok olan sana olmuş .

Ben olsaydım hiç cevap vermez oralı olmazdim o ona yeter 
(5,436 puan) tarafından
Evet bende öyle yapacaktım eşime söyledim engeli bastı farkederse basindan sicak sular dökülecek dedi hep biz bize yeteriz der hep onlarmi vardı der..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 237 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Emine sinan (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 419 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bircis (2,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (836 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 225 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...