0 oy
1,909 göst.
Aile kategorisinde (1,234 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar esim aksam bsy yemedi oglen cok yedim dedi karnim sis filn dedi neyse yattik biz 1 gbi lavaboya gtmis bi ses geldi bi uyandm bu lavaboda düşmüş başı kaniyo az bi sekilde ayagi kayfi zannettim gel dedim tuttum bu hala sendeliyo lavobodan cikar cikmaz kapinin önüne yatta titriyo cok korktum ambulansi arayacaktm o kadar panik oldum ki adres veremem diye ablmi aradim onlar yakin snra eşim bi anda kalktı tmm bsy yok dedi banyoya soktum kizlar cok afedersiniz buyuk abdestiyle bi kan boşaldı ne kadar cok anlatamam bnyo yaptrdim yatti ama coook korktum kriz mi acaba dedim bi daha olur diyede cooook korkuyom lavaboya gtmis basi dönmüş düşmüş bas dondemesi degilde yere yatip titremesi bni cok korkuttu basina gelen duyan var mi boyle bsy esim hic boyle olmamsti kolay kolay hastada olmaz 

Kizlar esim sabah ise gidecekti kalkti lavaboya gtti yine düşmüş ustadan izin aldi gitmeycez ise dr gidecek ins bsy yoktur

