0 oy
1,910 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar esim aksam bsy yemedi oglen cok yedim dedi karnim sis filn dedi neyse yattik biz 1 gbi lavaboya gtmis bi ses geldi bi uyandm bu lavaboda düşmüş başı kaniyo az bi sekilde ayagi kayfi zannettim gel dedim tuttum bu hala sendeliyo lavobodan cikar cikmaz kapinin önüne yatta titriyo cok korktum ambulansi arayacaktm o kadar panik oldum ki adres veremem diye ablmi aradim onlar yakin snra eşim bi anda kalktı tmm bsy yok dedi banyoya soktum kizlar cok afedersiniz buyuk abdestiyle bi kan boşaldı ne kadar cok anlatamam bnyo yaptrdim yatti ama coook korktum kriz mi acaba dedim bi daha olur diyede cooook korkuyom lavaboya gtmis basi dönmüş düşmüş bas dondemesi degilde yere yatip titremesi bni cok korkuttu basina gelen duyan var mi boyle bsy esim hic boyle olmamsti kolay kolay hastada olmaz 

Kizlar esim sabah ise gidecekti kalkti lavaboya gtti yine düşmüş ustadan izin aldi gitmeycez ise dr gidecek ins bsy yoktur

42 Cevaplar

0 oy
(938 puan) tarafından
Gittiniz mi hastaneye nolmuz kiz co kgecmis olsun 
(1,235 puan) tarafından
Tsk ederim evet hastanede sonuc bekliyok
-Reklam-
0 oy
(390 puan) tarafından
Canim inşallah yoktur ama arkadaşımın da annesi ayni şekil olmuş tuvalette kan boşalmış onlar acil gittiler hastaneye birşey kanseri demisler su an kemoterapi alıyor ama öyle bisi yoktur inşallah vakit kaybetmeden hastaneye gidin
(1,235 puan) tarafından
Hastanedeyiz nette baktigimda bagrsak knseri olabilir diyo bi saglik calisanina sorduk mine kanamasi olabilir diyo
(390 puan) tarafından
Hayirli haberler alin inşallah öyle.birseyler yoktur haber ver kuzum allah acil şifalar versin
0 oy
(770 puan) tarafından
İnşallah önemli bsy değildir çok geçmiş olsun
(1,235 puan) tarafından
Tsk ederim
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Büyük abdestle kan boşalması mide kanamasının habercisi canım nasıl ambulansı aramadın adres vermene gerek konumundan buluyorlar onlar yerini bebim kizim bilmediğim bir parkta düştü aradım adres bilmiyorum dedim konumumdan buldular beni 
(1,235 puan) tarafından
Yani bi saglik calisanina sorduk oda mine kanamasidr dedi smdi hastanedeyiz sonuc bekliyoz
(4,426 puan) tarafından
Hayirlsii olsun inşallah rabbim şifa versin
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Naptiniz gittiniz mi doktora 
(1,235 puan) tarafından
Evet dr sonuc bekliyoruz devlette randevusuz almiyo ozele geldik mecbur
(6,671 puan) tarafından
Sonucu yazarsin ins Allah şifa versin
0 oy
(3,016 puan) tarafından
Naptınız haber var mı geçmiş olsun bu arada
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun eşiniz nasıl oldu
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Naptınız canım gittiniz mi dra merak ettim 
0 oy
tarafından
Yalniz durum hiç normal değil siz hangi kafayla doktor a gitmiyorsunuz? İç kanama geçiriyor olabilir tobe tobe.  Normal bı baş dönmesi olmadigi belli. İçinden kan boşalmış yani
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Merak ettm.canm nasıl sonucları bizede inş  hayırlı haberler verirsin
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kuzum acile gidin iç kanama olabilir kaynım kucucjk bir kovanın üzerinden düşüp iç kanaması geçirdi sizde durmayın yarını beklemeden acile gidin geçmiş olsun
(1,235 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim hastanede yatiyo yemek su vermiyolar midede ülser var diyo o yuzden olmus olabilir diyo
(7,036 puan) tarafından
Anladım canım çok geçmiş olsun  rabim beterinden korusun kolasin
0 oy
(3,610 puan) tarafından
Bizede haber ver kuzu nasıl oldu eşin 
0 oy
(324 puan) tarafından
Ya bu olay bana cok tanıdık geliyor inş ole bişi kullanmıyordur 
(324 puan) tarafından
Madde den kaynaklı olabılır canım eger kullanıyorsa
tarafından
Hmm bilemedim Allah uzak etsin herkesten
(324 puan) tarafından
Aminnnn inşş rabbim fırsat vermesin kimseye
(1,235 puan) tarafından
Midede ülser var diyo o yuzden olmus olabilir diyo hastanede yatiyo yemek su vermiyolar
(324 puan) tarafından
Aaa cok gecmiş olsunn yaa korktugumuz degilmiş ona sevindimm
0 oy
(221 puan) tarafından
Ne yaptiniz canim sonuclara baktirdinizmj
(1,235 puan) tarafından
Evet hastanede yatiyo yemek su vermiyolar midede ülser var diyo o yuzden olmus olabilir diyo
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Eşinden haber var mı ?
(1,235 puan) tarafından
Evet hastanede yatiyo yemek su vermiyolar midede ülser var diyo o yuzden olmus olabilir diyo
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Gittiniz mi doktora 
(1,235 puan) tarafından
Evet midede ülser var diyo o yuzden olmus olabilir diyo hastanede yatiyo yemek su vermiyolar
(1,831 puan) tarafından
Geçmiş olsun da ülser o noktaya getiriyormuymuş insanı hiç bilmiyodum
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sonuç  ne oldu canim

(1,235 puan) tarafından
Midede ülser var diyo o yuzden olmus olabilir diyo hastanede yatiyo yemek su vermiyolar
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Doktor ne dedi merak ettim 
(1,235 puan) tarafından
Herseyine baktilar midede ülser var diyo o yuzden olmus olabilir diyo
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Arkadan kan gelyo ve eşin hala hastaneye gitmiyormu. Bu demek olyorki içeride bir şeyler patlak vermiş neyi bekliyosunuz anlamadımki. Ve kan döktükçe kanı azalmış bu yüzden bayılma ve titreme.
(1,235 puan) tarafından
Geldik canm 2 gunden beri yatiyo yemek su vermiyolar midede ülser var diyo o yuzden olmus olabilir diyo
0 oy
(95 puan) tarafından
Ne yaptınız doktor ne dedi merak ettim cnm
(1,235 puan) tarafından
Ya herseyine baktilar hastanede yatiyo yemek su vermiyolar midede ülser var diyo o yuzden olmus olabilir diyo

İlgili sorular

+1 oy
50 cevap 2,513 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 166 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aras2304 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.