0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (2,476 puan) tarafından

image

image

Bu iki gündür sütüm sanki az geliyor ister istemez stres ediyorum siz bunlardan kullandınız mı ?

Memnun kaldığınız çay var mi önerebileceğiniz ❤️

5 Cevaplar

0 oy
(8,969 puan) tarafından
Ben e.bebekten humana marka almıştım..iyi gelmişti bana. kuzenim de kullandı onun bebeğine gaz yapmış ama.
-Reklam-
0 oy
(404 puan) tarafından
Ben uzun süredir hippnatalın çayını kullanıyorum memnunum ama birine iyi gelen diğerinde ise yaramayabiliyor malesef 
0 oy
(270 puan) tarafından
Hic birin alma bosuna para dokuceksin rezene anason tohumu al kaynat surekli ic nasl sut getiriyor ben 2ay dokmediyom para kalmadi ne caylar aldim damlalar aldim ama burda bir anne diyince bende yaptim tasdi ondan  sonra
(2,476 puan) tarafından
Nasil yaptın çayını bende yapayim
(270 puan) tarafından
Bir tutam rezene 1tutam anason tohumunu bardaga dokub ustune kaynar su döküb 10 dakika bekletim.iciyordum su an kizim.7aylik hic bir mama falan vermedim 6aydan sonra zaten ek gide kulaniyor o tarfle cok guzel sutum var canm darisi sana
0 oy
(455 puan) tarafından
Mamsal kullandım hiç bir faydasını görmedim canım. Ben bol bol su içtim meyve meyve suları kayısı incir komposto yaptım daha çok faydasını gördüm.
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Humana kullandım luctamil var o da süt kıvamında sürüm az diye ne yaptıysam ile yaramadı bende canım sütüm kesildi mamaya başladım rezene çayı da içtim kimyonlu dünyanın paralarını verdim bu çaylar için sütüm az kesilmesin diye ama sadece verdiğim ile kaldım ama istersen dene en azından denemedim demezsin 

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 399 göst.
20 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bkt (1,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 514 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,222 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 235 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,415 cevap

34,941 kullanıcı

...