0 oy
236 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Kızlar dün demiştim ya kaynana eltime bna kızdığı konuda hiçbir şey demedi diye 

Kızlar görseniz nasıl muhabbet ediyorlar konu konuyu acıyo 

Bna gelince de oğluna şikayet ederken der bizim karınla ortak noktamız yok hiç muhabbetimiz olmaz diye söylenir normaldede evet konusmayiz pek sohbet olmaz 

A şimdi eltimle nasıl konular açıp konuşuyor bnde dahil olmak istemiyorum ama bu seferde suçlu bn olcam napayım bn 

Not eltim bacisinin kızı 

Şehir dışından geldi 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız niye taktın sen bu konuya bırak naparlarsa yapsınlar uzak dur umursama 
(221 puan) tarafından
İşsizlik heralde cnm :))
-Reklam-
0 oy
(147 puan) tarafından
canım bence sen ne kadar uzak durursan iyi onlar etle tırnak gibi çünkü sen el kızı o kanından canından yiğeni 
(221 puan) tarafından
Ya tamam da cnm ozmn demicek snle sohbetimiz yok ortak yönümüz yok diye istese bal gibide sohbet ediyomus
(147 puan) tarafından
desin boşver istediğini desin sen işini yap geç otur çocuğunla ilgilen  inan sana bişey söylimi sen sustukça bunlar senin tepene çıkar ama arada lafını sok  yoksa eltinde ezer ne kadar iyi olursa olsun kaynanası teyzesi bunu unutma sen hherzaman elsin
0 oy
(9,600 puan) tarafından
Benimde muhabbetim yok konuda açamam,  gereksiz samimiyet kurmak istemem devam et böyle..
(221 puan) tarafından
E ama istese konusuyo demekki onu görüyorum ozmn bni suçlamicak istese bal gibide sohbet eder bnle
(9,600 puan) tarafından
E canım istemiyor demekki seni istemeyeni sende isteme niye tskıyorsun
(221 puan) tarafından
Canm ama bı tartisma olunca mesela eşime lafını ediyo sohbetimiz yok akşama kadar sus oturuyoz böyle soylenuo
0 oy
(119,331 puan) tarafından
el kizisin anla artik o kendinden ayricalik olur tabi
(221 puan) tarafından
Haklısin cnm
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Eğer eltin  sana iyiyse sende eltinle sohbet et o kadarda takılma ;)sende konuş konu konuyu açar sende kaynaşırsın boşver suskun durma esininde hoşuna gider çok dikkat et erkekelr bıkar sürekli şikayet duymaktan 

(221 puan) tarafından
Eltimle iyiyim cnm ama kaynana işte
Eşime zamanı gelince soylicem ama anasının böle davrandığını
(147 puan) tarafından
aynen tosbik oblarda arada kalmak istemez çünkü bizde eltimle iyi değiliz ama el içine çıkınca hiçbişey göstermeyiz aile arasımdada öyle gideriz geliriz ama benim numaram onda onun numarası bende yok

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 579 göst.
0 oy
17 cevap 515 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,090 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 527 göst.

379,914 soru