0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Bir yaşındandaki kızım hep pişik oluyor pişik yapmayan bez önerisi alabilir miyim bebem natural dışında kullanip memnun olduğunuz var mı 

24 Cevaplar

0 oy
(1,750 puan) tarafından
Her bebeğin teni farklı canım benim kızım hiçbirinde pişik olmadı denedm hepsini 
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Jenyy welyy kullaniyom.bimin sknti olmadi ilkinde selpyy almistim pisik oldu diye ona gectim.halada kullaniyorum ama herkeste ayni olmaz
0 oy
(1,013 puan) tarafından
A101 in bezini kullanıyorum. Ondan önce prima kullanıyordum oda çok iyi imkanın varsa prima al 
0 oy
(119,228 puan) tarafından
denemen lazim pisik icin her bezde bol sudocrem sur islak mendil yerine pamuk kullan bide mustelanin pisik cremi var onuda dene
(1,210 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Her bebek farklı ama ben gündüz minies (migrosun bezi) gece prima kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim
0 oy
(15,647 puan) tarafından
Sleepy Molfix Bebek natural kullandım en iyisi Molfix çıktı 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ben küçüğüne Prima büyüğüne Molfix kulaniyirum ikiside iyi ama Molfix küçüğe iyi gelmedi Prima büyüğe :) 
0 oy
tarafından
Ben doğduğundan beri molfix kullanıyorum çok memnunum.  
0 oy
(440 puan) tarafından
Prima premium care hiç pişik olmadı kızım 8 aylık. Deneyin derim.
0 oy
(315 puan) tarafından
Varsa durumun prima al çok iyi canm
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Molfix kullanyrm 
0 oy
tarafından
Molfix dışında hepsi pişik yaptı. 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Kumaş bez kesinlikle pişik yapmaz en mantıklı çözüm 
0 oy
(694 puan) tarafından
Her bebeğin teni cildi farklı olduğu için benim oğluma iyi gelen belki sizin çocuğunuza iyi gelmeyebilir ama ben genelde ya a 101 bezini yada baby turbo kullanıyorum oğluma iyi oluyor pişik yapmiyor
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Dogdugundan beri sleepy kullaniyorum kizima hic pisik yapmadi sleepy bio natural 
0 oy
(800 puan) tarafından
Pişik için bence en değerlisi bol bol yıkamak ıslak mendil benım 2 bebeğim var asla kullanmam 

Her bez değişimi tuvalet edişleri boraz bıraz biliyorlar artık yıkanır popo çok güzel kurulanır çok adi bezler nerde beleş oraya yerleş diyecek kadar adi kullanıyrm MasaAllah sübhanallah barekeallah 

Yıkamak taharet taharet taharet
(1,210 puan) tarafından
Bizim sıcak su yok ya ısıtıp yapana kadar geç olur edemiyorum valla yoksa yıkardim bende ıslak yıkayıp siliyorum
(800 puan) tarafından
Sıcak suyla yıkamıyorum taharet zaten soğuk suyla alınır bence üşütme vs olmadı 2 bebeğimi de bu şekilde bakıyorum
(800 puan) tarafından
Sıcak duştan sonra ayaklara belden aşağıya soğuk su vurmak sünnet dir ve çok ciddi faydaları vardır .

Soğuk suyla duş almanın bağışıklık sistemini güçlendirdiğini gösteren sayısız araştırma bulunmaktadır. Soğuk su, titremeye neden olduğu için metabolik hızı arttırır ve bağışıklık sistemini aktive eder.

Soğuk su sandığından da faydalıdır hasta da etmez
0 oy
(113 puan) tarafından
Oğlum 18 aylık ; doğduğundan beri Molfix PureSoft /Bepanthol kullanıyoruz.. Çok memnunuz
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Primaa bncee
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Soffiadan çok memnunum fazlasıyla a101 in bezi.
0 oy
(551 puan) tarafından
Sleppy kullanıyorum oğlum 2 yaşında kızımda 6 aylık ikisinde de bir sorun yaşamadık canım 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 171 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 367 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 90 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Linkin (15,147 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 123 göst.
1 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu

379,068 soru

11,345,961 cevap

34,812 kullanıcı

...