42 Cevaplar

+1 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayyy çok sakinsin ben olsam ne yapar eder gerekirse kavga dövüş götürürüm gitmez diye bişey yok en en basitinden ambulansi ara yani işten izin alıp gitse demişsinde ya uykudayken bişey olsa ne yapicaksn ben çok pimpirikliyim ben kocamın başında basının etini yiyorum kalkana kadar susmam kalk gidelim diyorum öyle gidiyoruz
(1,234 puan) tarafından
Yine dusmus isten izin aldi gidecek sabh
-Reklam-
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Hastaneye gidin belli ki bir şey var
(1,234 puan) tarafından
Ilk defa oldu byle keske gitse ama gitmez
0 oy
(278 puan) tarafından
Esin madde bağımlısı olabilir 
(1,234 puan) tarafından
Hayr canim kullanacak firsati yok ki is ev baska bsy yok ama 2 gun annemdeydim aklima bsy geldi ama yapmz diye tahmn ediyom sigara bile icmiyo
(1,995 puan) tarafından
ne alaka maddeyle ya szde
cidddi bi sağlık problemi var belli
en kötüsünğ bile düşünebilirsiniz
doktora gidin hemen.
(2,448 puan) tarafından
Aklınıza gelen nedir?Elbet eşinizi tanıyorsunuzdur
(278 puan) tarafından
Çok alaka maddeyle madde bağımlısı insanlarda öyle oluyor ama eşini tanıyor eşi daha iyi bilir kullanıp kullanmadığını bu yüzden hastaneye götürmen lazm
0 oy
(16 puan) tarafından
Hastaneye gotur o iyiyim desin dursun gece uyurken beyin kanaması gecirebilir 
(1,234 puan) tarafından
Gtmez ki cnm keske gitse bnm tirnagim kirilsa giderim onun kafasi kopsa gitmez
(16 puan) tarafından
Onun sağlığı söz konusu kaynana kayinbabana şöyle onlar gelir evden alır büyükler dinlenir çünkü .benim eşimde asla gitmez ama çok hasta oldumu ambulansı arıyorum kapıya geliyor hadi girmesin içine
(1,234 puan) tarafından
Kaynana kayinbaba coook uzaktalar ararsak konusuyok yoksa yok
(16 puan) tarafından
Allah korusun birşey olursa sıkıntı büyük canım tedbir her zaman iyidir
(1,234 puan) tarafından
Keske gitse yani bn vok panik oluyom boyle seylerde
0 oy
(403 puan) tarafından
Eşin farklı bişey kullanmış mı 
(1,234 puan) tarafından
Bilmiyom kullanirsa boyle mi olur
0 oy
(540 puan) tarafından
Canım hiç bekleme uyuması da iyi değil düştükten sonra gitmeniz lazım dışkı da kan diyorsun birde çok geçmiş olsun 
(1,234 puan) tarafından
Tsk ederim canm gitmez o hastaneye ne desmede simdi asla gtmez
(540 puan) tarafından
Ne pis huyları var ya Allah korusun hepsi aynı
(1,234 puan) tarafından
Aynen hic sevmez
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Başı döndüğü için düşüp kafasını vurmuş tamam da makattan anlattığın gibi kan gelmesi hiç normal değil şu an uyuması da çok sakıncalı bence ne yap et doktora götür 
(1,234 puan) tarafından
Evet keske gitse ama gitmez hastanede uzak
0 oy
(480 puan) tarafından
Büyük abdestiyle kan gelmesi sindirim sistemi kanamasini işaret eder eğer eşinizin tansiyonu düşürp de bayildiysa icerdem bir yer kanıyor olabilir ve başını çarptı diyorsunuz şu an acile gitmeniz gerekiyor 
(1,234 puan) tarafından
Bayilmadi badi dönmüş
(480 puan) tarafından
Tansiyonu düşmüş bayılmış her neyse 112 arayin fikir alin başımıza geleni anlatın eşinizin gelmek istemediğini söyleyin illa gelecekler diye bir şey yok size mutlaka gelin yada sabaha kadar şunu bunu takip edin diyebilirler bi fikir alın
(1,234 puan) tarafından
Evet tsk ederim
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Doktora gitmesi lazım gene çok geçmiş olsun düşmesi ani olmuş dediğin gibi başka yerde de düşebilirdi bi gitsin 
(1,234 puan) tarafından
Keske yarin bi gitse isten izin alip
(1,446 puan) tarafından
Afedersin kanama bende de oluyo basur var  ama sık değil esin bayılmış bide titreme ben de de kan gidince oldu düşmesi onda n olabilir baş dönmesi falan
(1,234 puan) tarafından
Canim bunun ki basur gibi degildi yani resmen kan bosaldi evet allh korusun daha buyuk bsy olabilir
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Korkutmak istemem ama ayni sekilde kayinbabamin 4. Evre kanser oldugunu öğrenmistik. O da ara ara kanama olmus soylememis utanmis. Hala çekiyor adam, gitmezki diye bisey yok ikna edeceksin yemin ver gerekirse
(1,234 puan) tarafından
Evet nette oyle yaziyo cok korkuyom ins bsy yoktur olmzda ins
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Makattan kan gelmesinin bir çok nedeni olabilir mide kanaması bağırsak kanseri bunları çok yakın çevremde gördüm canım ne yap et hastaneye gitmeye ikna et
(1,234 puan) tarafından
Gidecek sabh poliklinike
0 oy
(13,889 puan) tarafından
İhmale gelmez makattan kan gelmesi mutlaka hastaneye gitmesi lazım ins ikna edebilirsin Allah şifa versin
(1,234 puan) tarafından
Amin saol cnm yine dusmus gidecek
0 oy
(5,706 puan) tarafından
Havale geçirmiş gibi geldi bana keşke hemen acile gitseyfiniz
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Herkes sana ne yap et götür dedi. Gitmez işte hastane uzak filan dedin keşke gitseydiniz ilk düştüğünde. Senin yerinde olsam o evi yıkardım heralde. Sakinliginize hayran kaldım 
(439 puan) tarafından
Ewet çok sakin ben olsam bukadar rahat olmam valla söz.konusu eşimse ay Allah korusun ya. Allah şifa versin inşallah
0 oy
(114 puan) tarafından
Büyük ihtimal mide kanaması geçiriyo keşke hemen acile gitseydi
(2,438 puan) tarafından
Banada öyle geldi bi kanama var titremesi de ondan gibi.
(114 puan) tarafından
Evet dengede duramaması da ondan kaynaklı muhtemelen
(2,438 puan) tarafından
Ama çok rahatlar anlamadım :) normal her zaman olan grip değilki bekleyesin. İnşallah ciddi sıkıntı yoktur
(114 puan) tarafından
Erkek milleti işte ya benim eşimde aynı ölse kıvrım kıvrım kıvranır hapı bile zar zor içiririm
(2,438 puan) tarafından
Ay onu hiç sorma parol içirtemiyoruz. Kadınlar gene Allah ne verdiyse içiyor
0 oy
(1,881 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Gittiniz mi hastaneye, nasıl oldu eşiniz ?
0 oy
(427 puan) tarafından
Epilepsi nöbeti geçirmiş sanirim doktora gitmeniz lazim
0 oy
(4,274 puan) tarafından
Canım kötü düşünmek istemiyorum ama babamda zamanında dışkıda kan geliyordu demişti doktora gitti kalın bağırsak kanseri olduğu çıktı ortaya ama suan iyi çok şükür atlattı bence hafife almasın normal bi durum değil
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Bütük abdestiyle kan boşaldı diyorsun iç kanama geçiriyor olabilir mide kanaması olabilir damar çatlağı olabilir baş dönmesi ve düşmeleri de eklenince evde beklemeniz hata bence ara ambulansı elbette bir faturanız vardır ve adres yazıyordur ya ne bileyim eşine konum at sokak adına falan bak ihmal etme Allah korusun 
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Şekeri  veya da  herhangi  bir hastalığı  var mı ben  o an direktmen  ambulans  çağırır  hastaneye  götürürdüm  geçmiş  olsun  sakın  beklemeyin  gidin  hastaneye 
(1,234 puan) tarafından
Hastanedeyiz hicbseyi yok

İlgili sorular

+1 oy
50 cevap 2,497 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 164 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 243 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aras2304 (11 puan) tarafından soruldu